Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patinati

jazda konna pilne:)!

Polecane posty

witam mam prozbe do osob jezdżacych na koniach czy po pierwszym razie bola pośladki a co gorsza można sobie obetrzec do krwi wargi sromowe córcia z obozu dzwoni że właśnie tak sie jej porobiło i niewiem co robic czy do jutra jej przejdzie? czy dzwonic do trenera żeby njutro jej odpuścił??proszę o rady .dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furgonononetka
ja pierdole bo inaczej nie powiem.. jak sie nie umiem jezdzic to sie tak dzieje, a trener dupa blada, ze nie umiem uczyc.. ja zdalam zlota odznake i mam kurs instruktorski i prowadze lekcje.. i nie powinno tak byc, a w jakiej fazie jazdy jest dziecko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furgonononetka
czy dalej obija dupsko na siodle pod lążą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze, to nie powinna jechac na obóz jako nowicjusz, bo na obozie jeździ sie codziennie, a "obrażenia" nowicjusza bywają rozliczne, rozległe i bolesne, dlatego jazdy dla początkujących są w cyklu - 2 x tygodniowo to, co mówi, może byc prawdą nikt jej na siłe na konia nie będzie pchał, jak powie, że jest poobcierana i ją boli, to będzie miala pauze, tylko kasy szkoda dziwne, że nikt Ci wcześniej o tym nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZYDERCA Z KIJOWA
furgononetka, pani instruktorko od siedmiu boleści. lonża , pisze się LONŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka pojechała pierwszy raz na obóz konny pierwszy raz siedziała na konu dzisiaj ma 9 lat niewiem co robic podobno żle wykonywala polecenia tak przynajmniej mi mowiła corcia że trener ciagle mowil jej że zle robi niewiem czy pwinnam sie wtracac ale też nie chce robic jej obciachu bo sma mi zabroniła dzwonic itp.mam nadzieję że ktos doswiadczony mi poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alle urwał, ale to bylo dobree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
bol to czesc zycia . OD tego sie nie umiera .jesli ma ochote jezdzic ,to mozesz jej dac pampersa i nie bedzie otarc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furgonononetka
przykro mi ale mam problemy z pisnaniem.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 25 lat starsza
na obóz konny w tak młodym wieku?:O pzrecież wyczynowo konno można jeździć dopiero gdy dziecko skończy conajmniej 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjfh
chyba z glowa głupia szmato a nie z pisaniem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak corcia pojechala na taka kolonie janiowewzgórze.pl jakos tak ale wrunki i obsługa naprawde ok a że dziecko powinno byc starsze to pierwsze słysze ? tam są dzieci nawet młodsze może ja sie nie znam i kłócic sie nie bedę mam nadzieje że bedzie okey:) wlasnie dzwoniła i już jest lepiej poprostu chciałam jakiejs rady i dziekuje wszystkim ktorzy mi je dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZYDERCA Z KIJOWA
dkjfh - milszy bądź wieśniaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×