Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oktawian August

Ile dojrzałych kobiet byłoby skłonnych

Polecane posty

Gość Oktawian August

by na stałe związać się z młodszym od nich mężczyzną? (Różnica wieku jakieś 10 - 12 - 15 lat?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulcia piękna
Młodszy tacet to raczej nie dla mnie. Maksymalna różnica to do 5 lat. Przy większej czułabym się dziwnie, jak z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oktawian August, po bliższym poznaniu przejdzie Ci ochota na stały związek z tak dużo starszą kobietą. Gdy już Ci ciśnienie ujdzie zaczniesz myśleć głową a nie główką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,ze byłaby to znikoma ilość,bo albo będzie to efekt aktu desperacji "jestem sama,nikogo nie znajde,to wezme dizeciaka",alo coś w stylu choroby psychicznej natchnionego poety mającego nie wiele wspólnego ze światem realnym :) takie związki są przecież z góry skazane na niepowodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem se
sądzę, że niewiele, bo to zwiazek bez przyszłości skazany na niepowodzenie i krytykę otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prawda ze jeste skazany
i bez przyszlosci. to zalezy od tych dwojga ludzi czy beda sie wspoierac i za przeproszeniem gdzies beda miec gadanie ludzkie i zasciankowe myslenie. to jest wlasnie to, mezczyzna dojrzaly moze wiazac sie a mlodka ale odwrotnie to juz nie wypada? w zyciu liczy sie to aby przezyc je tak jak cchemy a nie jak chcca innni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona jest ode mnie sporo starsza (mieści się w tym przedziale), a ja wcześniej też umawiałem się z kobietami starszymi właśnie o 10 czy 12 lat. Z mojego doświadczenia wiem, że jeśli facet jest interesujący (tzn taki którym zainteresowałyby się też młode dziewczyny), to gdzieś tak 1 na 3 dojrzałe kobiety byłaby w stanie się z nim związać (Tzn nie skreśliłaby go na starcie, tylko byłaby chętna by się z nim umówić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nei wyobrazam sobie bycia z kims innym niz moj maz kiedys mialam faceta 3 lata mlodszego - bylo oki ale z mlodszym sobie nei wyobrazam - moja granica to 4 lata (taka jest roznia pmiedzy mna i mlodszym bratem - nei wyobrazam soebie byc z kims mlodszym od niego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem
a kto to jest dojrzała kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oktawian August
Ale ja chcę dojrzałej kobiety, byłem z jedną w 2 letnim związku i teraz nie mogę patrzeć na puste i młode laski. Nie stać ich na żadną poważną rozmowę, choć od czasu do czasu. Dojrzała kobieta to kobieta 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janei byłam i nie jestem pusta
Oktawian August--Jezli uwazasz,ze młode dziewczyny sa puste,to wiedz skarbeczku,ze te stare baby z którymi się spotykałes tez były kiedys młode i wg Twojego toku myslenia były puste. Współczuje Ci,ze zadawałes sie z dzidzia piernik która była pusta w młodosci. Ty tez musisz byc p[usty,bo jestes młody,wiec ta stara dzidzia peirnik podwojnie pusta ejst,bo bedac pustą zadawała sie z pustym starym malenkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanna446
Ja byłam zawsze skłonna ale juz znalazłam. 14 lat różnicy. Fajnie że jest coraz więcej takich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jet wiele par tego typu szczęśliwych ale osobiście wolę rówieśników ewentualnie do 3 lat w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×