Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Killuminati

Wasza przyszłość wygląda kiepsko. Już w tym roku czeka was początek III Wojny

Polecane posty

Światowej. Chodzi o to by wybić 90% populacji na ziemi. Zacznie się od ataku na Iran ok 10 listopada. Jednak wcześniej czeka nas kolejna żałoba narodowa bo nasz nowy prezydent niestety opuści ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUHUHUHU
kiepsko ? nie potrafię sobie wyobrazić nic lepszego niż śmierć 90% populacji. No może oprócz śmierci 95%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twin Towers WTC fan
Nie masz nic ciekawego do roboty? Nie szkoda ci czasu na te bajki? USA nie stać na wolne z Iranem, USA boi się Chin i Rosji, które współpracują z Iranem. Warto też wspomieć że "pokojowe" wejście może tylko przynieść skutki uboczne. USA i Rosja posiadają około 1000 głowic nuklearnych, a do zniszczenia całego świata wystarczą 3 ;) także żyj dalej w swoich paranoiach, kop sobie już dół, albo od razu się zabij dla swojego i naszego dobra, bo idiotów nam nie trzeba, internet nie jest anonimowy, zapewne takie informacje nigdy by nie wyszły na światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estranged
Świat i tak jest popierdolony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie informacje nie powinny wychodzic na swiatlo dzienne ale wychodza ! Dlatego Pan Obama dostal przycisk do wylaczenia internetu niby przeciw terrorystom. Ale ty zyjesz tym co w tv ci powiedza glupcze. Terrorystami sa wszyscy ludzie ! Nawet ty. Tak nas traktuja elity ktore sie boja przebudzenia ludzi. Ale jak widac po tobie i nie tylko przebudzenie nie nastapi ty wolisz zyc w takim swiecie jakim zyjesz i byc niewolnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estranged
No, ale co z tego, jeśli nawet wszyscy by się o tym dowiedzieli i w to uwierzyli, to co z tego, da się temu zapobiec? O tej wojnie w listopadzie też słyszałam już jakiś czas temu i szczerze mówiąc nie wiem co mam myśleć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.............................
kILLUMINATI masz konto na nk, epulsie email bądx cokolwiek innego? Ja akurat tez jestem zainteresowana tematem i doskonale wiem o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twin Towers WTC fan
Najprawdopodobniej dojdzie do wolny internetowej, ustawa została stworzona dla obrony USA przed atakiem wirtualnym na najważniejsze instytucje w USA. Serwery nie są zależne od USA, więc internet po zablokowaniu go na całym terenie USA stanowi i tak 30% ruchu sieciowego, internet na resztę chodziłby normalnie. Uwierz mi internet jest w taki sposób kontrolowany że takie informacje jeśli byłyby prawda nigdy by nie ujrzały światła dziennego, każde dane są przechwytwywane przez odpowiednie służby, u nas zajmuje się tym policja i CBŚ w USA CIA. Tak samo te bajki o WTC i spisku, byłem w ten dzień w północnej wieży i nie było żadnych wybuchów, ale co tam ty wiesz lepiej bo przez internet więcej widać, ta dzieciarnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twin Tower chyba nie myslisz ze jestes jakims autorytetem w sprawach wybuchów :D Pełno ludzi mówiło o eksplozjach , strażacy którzy tam byli a nawet w środku WTC mówili ze były tam eksplozje i zaminowane budynki. I komu mam uwierzyć , strażakom ktorzy na codzien spotykają się z materiałami wybuchowymi, z ekslozjami itd. czy tobie , człowiekowi który eksplozje słyszał w grach komputerowych ? <stopka>www.poznajprawde.prv.pl</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj słyszałem że lipcu miała być ponoć druga żałoba narodowa. I co ? Mamy już 1 Sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullbull
Ja Ci odpowiem tak jak Jehowym, gdy mnie czasem nachodzą i straszą końcem świata - I bardzo dobrze, niech to wszystko wreszcie pierdolnie, bo już patrzeć na to nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosciotruppp
chyba prawda to je co on pisze http://wiadomosci.onet.pl/2204952,12,usa_ma_plan_ataku_na_iran,item.html Rząd USA posiada plan zaatakowania Iranu w celu pokrzyżowania jego planów uzbrojenia się w broń nuklearną - powiedział przewodniczący Kolegium Szefów Sztabów, admirał Mike Mullen. - Opcja militarna była i jest jednym z możliwych rozwiązań, jest z pewnością jedną z ewentualności, którą prezydent rozważa. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale to ważna opcja i dobrze zrozumiana - powiedział Mullen w wywiadzie w programie telewizji NBC "Meet the Press". Admirał dodał, że zarówno perspektywa Iranu wyposażonego w broń atomową, jak i inwazja tego kraju, to sytuacje, "które go skrajnie niepokoją". Zapytany wprost, czy armia amerykańska ma plan agresji na Iran, odpowiedział krótko: "Mamy go". Wspomniał też, że Waszyngton, jak poprzednio, liczy na skuteczność dyplomatycznej i politycznej presji na reżim w Teheranie. ONZ, Unia Europejska i same Stany Zjednoczone ogłosiły niedawno nowe sankcje na Iran, które mają zwiększyć presję na ten kraj, aby zrezygnował ze swoich planów nuklearnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaah ojjj
to je straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanie to cioty
ruscy ich szybko rozjadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moglbys autorze
zawsze mnie zastanawia dlaczego znaczna czesc POLAKOW to tacy durnie do ktorych nie przemawiaja zadne fakty.Wola przeczytac zydowska gazete dla polakow i to jest dla nich cos w rodzaju wyroczni.Mysle tu o takich ludziach jak ten koles : "Twin Towers WTC fan" Wiesz ze Polacy nie wiedza prawie nic lub nic na temat tego topiku.natomiast byle zdziwiony tym ze prawie kazdy anglik wie BARDZO duzo na ten temat. Polacy zyja w stanie letargu.Po raz kolejny nas oszukano.Mamy PRL II lu jak kto woli bis a wiekszosc zyje w przeswiadczeniu ze jest to jakas demokracja.Wyjedz jeden z drugim na zachod na jakis czas to zobaczysz jak demokracja wyglada. Wystarczy jeszcze dodac ze polowa amerykanow NIE WIERZY w rzadowa wersje wydarzen WTC.Sytuacja ta wyglada tak dlatego chyba glownie ze polskie media po prostu klamia.To sa wciaz komunisci z ukladu okraglego stolu.taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuka pracy ale
w takim razie pierdole skoro ma byc ta woja gorzej jak klamiecie a ja zostane z lapami w nocniku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczęło się ale od wojny
lokalnej w Korei co jest tylko prowokacją. Baba Vanga przepowiedziała poczatek III WŚ na 10 listopada 2010. Ta data dawno minęła ale nikt wam nie powiedział, że my mamy kalendarz gregoriański a Baba była wyznania prawosławnego, a religia ta została przy kalendarzu juliańskim. Według kalendarza juliańskiego w dniu ataku Korei był 10 listopad ! Dziękuję , tyle w temacie. Kopcie sobie schrony lepiej. Myślicie, że po co w tv skupują złoto ? Bo za złoto tylko w czasie wojny można coś kupić. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonorka na mnie krzyczy
tak, wybija 90% populacji a potem beda siedziec i sami siebie poganiac batem :O oczywiscie z innych wymiarow sprawdza magikow bo nie wiem kto moglby im zasiac zboze, zebrac wszystko, wyprodukowac zarcie, czyscic kible, nauczac dzieci (o ile zostawia choc 1 kobiete w tych 10% i oczywiscie dogadaja sie kto ma rzadzic pozostalymi przy zyciu ludzmi), i robic cala te reszte o ktorej takim opoznionym umyslowo paranoikom z grypy666 i podobnych stron nie chce sie myslec. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonorka na mnie krzyczy
a ty powyzej, schron co ci da? moze jak zbudujesz go gdzies w srodku ziemi i oczywiscie bedziesz miec zayebiste nanoroboty, ktore potem odgruzuja wyjscie na powierzchnie to uda ci sie przezyc, ale jak myslisz ze przezyjesz w piwincy badz schronie, ktory sobie wykopiesz na lini piwnicy +- kilka metrow nizej to przezyjesz? bomba atomowa zlozona z kilkudziesieciu glowic nuklearnych zrobi taki krater, ze nawet fundament paryskich kazamatow nie bedzie widac a kraje wysoko rozwiniete maja w chooj takich bomb. wiec nie liczylabym na zadne przezycie w schronach chyba ze w nowej zelandii bo watpie by ktos mial ich tam rozyebac, moze dla zasady jak sie im jedna bomba zostanie i bedzie ktos jeszcze by ja wystrzelic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczęło się ale od wojny
Listonorka to co piszesz jest oczywistą oczywistością :D To ci odpowiem, nikt nie będzie się dogadywał , kto będzie rządził itp. już dawno mają dogadane. Oczywiście to musi byc zayebisty zbieg okolicznosci ze nostradamus i babajaga vanga trafili ze w listopadzie się zacznie. Vanga 10 listopada - tak jak napisalem wedlug jej kalendarza julianskiego 10 listopad to dzien ataku Korei. Myślisz że III WŚ zacznie się wystrzeleniem 100 bomb atomowych ? To sie grubo mylisz. Każdy konflikt zbrojny zaczyna się od prowokacji http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101123/SWIAT/631464372 Co do twojego braku wyobraźni w sprawie tak małej liczby ludności; jeśli uważasz ze pozostałe przy życiu 500 mln ludzi na świecie to za mało żeby zostać niewolnikami dla elity to naprawde mi ciebie żal :D http://newworldorder.com.pl/artykul,2354,Kamienny-Monument-z-Georgii Elita przezyje tą wojnę bo już dawno sobie wybudowali schrony podziemne : http://www.youtube.com/watch?v=i61nca8JAak&feature=player_embedded http://www.youtube.com/watch?v=xWXBHdTsAZQ&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy sie madrzy
ktos tu pisal o demokracji na zachodzie ale sie usmialam , tam jest goowniana demokracja pociesz sie ze tam tez ludzie sa tumanami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Killuminati
lubisz fisting analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×