Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kraina przyjemności

Moja kobieta chce bym sypiał z innymi

Polecane posty

i to sie nazywa facet. Dać wam ręke wolną to od razu lecicie innej do łużka. Nie wiem jak mogła ci kobieta coś takiego zaproponować. W KONCU SPAŁEŚ Z INNĄ KOBIETA ZA JEJ NAMOWA. ja bym się na coś takiego nie zgdodziła. A widzisz, ty mogłes ale twoja kobieta już nie. To nie jest wporządku. Ja jakbym swojemu dała takie przyzwolenie, to potem by mnie zdradzał na prawo i lewo. No bo co on nie robi niz złego a ja sie na to godziałam. No przecież trzeba każdej spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manelka
Tobie to się aż tak bardzo nie dziwię, ale twojej dziewczynie bardzo. Coś z nią nie halo. poza tym ta kelnerka taka chętna? pachnie mi to 100% prowokacją. Może to Twój sen niespełniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz będzie
się rżnęła na okrągło ze wszystkimi boś ją zdradził przygłupie jeden, będziesz największym rogaczem w polsce, nie wejdziesz do domu nie schylając się, bo ci rogi będą przeszkadzały, idioto jeden!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać przez k zazdrość przemawia :) Moim zdaniem, macie dobry etap w związku. Może to mały krokl Twojej żony w kierunku pójścia w układy 3 - 4 osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca kobieta
ale jaja, twoja dziewczyna jest jakaś nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×