Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga280179

Łazienka

Polecane posty

Witam:) Mam płytki w łazience położone w kolorze żółto-brązowym. Szafka pod umywalką i słupek w kolorze ciemnym wenge. Jakie zastosować dodatki aby wyglądało super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo żółty i brązowy do łazienki mi w ogóle nie pasuje łazienka dla mnie musi wyglądac higienicznie żółty, mimo, że bardzo lubię ten kolor, absolutnie mi nie pasuje do sterylnej łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam jasno żółte
płytki na ścianach, ciemno brązowe na podłodze, szafka pod umywalką i drzwi - wenge. Na ścianie mam dekor gdzie pojawiają się zarówno ten żółty i brązowy, ale też zielony, pomarańczowy i chyba jeszcze jakiś. Dodatki: brązowe, pomarańczowe, żywa zieleń, czerwone, beżowe i właściwie wszystkie pasują poza białym i czarnym. Tzn. wszystkie kolory, które mam na dekorze wykorzystuję w dodatkach (oczywiście nie wszystkie na raz). I mimo takiego doboru kolorów w łazience jest czysto i sterylnie - wystarczy sprzątać, a nie maskować kolorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni echodzi o brud czy maskowanie kolorami, tylko o wrażenie higieniczności nie odrózniasz tych dwóch pojęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ładna żółta łazienka wygląda sto razy lepiej niż ta strerylna, szpitalna. Sama dałabym zielone dodatki, ale tak jak ktoś pisze mogą byc różne, właściwie wszytskie poza białym i czarnym. Może fiolet? Może arbuz? Może b. ciemny róż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolory w łazience masz ciekawe, to teraz bardzo modne połaczenie, niestety dobranie dodatków to gorsza sprawa. Zólty to kolor podstawoy, mieszanka kolorów podstawowych daje braz, wiec dobranie kolorowych dodatków to wyzwanie :) Najbezpieczniejsza jest zieleń, możesz zaryzykowac z czerwienia zgaszoną lub niebieskim, w każdym razie rób to ostrożnie, bo w takiej kolorystyce łatwo przegiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaedytae
Moim zdaniem kolory piękne, rozświetlające, szczególnie do ciemnej łazienki bez okien. Ja zastanawiam się nad kolorem czarnym..Ostatnio bardzo modne są wanny i ceramika w kolorze czarnym. Znalazłam takie w sklepie twojalazienka.net Co o tym sądzicie? Myślę, że np czarna wanna w zestawieniu z białym tłem może wyglądać naprawdę slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po poprzednim właścicielu została mi łazienka w kolorze b. ciemny granat z połyskiem ODRADZAM ZDECYDOWANIE każdy pyłek, brudek i każdą kroplę wody widać no, chyba, że lubisz po każdym użyciu, czyli co najmniej raz dziennie, wycierać do sucha cała łazienkę już nie mówię o tym, że ciemne sciany to jak piwnica, co z tego, że odbija światło, i tak tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ęą
śliwka będzie ci pasowała jako dodatkowy kolor z wenge i żółtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewo 33 może
jesli mowa o higienicznej łazience nie pozostaje Ci nic inneo oprócz sprzatania , bez znaczenia jakiego koloru to bedzie podłoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewo 33 może
chyba że dla Ciebie pojęcie " wrażenie higieniczności " i czystość to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetkaaa
wiiesz moze inaczej, jakie odcienie tej zólci i brazu masz bo moze to i fajnie wyglada ale wiesz ile jest kolorów:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o! ewa zdenerwowana
może ma cieczkę, a może zmienia kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melapelas
ciemnoczerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz już baterie łazienkowe? To też ważny element wykończenia, tutaj polecałbym ci firmę Valvex, produkują bardzo solidne sanitariaty, do tego świetnie wyglądają. Zajrzyj sobie na ich stronę, moim zdaniem jedne z lepszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam płytki http://ceramichouse.pl/  świetna jakość w przystępnej cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madanka

Piękne kolekcje płytek znalazłam w salonach Bokaro, szczególnie przypadła mi do gustu  Tubądzin Royal płytki w kolorze beżu z imitacją drewna daje niesamowity efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabella

Wanna to jednak podstawa łazienki. Nie ma jak zanurzyć się w ciepłej wodzie po całym dniu. W wannie wolno stojącej northbath można zanurzyć się na podwójnie długo. Przez dobre wyprofilowanie wygodnie siedzi się, czyta, słucha muzy. Takie małe domowe spa 🙂

Pasuje do każdego wnętrza, nie tylko eleganckiego. Można ją przesuwać, a to ogromny plus wśród wyposażenia łazienkowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×