Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Danzel - Clap Your Hands

Jakie stosujecie kary dla dzieci ?

Polecane posty

Gość Danzel - Clap Your Hands

Bijecie swoje dzieci ? W jakim są wieku ? A może jakies inne kary stosujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klęczenie na grochu
i trzymanie miski z wodą nad głową 1godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danzel - Clap Your Hands
Pytam poważnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pokoju i maja tam siedziec az sie nie uspokoja,starsza 3i pol mlodsza prawie 2 lata,u mnie to sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutalnie cielesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danzel - Clap Your Hands

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkladam im rece do piekarnika i czekam az zaczna wyc z bolu, wteyd wyciagam i pytam czy zrobi to jeszcze raz. Jako ze piekanrik jets stary, i dlugo sie nagrzewa, to musz atak sterczec troche, no i to je przekonuje, sa kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rqrrq!
wieszmy na drzewie,po godzinie sa potulne jak baranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danzel - Clap Your Hands
Czyli nie ma tutaj nikogo normalnego co mógłby odpowiedzieć logicznie . Oczywiście poza wikiniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka stawia do kąta, ja czasami jak jest niedobre już tak na maksa to wkałdam do łóżeczka, az się uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lata czasem dam klapsa
ale rzadko. Kary to idź do swojego pokoju, nie dostaniesz słodyczy, zakaz oglądania bajki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim Posener
Kurczę, jak dotąd wszystkie kary jakie stosowałem kończyły się pozbawieniem praw rodzicielskich i umieszczeniem dziecka w rodzinnym pogotowiu opiekuńczym... Ciekawe co robię nie tak? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josef Frietzl
No ja też nie wiem co robiłem źle? Po prostu zamykałem gówniarzy w piwnicy. No i co w tym niby złego? :o Ludzie są jacyś niedzisiejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mam dzieci, ale chce byc sprawiedliwa matka. Kary cielesne tylko za powazne przewinienia, takie jak klamstwo, nieuctwo, len, i tylko wtedy, gdy to sie porzadnie uzbiera, a nie tak, ze lanie za byle glupstwo. Moim zdaniem, moj brat i bratowa mocno przeginaja w surowym wychowaniu. Mieszkamy razem w domu rodzicow, wiec wiem niemalo. Brat wychowuje czworke, najstarszy syn ma 16 lat, corka 12 lat, mlodsza corka 6 lat i syn lat 4. Rodzice duzo wymagaja w nauce, choc sami uczyli sie srednio. Niestety, podstawowa kara to skorzany pas. Wisi w lazience ku przestrodze. Najwiekszym urwisem jest najmlodszy, nie slucha, nie chce isc do przedszkola, ciagle gra na komputerze, wyzywa. Ostatnio ojciec tak mu spral tylek, ze szkoda mi bylo malego. Synus obzywal matke k****, nie przestawal po kilku nawet grozbach otrzymania w d**e. Byl surowo ukarany. Ojciec poszedl po pas, sciagnal malemu spodenki i majtki i przelozyl go przez kolano. Bil go bardzo mocno, maly byl posiniaczony. Nikt jednak nie mogl powstrzymac ojca, bo jak postanowil, to lanie musialo byc. Po karze dzieciak jest wystraszony, teraz zachowanie jest idealne. Ma takie since, ze matka nie prowadzi go do przedszkola, powedziala pani, ze ma mocny kaszel. Niestety, nikt nie moze wplynac na wymierzanie takich kar, a nie chcemy zeby dzieci wyladowaly w domu dziecka, jesliby sprawa zajely sluzby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.11.2017 o 17:51, Greta90 napisał:

Jeszcze nie mam dzieci, ale chce byc sprawiedliwa matka. Kary cielesne tylko za powazne przewinienia, takie jak klamstwo, nieuctwo, len, i tylko wtedy, gdy to sie porzadnie uzbiera, a nie tak, ze lanie za byle glupstwo. Moim zdaniem, moj brat i bratowa mocno przeginaja w surowym wychowaniu. Mieszkamy razem w domu rodzicow, wiec wiem niemalo. Brat wychowuje czworke, najstarszy syn ma 16 lat, corka 12 lat, mlodsza corka 6 lat i syn lat 4. Rodzice duzo wymagaja w nauce, choc sami uczyli sie srednio. Niestety, podstawowa kara to skorzany pas. Wisi w lazience ku przestrodze. Najwiekszym urwisem jest najmlodszy, nie slucha, nie chce isc do przedszkola, ciagle gra na komputerze, wyzywa. Ostatnio ojciec tak mu spral tylek, ze szkoda mi bylo malego. Synus obzywal matke k****, nie przestawal po kilku nawet grozbach otrzymania w d**e. Byl surowo ukarany. Ojciec poszedl po pas, sciagnal malemu spodenki i majtki i przelozyl go przez kolano. Bil go bardzo mocno, maly byl posiniaczony. Nikt jednak nie mogl powstrzymac ojca, bo jak postanowil, to lanie musialo byc. Po karze dzieciak jest wystraszony, teraz zachowanie jest idealne. Ma takie since, ze matka nie prowadzi go do przedszkola, powedziala pani, ze ma mocny kaszel. Niestety, nikt nie moze wplynac na wymierzanie takich kar, a nie chcemy zeby dzieci wyladowaly w domu dziecka, jesliby sprawa zajely sluzby...

Biedny mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×