Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Kotko ..tak pisaliśmy erotycznie ale cyberka nie było co nie zmienia faktu że zdecydowaliśmy się na seks przez tel ...mówię Ci ten głos...miodzio ;-) i jak tu się nie zgodzić ... czy tak będzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EKSPERCIE czy mam mu opisywać że właśnie pieszczę jego penisa ,oblizuje go ssie ,bawię się jądrami ...wylizuje je ....czy tak mam to opisywać a później co dalej ? .......no poradź coś jeszcze ..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Rowerka Oj... Opisz ubranie :) Zbieram dane :) Buziak i miłego dnia również do: Kotka-poes Cóż, nie znam Ciebie, nie znam Twojej sytuacji Aczkolwiek Pl będzie dla Ciebie jako ojczyzna stała otwarta :) Chyba, że masz... albo już się uciszę :) do: ktosia...telefonistka Pisanie to zupełnie co innego niż rozmowa i weź pod uwagę... będziesz słyszeć chlupoczące odgłosy... czy to Cię nie speszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ktosia...telefonistka Tak właśnie mu mów, tylko nie tak szybko, opisz mu ze szczegółami jak byś się tym zajęła, potem niech on Tobie się odwdzięczy. Śmiem twierdzić, że koleś skończy zanim Ty skończysz swój wywód o "lasce". Później on o Ciebie tak dobrze nie zadba, bo zejdzie z niego ciśnienie i pozostanie jakiś niesmak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie już sporo wskazówek mam ......mam jeszcze jedno pytanie :czy to ma wyglądać tak np cybr seks na gg czy raczej mam opisywać dokładnie to co robię? typu :dotykam właśnie muszelki rozmasowuje,soczki ,jest taka mokra i gorąca....a może to on ma mnie po prowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszulkę na ramiączkach :D Ode mnie nie można oczekiwać schudności o 9:35 :) A sapanie przez telefon nie jest złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci szepnę do słuchawki .....spódniczkę przed kolanko ,rajtarski ,bluzeczkę na guziczki .....i botki ... (a co rano zmarzłam to już moje ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej vera :D mam jeszcze anty gwałty (czyli podkolanówki) ale tylko zakładam je pod rybaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ktosia...telefonistka Zastanów się co chcesz zrobić, czy to ma być "seks" czy "masturbacja" Jeśli seks to Ty jemu, on Tobie :) a przy okazji słowa typu "jestem taka mokra i gorąca" podgrzewaj atmosferę :) do: Vera icona Ciepło u Ciebie w domciu :) Ja jeszcze nie sapałem więc się nie wypowiem co do ew przyjemności hihi ;) do: Rowerka No no no... Błyszczysz w pracy :) Chcesz rozpraszać współpracowników? Nie ładnie... skupić się nie będą mogli a w dodatku skrętu szyi dostaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa......skrętu szyi...moi współpracownicy mają po 60 lat ,więc chodziłabym w samym biustonoszu to pewnie by nie zauważyli..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antygwałty to określenie dla wielkich, barchanowych majtek na niepogodę i brak faceta :D Nie widziałąm, że tez na podkolanówki :D Ale nosime, nosime :D Ściągać spodnie! Ściągać majty! Ściągać buty! Ściągać rajty! By życie miało jakiś sens. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Rowerka Uwierz mi... 60-latki to jeszcze nie niemoty :) Obserwować lubią bardziej bo w domu to tylko pomarzyć często im pozostaje, tak więc mniej to na uwadze, telefon po pogotowie, bo "starszy pan" wyprostować głowy nie może, albo trzyma się za serce i się dusi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona Najczęstszym bodźcem odstraszającym gwałcicieli są właśnie pończochy-skarpety, To działa na ich psychikę odstraszająco, nie podoba im się rajstopa kończąca się na łydce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi slipy i cóż począć :D Jakbyś był kobietą, rozumialbyś jakie takie podkolanówki są przydatne. Zazwyczaj ich nie widać. Oburzyłam się :D A fioletowe i zielone rajtki są spoko czy też wyrzucić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........i skromna niesłychanie...a co do slipów to też za nimi nie przepadam u faceta ,ale obcisłe bokserki ,miodzio:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Rowerka No tak... dla Ciebie luzik, dla pozostałych panów poniedziałek morderczy, oprócz kaca musieć będą nadrobić dzisiejszy stracony czas na podziwianie Twych wdzięków ;) do: Vera icona Ja sobie doskonale zdaję sprawę z przydatności tego wynalazku. To również wygląda przyjemnie np z "rybaczkami" (nie widać ściągacza). Właśnie ten widok "ściągacza na łydce" odstrasza gwałcicieli. Każdy ma swój gust :) Nie oburzaj się ;) Kolorystyka rajtek nie ma dla mnie znaczenia jeśli jest dobrze dobrana do pozostałego ubrania :) p.s. Brzydka nie jesteś, na gwałt się nadajesz :) Aczkolwiek wolałbym Ciebie z Twojej woli, nie tylko z mojej ;) do: Dop Witaj :) 🖐️ Co masz na sobie... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna jakie opowiadania .. 👄 :D a co ja wole to nieważne :D raz to ..raz to ..to zależy co mi w rękę wpadnie i do czego to ma służyć..:D:D aleee na pokaz nie chodzę ..znaczy się na wybieg..:D często też bez..:D zdarza się..no co... zapominam ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×