Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakupocholiczka

Torebki David Jones - czy warto?

Polecane posty

Gość Zakupocholiczka

Przez lata kupowałam torebki znanych projektantów za duże często pieniądze, jednak niektóre z nich nie różniły się dużo od mniej znanych marek. Stwierdziłam że nie ma sensu przepłacać. przeglądałam allegro i napotkałam fajne torebki david jones. Co możecie o nich powiedzieć? może polecicie mi jakiesś fajne modele - najlepiej czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczka koni
Ja noszę torebki dj i są bardzo wysokiej jakości, wystarczy że wpiszesz w googlach to hasło i wyskoczy dużo sklepów z tą marką pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anegdotka21
ta 2 mi się podoba, ja zawsze kupuje lantadeli, dj i systyle fajne tanie i starannie zrobiopne pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini gwazda
warto bo za taką jakość masz bardzo dobre torebki i ładne z wyglądu moim zdaniem jak ktoś ma pieniądze to pewnie kupi coś drogiego i znanego ale jak dla mnie zwykłego szaraczka torebki david jones to już luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mouse miki 20
ja jestem za dj tylko teraz to chyba nie czarny kolor bo jest lato ale kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelianka
warto ale jakbym miała kasę to bym sobie sprawiła chanel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
daniel ray tez ma niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość wieczna
Odpowiadając na Twoje pytanie mogę polecić ci sklep http://www.handbagheaven.pl który ma bardzo dużo torebek takich jak dj, lantadeli, systyle itp. napewno wybierzesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawe są te torebki. Niestety nie są to torebki na moją kieszeń:( Mam jednak nadzieję,że w niedalekiej przyszłości to się zmieni i będę w stanie kupić sobie każdą jedna torebkę o której zamarzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka!!!
bardzo ładne torebki są w tych sklepach ja wole kolor brązowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinietka
ja od dawna kupuję torebki davida jonesa i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także serdecznie polecem te torebki kupiłam ostatnio 2, sa bardzo porządnie wykonane, mają ładny styl , a za tę cenę to można sobie kupić kilka kolorów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne portfele z zaokrąglonymi rogami, minimalistyczne masz w www.greenburry.pl . Znam ten sklep z Allegro, użytkownik Doro-Doro, 100% pozytywnych opinii. Brałem od nich już ten portfel właśnie, który w ogóle mi spodni nie niszczy, ani nie wypycha przesadnie, saszetkę na prezent bratu, który lubi podobne elementy w garderobie i żonie torbę listonoszkę. Chodzi z nią codziennie i mówi, że teraz nic sobie już lepszego nie kupi :) Greenburry to ręczna robota od podstaw. Mam zasadę, która się od zawsze sprawdza. Biednego nie stać na rzeczy najtańsze. Zawsze inwestuję w takie produkty, które zagwarantują wytrzymałość na lata. Tutaj akurat się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×