Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczuplusieńka_

Do mężczyzn!!Czy szczupła dziewczyna...

Polecane posty

Gość darmowa porada netowa
Za szczupła nie możesz być ale tłuszczyk na pośladkach musi być rozłożony równomiernie! Szerokie biodra zwiastują łatwy poród! Piersi jędrne z brodawkami i do ssania - każdy mężczyzna lubi poczuć się bobasem z młodzieńczych lat, a do tego wywołać orgazm sutkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczuplusieńka_ no bo to tak wlasnie jest. Naprawde nie ma sie co zajmowac tym, czy ine jestes za chuda. NIE JESTES i.. Konic tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Too znowuu jaa
Mam niemalże identyczne wymiary co ty i wszyscy twierdzą, że mam idealną figurę, i nie ma faceta który by się za mną nie obejrzał, tak więc patykiem na pewno nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie laski??? jak faceci czytają te wasze głupie pytania i wątpliwości od was to równie głupie odpowiedzi piszą:O a wy nawet jesteście w związkach!! czy opinia waszego chłopa nie wystarczy?? radzę popracować nad myśleniem i znaleźć ciekawsze zajęcie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He hee he
Od kiedy to w młodzieńczych latach jest się bobasem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczuplutenskie jest okej
Oj Ja mam ogromne powodzenie, oczywiscie dzieki osobowosci ale do tego jestem ladna i bardzo szczupla a o moich nogach to faceci poematy pisza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maru
puknij się w pusty łeb i powiedz czy boli???? sama masz się za super laskę, na kilometr bije pewnością siebie hipokrtyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek bez szelek
ja juz sie wypowiedzialem Dla mnie jestes stanowczo za chuda plus 7-8 kg to moze bedzie z ciebie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto to przytyj i nie rób z tego wielkiego halo. Zachowujesz się tak jakbyś chciała się pochwalić, te rzesze znanych ludzi próbujących się z tobą umówić, lustereczko, które co rano mówi ci jaka jesteś piękna. Masakra. Mnie co rano mówi to mąż i choćbym miała pryszcze i ważyła tonę, to najważniejsza jest Jego opinia. Nie ma brzydkich kobiet, są mniej lub bardziej zaniedbane. To słowa sławnego pisarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
No tak wiem,ale ja stwierdzam fakty! Nie wklejam zdjęć i nie chcę,byście pisali mi ochy i achy,a najzwyczjaniej zadałam pytanie.. Koleżanko powyżej,a jakiego pisarza-wielbię książki,chciałabym zaczerpnąć wiedzy czyje to słowa:D Jedna z Was napisała,że ma identyczne wymiary-ja też mam świetną figurkę,ale to jednak nie to samo,co było jak ważyłam 8 kg więcej:) szu a ile kochana Ty ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
Dla Was to błahostki,banialuki,dla mnie naprawde dość ważny temat,jako że wzbudzam zainteresowanie nawet rodziną Męża-wciąż te durne pytania-czemu jestem taka szczupła czy jem itp.. Dzięki faceci za zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablopablo
Mężczyźni nie lubią przeważnie za chudych kobiet tak samo jak za grubych. Oczywiście są różne dewiacje więc zawsze znajdzie się ktoś komu się to podoba. Dlatego nie ma co słuchać innych, każdy ma oczy i sam powinien wiedzieć kiedy dobrze wygląda a nie zakładać takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także szczupła ja
a jakie masz wymiary? biodra/talia/biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
no to tak: Biust-85 cm,talia-61 cm,biodra 89 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koontz to kiedyś napisał w jednej swojej książce. Czemu tak usilnie domagasz się jednoznacznej odpowiedzi, czy to coś zmieni w twoim życiu? Czemu pytasz o to obcych facetów? Zapytaj swojego męża czy podobasz się mu taka jaka jesteś, chyba że jesteś niepewna jego miłości i obawiasz się, że zdradzi cię z grubszą. Trochę więcej wiary w siebie, nie ważne jak wyglądasz, najważniejsze czy dobrze się z tym czujesz, akceptujesz swoje ciało. A ludzie niech sobie mówią co chcą, Gdyby mówili ci, że masz duży nos to robiłabyś operację plastyczną? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także szczupła ja
no to ja 85/60/85 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfghjkl
autorko jests pustaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka o
kolejna głupawa, co najważniejszym problemem dla niej jest, czy się jej marna posturka spodoba facetom może by tak więcej osobowosci durna pizdeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moolelefe
Tylko i wyłącznie szczupłe, na inne nie patrzę. Dla mnie dziewczyna musi być szczupła a najlepiej żeby była chuda i nie miała tendencji do tycia z wiekiem. Sam jestem szczupły i dbam o figurę dlatego tego samego wymagam od potencjalnej partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi001
Cześć może moja wypowiedź będzie tendencyjna: "Mażę o szczupłej dziewczynie, mam OKRĄGŁĄ Zonę" a tak poważnie szczupłe są piękne nie miej kąpleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pebbles
Ja waze 49kg i mam 161cm wzrorstu. Duzo osob mowi mi ze jestem chuda a nawet za chuda... Nie wygladam jak anorektyczka tylko normalnie wiec nie interesuje mnie opinia innych ludzi. Taka juz jestem z natury :p.. Plusy sa takie ze jem ile chce a wygladam ciagle tak samo ;) Wystarczy ze sie siebie w pelni akceptuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nie rozumiem jednego - masz męża i pytasz facetów, czy im się podobają szczupłe kobiety? A co da Ci ta wiedza? 2. Szczupła może być kobieta z wąskimi biodrami, bez talii i z szerokimi ramionami, jak i kobieta o figurze klepsydry. Szczupłą może być kobieta ładna, jak i brzydka. 3. Jedna kobieta mając 170 cm będzie wyglądała jak pulpet przy wadze 65kg, druga przy tej wadze będzie szczupła. Jedna przy 50 kg będzie sucharem, druga będzie zwyczajnie drobna. A to rzutuje na powodzenie. Sama jestem od Ciebie większa - mam 170 cm i ważę 60 kg. Biust - 92, biodra - 65, biodra - 97 cm. I nigdy nie miałam cienia wątpliwości, że się podobam i jestem ładną kobietą. Moja koleżanka, o moim wzroście, wadze o jakieś 5 kg mniejszej a biuście większym jest piękną kobietą. Mam też koleżankę większą od siebie i także zgrabną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szukam bardzo szczupłej lub szczupłej chudzinki, nie będę się rozpisywał, dam Ci wszystko czego potrzebujesz, gdyż bardzo mnie kręcą szczupłe dziewczyny napisz jeśli chcesz, na początek nawiniemy o czymś czas pokaże ;) pozdro, patenciak123@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAS
Żadna inna, tylko szczupła, lub nawet chuda. Poszczę już 7 lat, bo żona przytyła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×