Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona kwiatowa

DJ czy orkiestra na weselu dla 75 osob?

Polecane posty

Gość zdziwiona kwiatowa

Hejka,kobietki do mojego slubu jeszcze 8 tygodni,mialam zamowionego Dja od okolo 4 miesiecy,jest to brat mojego przyszlego meza,ma doswiadcznie i dobrze gra, Rodzice natomiast sie "obudzili" ze na moim weselu powinna byc orkiestra!!! Ze Dj to jest "grajaca zardzewiala skrzynka" i wesele bez orkiestry wedlug nich sie nie uda...sluchajcie! co na ten temat sadzicie, macie na swoim weselu orkiestre??? jakie jest rozwiazanie dylematu orkiestra czy DJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gian Carlo
Ja osobiście wolę orkiestrę. Byłam kiedyś na Sylwestra i grał DJ. Najgorszy Sylwester w moim życiu. Orkiestra lepiej nadaje się na wesele, bo towarzystwo mieszane w różnym wieku i mogą kiepsko bawic przy DJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zdecydowanie wolę DJ-wodzireja, takie 2 w 1:) Ostatnio byłam na 2 weselach z DJ i mi się bardzo to podobało. Prowadził konkursy, przerwy na toasty i w sumie robił to samo co robi zespół, tylko z tą różnicą, że piosenki były puszczane w oryginale. Leciało dużo fajnej muzyki z lat 80 (zwłaszcza tej zagranicznej) i ludzije naprawdę fajnie się bawili. Sama też będę miała DJ, a wesele będzie na ok 80 osób. Poza tym dobry zespół to min. 3tys a dobry DJ bierze połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona kwiatowa
a ja bym chciala Dja ktory by nie prowadzil glupich zabaw i wogole malo sie odzywal czy impreza jest skazana na porazke w takim razie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za DJem. Absolutnie, bezwzględnie, bez żadnych wątpliwości. Opierając się na swoim doświadczeniu :) Dlaczego masz być skazana na porażkę? Jak się okazało (u mnie, ogromnej przeciwniczki wszelkich zabaw) nie każda musi być wulgarna i niesmaczna :) Poza tym - wszystko można dogadać - Ty płacisz, Ty wymagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - przed naszym weselem wiele osób mówiło że jak to bez orkiestry. Natomiast po - że to było najlepsze wesele na jakich byli. Nie daj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy, jak mowisz, ze to brat meza, to mozna mu zapewne zaufacm a jak trafisz na beznadziejna orkiestre?! to nie dosyc ze zrobisz przykrosc przyszlemy szwagrowi a jeszcze rozpie.prza Ci cala impreze, jak na jednym weselu co bylam, orkiestra rozwalila cala zabawe, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacola:) :)
ja mialm zespolik a raczej duet :) robilismy na 50 os bylo świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja jestem zdecydowanie za DJem z poniższych względów: - piosenki są w oryginale, nie wchodzi w grę żadne fałszowanie. - ma właściwie nieograniczony repertuar, a zespół ma zazwyczaj kilkadziesiat piosenek ktore śpiewa w kółko. - jest tańszy, tak jak ktos napisal, a naprawde dobre zespoly kosztuja sporo. - ludziom sie kojarzy ze DJ gra tylko jakieś łubu dubu czy techniawe jak na dyskotece, a np. nasz DJ zapowiedzial ze gra głownie dawne przeboje, takie ktore podobaja sie zarowno troche starszym jak i młodym. Także wszystko zalezy od DJa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne że tak
"Natomiast po - że to było najlepsze wesele na jakich byli.' Taktowni są. Co niby mieli ci powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne że tak
" piosenki są w oryginale, nie wchodzi w grę żadne fałszowanie." Z góry zakładasz, że zespół będzie fałszował? Każdy? " ma właściwie nieograniczony repertuar" On nie ma żadnego repertuaru, tylko płyty. "a zespół ma zazwyczaj kilkadziesiat piosenek ktore śpiewa w kółko." No, raczej trochę więcej niz kilkadziesiat:-D Nie słyszałam na żadnym weselu, żeby zespół grał jakś utwór więcej niż raz. "jest tańszy, tak jak ktos napisal, a naprawde dobre zespoly kosztuja sporo." Tu pewnie masz rację. dla mnie to jedyny argumannet za DJem, ale są tacy, którzy wolą wydać więcej i dobrze się bawić. Poza tym - zespołowi płacisz za konkretną pracę. Grają, śpiewają itd. DJ tylko puszcza płyty więc z jakiej racji miałby dostawać tyle samo co zespół? Poza tym, licząc zarobek na osobę - zarabia więcej niż zespół. "Także wszystko zalezy od DJa." "Także" = również, też. Tobie chgodzilo chyba, o " tak, że"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne że tak
"jedyny argumannet" argument oczywiście. Nie zauważyłam literówek przed wysłaniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
no jasne że tak - masz racje, chodzilo mi o "tak, że" sorry za błąd :) Wcale nie zakładam, że każdy zespół będzie fałszował, ale istnieje takie prawdopodobieństwo a naprawdę dobry zespół ciężko jest znaleźć, trzeba przesłuchać nagrania każdego z zespołów a i tak nie masz pewności jak będą brzmieć na żywo. Ja tam wolę utwory w oryginale. Byłam na kilku weselach z zespołami i zawsze piosenki były powtarzane, niektóre po 3 razy, a wiem, że na ostatnim weselu państwo młodzi zapłacili sporo i zespół miał być super ekstra. Napisałaś: "dla mnie to jedyny argumannet za DJem, ale są tacy, którzy wolą wydać więcej i dobrze się bawić." - hehe to tak jakbyś zakładała, że przy DJu nie da się dobrze bawić, zabawna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" "Natomiast po - że to było najlepsze wesele na jakich byli.' Taktowni są. Co niby mieli ci powiedzieć? " Eeeee, nic? Jak ja nie mam nic miłego do powiedzenia to się nie odzywam i tyle. Nie uważam za taktowne kłamać, po to żeby druga osoba była kontent :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieć DJ. Świetny i bardzo miły pan. Wszystko można z nim ustalić;) byliśmy na weselu z nim dwa razy: 1. tradycyjne oczepiny itd. ludzie śmiali się do łez tak fajnie prowadził a 2. bez tych zabaw i muzykę też świetnie dobrał :) trzeba po prostu znaleźć dobrego i wcale nie uważam, że dj to coś złego na wesele. Orkiestra też jest ok. tylko nie zawsze jest termin i nie zawsze jest taka do końca jakby się chciało. My np mieliśmy na uwadze zespół gdzie facet śpiewa świetnie ale kobieta... masakra :\. Jak Dj jest do dogadania się to nie zastanawiaj się ;) w końcu wszystko zależy od gości, bo przecież jak nawet zespół byłby super świetny a towarzystwo nie do zabawy to i tak nie rozkręci;] takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
zdziwiona kwiatowa, my robiliśmy przyjęcie dla takiej właśnie liczby osób, wybraliśmy DJ. I dokładnie tak go zbriefowaliśmy: żadnych zabaw, zero wodzirejstwa, ma być niewidoczny ;) Przesłaliśmy opis, jak sobie wyobrażamy playlistę, nasz DJ te "ramy" wypełnił. Wyszło dokładnie tak, jak chcieliśmy, a nasi goście dobrze się bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejt-Frut
Grupa Grejt-Frut oferuje swoje usługi na weselach, studniówkach, eventach, dancingach, festynach i innych. http://www.grejt-frut.pl/ Zespół muzyczny Lubuskie - wesele Lubuskie - Zielona Góra Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×