Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość firanellina

Co na uspokojenie?

Polecane posty

Gość firanellina

Hej! macie jakies sposoby na uspokojenie i wyciszenie? Ja cierpię na nerwicę. Wybucham i cały czas jestem podminowana. Teraz, jak jestem w ciąży nie biorę żadnych leków. Czasami piję melisę. Może znacie jakieś sposoby na wyciszenie? Może macie jakieś sprawdzone czynności ? Pilnie potrzebuję takiej rady... Mam kolosalnmie wysokie ciśnienie, którego nie zbijają nawet leki w dawce po dwie tabletki trzy razy dziennie. Mój organizm tak reaguje na stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulamazur
Polecam Nervomix u nas zawsze jest pod ręką w sytuacjach kryzysowych. Bardzo szybko działa, i na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
medytacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makapaca

Mi fajnie pomaga melisa, kupiłem ostatnio doz.pl/apteka/p128243-ZIELNIK_DOZ_Melisa_tabletki_powlekane_30_szt. i jestem jakos spokojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukumun

A u mnie medytacja nic nie daje, ale za to melisa się sprawdziła. doz.pl/apteka/p128243-ZIELNIK_DOZ_Melisa_tabletki_powlekane_30_szt. ta jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uni

U mnie to samo zresztą nie wszystie leki moge brac a ziółka z zilenika Doz są super i duzy wybóór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja biore qwetiapin.super lek dawki sa rozne od 25 mg do 300 mg.ja biore 250mg.bardzo dobrze sie po nim czuje.dlugo juz biore i dziala swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemifisil

U mnie bardzo fajnie na uspokojenie sprawdza się to doz.pl/apteka/p125778-Doppelherz_aktiv_Na_uspokojenie_Forte_kapsulki_20_szt. , po chwili jest od razu inaczej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
 

Hej! macie jakies sposoby na uspokojenie i wyciszenie? Ja cierpię na nerwicę. Wybucham i cały czas jestem podminowana. Teraz, jak jestem w ciąży nie biorę żadnych leków. Czasami piję melisę. Może znacie jakieś sposoby na wyciszenie? Może macie jakieś sprawdzone czynności ? Pilnie potrzebuję takiej rady... Mam kolosalnmie wysokie ciśnienie, którego nie zbijają nawet leki w dawce po dwie tabletki trzy razy dziennie. Mój organizm tak reaguje na stres 😞

Wyrzuć leki i myśl tylko o tym, to cię uspokoi.

Matko Boża Laski pełna Pan z Tobą,

Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego Jezus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.08.2010 o 12:48, Gość firanellina napisał:

Hej! macie jakies sposoby na uspokojenie i wyciszenie? Ja cierpię na nerwicę. [...]

Terapia i leki, głównie. Dieta ukierunkowana na wsparcie układu nerwowego, zioła i kuracja witaminą B. Nerwica, to podświadomość, więc zmiana schematów myślenia i praca nad postawą też zrobi swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się Neurexan mimo tego, że ma naturalny skład co dla niektórych jest równoznaczne z tym, że nie działa. Działa, nie uzależnia i nie otumania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×