Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamzone

Przespalem sie ze szwagierka

Polecane posty

Witam mam problem przespalem sie ze szwagierka i mnie to dreczy.ogolnie bylo super dzisiaj ciagle mi pisze smsy ze nie moze przestac o mnie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze szwagierka czyli siostra
swojej zony czy żona Twojego brata? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan_szwagierki
młodsza czy starsza od żony ? Podobna do zony ? Też mam szwagierkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Definition
To pięknie, masz lipę jak to się wyda! Kobieta może zniszczyć Ci życie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoi mi ciagle
wieczni mi stoi co mam zrobic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli stoi
to utnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja to ja
Ja tez kiedys wyruchalem mlodsza siostre swojej pani.potem jeszcze pare razy mielismy przyjemnosc:-) Spoko.szwagierka cie nie wyda-ma do stracenia wiecej niz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirrrrrrrr
i słusznie po co było się opierać, z siostrą żony - zostaje w rodzinie i nie zdrada. Jak była potrzebująca to zona powinna być wdzięczna że pomogłeś jej siostrze. Ale żeby z tego coś miała i jej siostra jest taka chętna i wyzwolona to niech się zmówią zrobicie rodzinny trójkącik. Cipy przegwizdane, dziewczyny zadowolone, pełna sielanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywna pała
ja tez mam ochote na szwagierkie bzyknol bym ja a ty sie nie martw rznij ja ile wejdzie zycie jest krutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARYSKA23
ale świnia z ciebie i jeszcze piszesz że ci było przyjemnie!!!!!!!!co robić pytasz?powinneś nic nie mówić żonie jak ci na niej zależy jeżeli to było jednorazowe w co wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
no i już mi znowu stoi :classic_cool: ja pierrdolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossstro
ja bzykalem blizniaczkę swojej laski ,tylko ze jednorazowo.Od 3 miesięcy mam moralniaka ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi sie zawsze podobala zona mojego szwagra i ja jej tez bo jak byla okazja to na ten temat troche rozmawialismy ale reszta nic nie kapowala.Pewnego dnia zadzwonil telefon i slysze glos mojej szwagierki.Otrzymalem zaproszenie na kawe i jak mi powiedziala to jak bede chcial cos wiecej to tez moge otrzymac bo bedzie przez tydzien sama bo maz za granica,wszystko zrozumialem i zaproszenie przyjalem.Na drugi dzien juz u niej bylem,a gdy wchodzilem to ochom nie wierzylem jak na powitanie byla sessi ubrana,ze az moja pala drgneta.Poniewaz razem tego bzykania bylismy spragnieni to bardzo szybko sobie go wlozyla i zaczela wspolpracowac swoja d*pcia.Wila sie jak zeby kosci nie miala i tylko jak najglebiej chciala,a na koncu wziela do buzi i go jeszcze przez pare minut lizala i ssala,a za to za nim szwagier wrocil jeszcze go calego w swojej pi..dzie miala bo bardzo tego chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zona zostawila bo do ameryki wybyla a ja juz pare razy z szwagierka spalem,a do tego jej pipki urzywalem bo i mlodsza sie czuje i rozne figory pokazuje,tylko jedynie slabo oblizuje,ale pupcia lepiej kieruje i mojego knota dluzej wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem na rodzinnym spotkaniu i mialem okazje troche dluzej porozmawiac z szwagierka ktora mi sie bardzo podoba i chcialbym po rodzinnemu ja dokladnie poznac.Dowiedzialem sie ze czesto o mnie mysli;zaproponowalem jej spodkanie na dyskretna kawe bo szwagier o nia zazdrosny ale zostawia ja i wyjezdza do pracy za granice robi to juz trzy lata i co pol roku do niej przyjezdza, ja tez tylko na delegacji ale tylko po pare dni.W padlem na pomysl ze zabiore ja z soba na to kilkudniowe szkolenie jak bedzie chciala i jak bedzie mogla,gdy jej o tym powiedzialem,to zaraz moj pomysl zaakceptowala.A gdy juz tak daleko bylismy i znaleslismy sie w hotelu( bo ja mialem to szkolenie kilka dni) to bardzo sie z nia zaczalem kochac bo jak mi mowila ze tylko z ta mysla jechala bo chciala to ze mna robic pierwszy raz mi sie pokazala nago piekne cialo super figura na pipce tylko pasek.Mowi mi na co czekam. Mnie juz stal jak zolnierz przy grobie nieznanego zolnierza.Gdy juz ja zaczalem posuwac to tak mi zaczela cala pupcia sie uszac i ja unosic ze az mnie zaskakiwala jak ona jak najwiecej przyjemnosci chciala przezyc ze mna.Gdy juz wracalismy to mi powiedziala ze nigdy tego wyjazdu nie zapomni bo jeszcze nigdy maz ani jego poprzednik tak jej nie dogodzil jak ja i jeszcze nigdy taka zernieta nie byla jak ja to uczynilem, od tego czasu nie tylko na rodzinnych spotkaniach zesmy sie zpotykali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbazo powyzej, popracuj nad ortorgrafia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza&
Ja miałam tę samą przyjemność! Przespałam się ze szwagrem:-) mężem siostry mojego męża i było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że nam wyjaśniłaś, iż szwagier to mąż siostry Twojego męża, bo inaczej myślelibyśmy, że to siostra cioteczna Twojej szwagierki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie miałem starszą siostrę żony .niestety to żona marynarza i nie bierze pigułek-skończyło się na 69...naprawdę była pyszna,od tygodnia nie wychodzę z domu bez gumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-waba
Nadazyla sie dlugo oczekiwana okazja z mojej i szwagierki strony.Nie myslalem ze tak mnie pragla i ze tak sie zwija jak w jej pipce rycerz wojuje.A jak mi obciagala,to tak sie podniecala ze az po nogach mnie drapala.Bylo super a ona zawiesila na tym ze to jest bardzo tajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj oj oj mnie też kręci mój szwagier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny 81
ja pzrelecialem wielokrotnie siostre meza mojej siostry :-) to tez szwagierka? i mam tez straszna ochote na jej siostre,ona chyba tez ma na mnie wielka chcice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat zmienil prace i przyjezdza do domu w piatek wieczorem i wyjezdza do pracy w niedziele wieczorem, Gdy brata nie ma to ja go zastepuje i posuwam bratowa kiedy chce bo ona bardzo tego chce a mnie to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys wszystkosie wyda.. .Wystarczy ze zona przeczyta smsy, szwagierka poczuje sie olana i bedzie chciala sie zemscic albo ktos was zobaczy... W sumie dobrze ci tak,, szkoda tylko twojej zony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwagier69
co tu duzo mowić - mnie szawgierka Bernadeta też kręci - kilka razy mi sie śniła - bzykanko marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×