Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosława92

Efekty Diety Dukana

Polecane posty

Gość paryzzzanka
Ja jednak jestem za Get Slim. Po prostu i ja i moje kolezanki to stosujemy i bardzo szybko bo po 3 tygodniach było widac juz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto jest znalezc odpowiedni sposób zeby sobie z nią poradzić. Dlatego szczerze mówiąc polecam najpierw taki oto artykuł http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale sie Wam nie dziwie ze decydujecie sie na takie wczasy jak te w Polanice. Naprawde jesli tylko chcecie zdrowo się odchudzac to własnie tylko w takich miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze Wam powiedziec ze ja jestem zapisana do salonu Afrodyta w Blue City. Wreszcie powiedziałam sobie ze musze coś z tym zrobić i pozbyc sie problemu w profesjonalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lepszy efekt miałam na diecie Limvena. Dużo skuteczniejsza i zdrowsza. Dostajecie pełny plan kuracji wraz z uzupełnieniem posiłków w postaci koktajli białkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje od tygodnia dietę limvena i koktajle które są w ramach odchudzania z limveną. Skutki są fajne w postaci spadku wagi, dużo mniej jem i na prawdę poprawiło się moje nastawienie jeśli chodzi o temat odchudzania. Wcześniej byłam zniesmaczona brakiem efektów, a limvena daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi tutaj o wspomniany ośrodek Polanika to Pięć gwiazdek za wszystko. Będę do Was wracac. To co wydawąlam na leki na odchudzanie i diety - uzbierałam i pojechałam do Was. I naprawde sie opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie ze jest takie miejsce , ja też jestem jak najbardziej za bo uważam ze jesli nie potrafimy sami zastosować odpowiedniej diety to musimy sie wspomagać takimi turnusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta Dukana OK. Ale wydaje mi się lepsza i mniej wyniszczająca dieta limvena. Co sądziecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odsyłam Was na taką stronkę http://zdrowieiodnowa.pl/ Na pewno znajdziecie tutaj dla siebie wiele cennych porad dotyczących odchudzania, diet i rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ranyyyyyyyyyyy ile tu reklam efektem może być rak, także uważajcie nasz organizm nie trawi takich ilości białka a niestrawione jest traktowane jak "ciało obce'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapoznać się z GOTOWYM programem odchudzania Limvena. Dieta kaloryczna, kilku poziomowa, z przepisami na dietetyczne posiłki. Uzupełnienie o koktajle odchudzające w mojej ocenie bardzo dobre. Smaki Czekolada, Wanilia, Truskawka. Doskonale, hamują łaknienie, uzupełniają organizm w najpotrzebniejsze substancje. Dieta przynosi efekty już po krótkim czasie pod warunkiem przestrzegania zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie czemu odrzucać czekolade podczas diety. Wystarczy po prostu do wszystkiego podejśc z głową. Ja na pewno w takiej sytuacji poleciłabym odpowiednie dobranie własciwej diety i dopiero tak naprawde mozemy sie zastanawiac czy idealnie trafilismy. Ja tak mam z tą kuracją - dla nie naprawde trafiona w 100% http://sklep.noblehealth.com/produkt/GET-SLIM-LINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_dukanowiczka
Dieta Dukana jest bepieczna pod warunkiem, że dobrze się do niej przygotujemy i przed pójdziemy do lekarza, żeby się zbadać. To na pewno nie jest dieta dla każdego. diety-odchudzajace.info.pl/dieta-dukana-ile-na-niej-schudniesz-jak-wyglada-jadlospis-gdzie-znalezc-przepisy - na tej stronie znalazłam wiele informacji na temat tego, jak poprawnie powinna wyglądać dieta, żeby przynosiła efekty. Ja schudłam 6 kg na tej diecie. Dyscyplina pozwoliła mi to utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama pomysle tak na powaznie nad oczyszczeniem organizmu. Tak mi sie wydaje ze w sumie jesli od tego zacznę to po prostu łatwiej bedzie mi potem tez przejśc na jakąś skuteczną diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wrzesniu 2011 zaczelam sie odchudzac z dukanem. Po pierwszym miesiacu restrykcyjnego przetrzegania diety + 2x w tygodniu basen, udalo mi sie schudnac 8 kg (162 cm, na poczatku wazylam 80 kg, po miesiacu 72 kg), pozniej kilogramy zaczely uciekac wolniej, ale ostatecznie dobilam do niecalych 60 kg. Jest to jedyna dieta, na ktorej udalo mi sie schudnac. Niestety, z czasem zaczelam tyc. Na poczatku 2013 r. wazylam juz +/- 70 kg i niestety tak jest do dzis. Chetnie przeszlabym jeszcze raz na dukana, ale gdy patrze na serki wiejskie i jogurty naturalne to chce mi sie po prostu rzygac... :/ Co do efektow ubocznych - po schudnieciu zrobilam sobie podstawowe badania - nie bylo zadnych odchylen od normy. Wystapil niestety efekt JOJO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jedyne co skutecznie zadziałało na odchudzanie to ten suplement http://sklep.noblehealth.com/produkt/GET-SLIM-LINE Jestem bardzo zadowolona i wydaje mi sie ze nic lepszego nie ma. Wiem ze dziala nie tylko w nocy ale przez całą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest jeszcze jedno wyjscie http://polanika.pl/ I naprawde jesli chodzi o odchudzanie pod okiem specjalistow to bedzie to numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest to miejsce które i ja polecam. A teraz własnie jest bardzo ciekawy konkurs i naprawde polecam tam zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużaania
Jestem na Dukanie od listopada ubiegłego roku. Ważyłam ponad 90kg. Obecnie ważę 75kg. Na początku diety bardzo szybko ubywały mi kilogramy. Niestety za szybko. Nie mogłam sobie poradzić ze stanem skóry(zaczęło jej być po prostu za dużo). Aby tempo chudnięcia nieco zwolnić i do diety (wbrew regułom) dołączyłam owoce. Teraz gubię ok.2kg miesięcznie. Takie tempo mi odpowiada. Jako ciekawostkę mogę podać, że nosiłam rozmiar54, a obecnie42. Jestem zdrowa, wyniki mam ok. Dietę polecam wytrwałym, bo to właściwie jest nie dieta na jakiś czas, a sposób odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne diety. Ja spróbowałam gotowej diety na bazie koktajli 42 Vital. Doskonale się sprawdziła. Łatwa w przygotowaniu i całkiem smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×