Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamzone

Przespalem sie ze szwagierka

Polecane posty

Gość gość
zona poszla do pracy.ja nocna zmiane skonczylem i do domu wrocilem prysznic wzialem kawe sobie zrobilem juz do sypialni sie wybieralem a tu nagle domofon sie odezwal pytam sie a to moja szwagierka. Gdy weszla do mieszkania powiedzialem jej ze nie ma jej siostry,a ona do mnie ze juz dawno otym wiedziala ze tylko ja bede i dlatego przyjechala i ze mi teraz juz nie podaruje.w tym miejscu gdzie bylem za wacka mnie chwycila i uklekla po chwili juz go w buzi miala wargami go masowala,a gdy go juz postawila to mi powiedziala ze zaraz by go w sobie chciala mic.Zyczenie jej spelnilem a ze w te klocki dobry jestem co zawsze zonamnie chwalila to sie za posuwanie jej zabralem po chwili juz biodrami mocno ruszala i ciezko odychala czasami tylko glosno wolala laduj calego rznij mnie To pakowalem w nia ile mialem zapytalem sie gdzie moge skonczyc to mi powiedziala zebym ja jak najglebiej wypelnil sperma w ostatnim momencie przed szczytowaniem jej nogi na moje ramiona polozylem a w nia calego po samejaja wbilem az mocno zajeczala a ja w tej pozycji zostalem i ja sperma zalewalem,ana tez szczytowala i po plecach mnie drapala,Gdy juz cemocje opadly to mnie i mojego pana wycalowala i mi powiedziala ze pierwszy raz taki wspanialy sex przezyla i co bym na to powiedzial jak by w przyszlosci jeszcze kiedys tak samo ze mna przezyla.ja jej powiedzialem ze jak pozyjemy to zobaczymy jak w tajemicy utrzymamy.Ona do domu pojechala a ja zaraz zasnalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne historie, powinniście pisać jakieś erotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jestescie p******* i do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam szfagierke siostre mojej zony i tez bym ja w******* ma jeszcze siostry cioteczne blizniaczki z tymi to by poszlo latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analmen
Ja tez mam smaka na szwagierke. Rok temu urodziła. Gorącą z niej mamuska. Ciagnie jak odkurzacz i wali się jak domy w Czeczenii. Raz ja nieźle wymacalem. Nie protestowala. Czas na wiecej. Może odwiedzę jej oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada80
Też to robiłam z mężem siostry chyba cztery razy , było super i nikt nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świnie z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka tam80
Też miałem ochotę na siostrę żony, ale się bałem podejść jak zareaguje ,coś zaproponować. Jak przełamałem lody , to chyba Ona miała większą ochotę jak Ja .Kochaliśmy się chyba dwie godziny było super. Tylko teraz na rodzinnych imprezkach głupio się podśmiechuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa tu jakies chetne szwagierki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, podaj @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorotyyi1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona pojechala na kilkudniowe szkolenie z firmy,Przyszedlem z pracy obid zjadlem i kawe popijalem, i dzwonek zadzwonil i kogo ujrzalem szwagierka w dzwiach stanela.Kawe jej zrobilem i zapytalem ile ma czasu. A ona zapytala gdzie siostra odpowiedzialem jej. A ona to dobrze trafilam i czasu mamy duzo. To teraz juz mnie przerzniesz tak jak juz dawno obiecywales.Poszlismy pod prysznic i juz sie zaczelo .Mlodsza od mojej zony pare lat ale rznela sie jak suka wywijala tapchizda w roznych kierunkach tylko slyszalem ooossssstttro piepsz mnie ile mozesz.Nawet nie myslalem ze taka mola tak dupczyc sie juz umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja szwagierka zaprosila mnie nakawe ale w koncu to nie tylko kawe wypic ze mna chciala bo jak mi powiedziala to konkretnie zebym moim k*****m dobrze jej pchizde przerznal to jej zyczenie spelnilem i calego dhujjasa w pchizde wrabalem az mnie po rekach gryzla jak calego k****a w pchizdzie miala ale w sumie to sie dupcyla jak stary k*******n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeleć jeszcze matkę pewnie tak naprawdę o to ci chodzi a szwagierka to był tylko dalszy odpowiednik Twojej Starej co ma swoje korzenie w dzieciństwie gdzie musiałeś przeżyć traumę od której pociąga cię własna matka. Pozdrawiam całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda27
mam 38 lat i mnie posuwa długodystansowy 21-letni kuzyn , który swoim dorodnym grubym ptakiem porządnie mnie zaspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam ogólnie 4 szwagierki dwie starsze od żony kiedyś zauważyłem że jedna z nich ma ochotę na mnie niby to przypadkiem się o mnie ocierała jak przechodziła któregoś dnia naprawiałem jej komputer to kręciła się w krótkiej różowej mnini i czarnych stringach gdy tylko jej dzieci wyszły odrazu się zaczeła jeszcze bardziej wypinać skończyło się tylko na palcówce i zrobiła mi dobrze rękom teraz mam jeszcze bardziej mam na nią ochotę tylko brak możliwości narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam podobnie, podaj @ popiszemy i moze znajdziemy jakis sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimberszklanka
Bzykałem szwagierkę trzy razy. Jest młodsza od żony 11 lat. Szkoda że zawsze było to ukradkiem. Dlatego nie wyszło tak jak chciałem. Była napalona na mnie, i przez to że nie spełniłem swojej powinności- tzn. nie miała orgazmu. zakończyła nasz związek. Pisałem do niej SMS-y i maile- wszystko na nic. Na koniec pokazała te maile żonie oraz straszy mnie sądem za stalking. Mam niewesoło. A najgorsze w tym wszystkim jest to że, ja ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pieprzylam sie z bratem męża, przyszedł do nas na wodeczke,popili z braciszkiem czyli moim mężem, a później uparł się żeby go dowieść do domu,mąż położył się spać, a ja ze nie piłam to go odwiozlam. ,juz w aucie zaczął wkładać mi rękę pod spódnice i mietosic mi przedzialek,na początku zrzucalam jego dłoń ale także koncentrowalam sie na prowadzeniu auta,więc pozwolilam mu na macanie,podniecil mnie potwornie i zaprosił do domu,nie zastanawialam sie w ogóle, zerzna mnie 3 razy,okolo 2 w nocy wrocilam ze sperma w cipuni,mąż twardo spał, było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Szkoda że nie mam sensnej szwagierki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przespałem się nawet nie ze szwagierką a z żoną brata.. zawsze pociągały mnie duże dziewczyny... a ona jest xxxxl... przyszedłem nie w porę.. ona była w szlafroczku z wylewającymi się z niego cycuszkami.. zaproponowała mi kawę i usiadła obok, odsłaniając swe udo jędrne, nabite... wyobraziłem sobie czym się ono kończy i poczułem jak twardnieje mi mój członek... niby przypadkiem zahaczyłem o szlafrok, tak, że wysunęła się jej pierś ze sterczącą brodawką... nie zakryła jej, więc zbliżyłem usta do jej cycuszka... myślałem, że odtrąci, ale tylko westchnęła i rozchyliła swe jędrne uda.. położyłem dłoń na jej kroczu... nie wiem czemu, ale spodziewałem się owłosionej c**eczki a była gładziutko wygolona.. zbliżyłem swe usta wysunąłem swój język i poczułem na nim mokrą, sterczącą oczekującą pieszczot... nie wiem czy mój brat kiedykolwiek zanurzył język między jej wargi, ale rozkosz którą przeżyła sugerowała mi, że nie.... później wszedłem w nią... mokrą.. gorącą.. każdy mój ruch powodował falowanie jej cycuszków... wysupłałem je ze szlafroka... wsunąłem swojego członka na całą długość.. widziałem pod sobą super ciało.. falujące przy każdym ruchu.. zachciałem wejść w nią od tyłu... wszedłem.. każdy klaps powodował pulsowanie... no to było za dużo... po czterech wytryskach w jej pochwie zmieniłem dziurkę... kuźwa po trzech *****ch w jej pupie.. był czwarty... NAJWSPANIALSZY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam szwagrowi, totalna porażka, nic dziwnego że siostra się puszcza bo cienias z niego straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest grzech cudzołóstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykalem szwagierke za zgoda zony. Zachorowala na tarczyce i przytyla 60 kg w rok. Rzucil ja facet i byla sama. Pozalila sie kiedys siostrze, ze dawno nie miala k****a. Wymyslily, ze ja moge ja ******* Chodzile do niej 2 razy w tygodniu przez pol roku. Bylo z***biscie. Potem opowiadalem wszystko zonie. Podniecala sie bardzo tymi opowiesciami. Rznalem ja tez zaraz. Piekne czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też posuwam siostrę żony ale ona o tym wie razem się zabawiamy jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz ponad rok posuwam siostre zony bo jej maz za granica pracuje a siostra zony jest mlodsza i spragniona k****aaa Moja zona o tym wie tylko mi mowi ze jak ona bedzie chciala zebym nie mowil ze jestem zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az ci zazdroszcze sam bym sobie jakas na boku posuwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szwagierki to nie mam  ale mam bardzo ladna i mloda bratowa, bo moj mlodszy brat sie orzenil i to jest jego zona to normalne. Rzecz dziala sie juz pare lat w stecz  brat wzial kredyt na mieszkanie i myslal ze spokojnie go bedzie splacal ale jego plany sie mu pokrzyzowaly i znalazl sie za granica tak pracowal i zonie przysylal pieniadze na te raty. Minelo juz  prawie trzy miesiace od wyjazdu brata a ja tylko spotkalem bratowa  tak to  bylem zaganiany pomimo ze bylem wolny ale czasu mi brakowalo zeby zajac sie bratowa. Byl to piatek gdy po pracy przyszedlem do mieszkania po chwil zadzwonil tel odebralem i slysze glos bratowej bardzo smutno  ja uslyszalem i prosila  zebym jej pomogl ze chciala jechac na zakupy i wchodzi do garazu a tam  w jednej oponie niema nic powietrza a ona nie wie jak sie to zmienia.Powiedzialem ze za moment wyjezdzam tylko robocze zeczy z siebie zzuce.Przyjachalem wchodze do mieszkania zaraz w dzwiach buziaka dostalem i pytam gdzie jest kucz do garazu. Nawet nie spodziewalem sie takiej odpowiedzi ze klucz to tego garazu to ja mam  miedzy nogami, wtenczas jeszcze cos innego i zrobila i rownoczesnie powiedziala Ta podomke rozchylila A pod nia nic nie miala i powiedziala  ze garaz jrst tutaj palcem dotknela cipki. Wszystko zrozumialem ze jest spragniona i czeka na ostry sex, kolacja na stole czekala ale wczesniej mnie za kutasa zlapala przez spodnie. Powiedzialem jej ze nie tak ostro bo musimy duzo zeczy omowic  a ja musze sie ukapac bo prosto z pracy przyjechalem.Zapytala czy ja przyjmie do wanny. kapiel, po kapieli odswierzeni znalezlismy sie w jej malzenskil lozu. Kutas mi tak ztwardnial ze myslalem ze peknie.Gdy wczodzilem w nia biodrami na lewo i na prawo ruszala  i krzykla laduj mi calego.po chwili uslyszalem ze che miec sperme w buzi. nie wiem jak dlugo ja posuwalem ale sperme i to cala porcje do buzi dostala. Po chwli usiedlismy do kolaci ona nago i ja tez nic nie mialem na sobie. Wyposcila mnie dopiero w niedziele wieczorem, od tego spotkania bylem jej drugim mezem nie oficjalnie jak brata nie bylo bo nigdzie nikt nas nie widzial ze my sie spotykamy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rado
Dnia 2.08.2010 o 12:40, mamzone napisał:

Witam mam problem przespalem sie ze szwagierka i mnie to dreczy.ogolnie bylo super dzisiaj ciagle mi pisze smsy ze nie moze przestac o mnie myslec

Widocznie masz lepszy interes 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rado
Dnia 28.01.2018 o 13:19, Gość gość napisał:

Ja juz ponad rok posuwam siostre zony bo jej maz za granica pracuje a siostra zony jest mlodsza i spragniona k****aaa Moja zona o tym wie tylko mi mowi ze jak ona bedzie chciala zebym nie mowil ze jestem zmeczony

Rodzina najważniejsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×