Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
panienka z okienka36

pytanie do facetów: czy uroda kobiety jest taka wazna??

Polecane posty

Gość gość
Mi się musi spodobać coś w urodzie. Nie wszystko nie musi być idealne. Spojrzenie oczy, wystarczy. Do tego głos np. I już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - dla mnie u mężczyzny najważniejszy jest charakter i tzw. " męskość" = decyzyjność. Ważny jest też GŁOS, bo dużo mówi o człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako ladna kobieta musze potwierdzic ze mezczyzni patrza na wyglad. Jestem tez calkiem madra, ale to zawsze ukrywalam do piatej randki gdy wiedzialam ze “mam” faceta. Jak probowalam na pierwszej mowic o madrych rzeczach I chwalic sie doktoratem to wystraszali sie. Oni lubia glupie bladynki:-) dlatego na pierwszych randkach usmiechalam sie slodko i Powtarzalam “naprawde??” I nie wazne jak madrzy byli.. zawsze dzialalo.. za to na madrych kobietach wyglad nie ma znaczenia. Ostatnio zakochalam sie w facecie z brzuszkiem, ale szalenie inteligentnym i z ego starczacym na trzech:-) chcialam go poderwac w madry sposob, po trzech miesiacach spasowalam i wzielam go na “glupia bladynke” .. zadzialalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda jest ważnym ale nie jedynym moim zdaniem kryterium czy jestem kimś zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5:39 "Bladynki" Taka jesteś mądra i inteligentna, że tworzysz własne zasady pisowni i ortografii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Doktorat" buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z czego ten doktorat? Z bycia debilem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala

no bo ja takze jestem pasztet i co. jestem samotna okrutnie bo facety nie ciągnom do mnie czemu się dziwuje bo jezdem elegancka mam buty, myje się w pralce wirnikowej mam tam szower i rurkę do spuszczania na trawę jak jest ciepło. faceci som dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.02.2018 o 17:05, Gość gość napisał:

Wystarczy żeby była 5/10 tzn żeby nie była gruba, nie miała defektów i żeby nie miała twarzy gnoma...

Desperat 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk

dla pustaków i prymitywów ważniejsze coś co się świeci ( i świeci doopą ) niż co to faktycznie jest, bo pustaki są powierzchowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście, że jest ważna, co nie oznacza, że sama uroda wystarczy żeby facet się zakochał.

Powiem tak- uroda decyduje czy facet w ogóle zainteresuje się kobietą, jak i pierwsze wrażenie czyli jak się ona zachowuje, wypowiada itd., a później decyduje jej charakter i cechy charakteru, inteligencja.

Czyli w skrócie wszystko ma znaczenie, ale uroda u kobiety ma bardzo duże.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 minut temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że jest ważna, co nie oznacza, że sama uroda wystarczy żeby facet się zakochał.

Powiem tak- uroda decyduje czy facet w ogóle zainteresuje się kobietą, jak i pierwsze wrażenie czyli jak się ona zachowuje, wypowiada itd., a później decyduje jej charakter i cechy charakteru, inteligencja.

Czyli w skrócie wszystko ma znaczenie, ale uroda u kobiety ma bardzo duże.

 

U mężczyzny również 

Starego zapuszczonego paszteta zadna nie zechce. 

Młodego paszteta zresztą tez nie 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

alala vel mariolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że jest ważna, co nie oznacza, że sama uroda wystarczy żeby facet się zakochał.

Powiem tak- uroda decyduje czy facet w ogóle zainteresuje się kobietą, jak i pierwsze wrażenie czyli jak się ona zachowuje, wypowiada itd., a później decyduje jej chararakter i cechy charakteru, inteligencja.

Czyli w skrócie wszystko ma znaczenie, ale uroda u kobiety ma bardzo duże.

 

dokladnie, w koncu napisal ktos prawde, ze wszystko dla facetow ma duze znaczeniue

 

a niektore choojki nadal beda zaprzeczac i klamac, ze faceowi wystarczy pasztet

gdyby faceci nie mieli takim ogromnych wymagan jakie maja to kazda brzydka baba, o jakich pisza prawilni idioci i najgprsi klamcy na tym forum nie bylaby samotna cale zycie

w zyciu nie widzialam faceta ktory wzialby brzydka badz przecietniara by mu wystarczyla, co za klamstwa

kazdy chlop leci na najpiekniejsze , nawet te najgorsze paskudy i nie zainteresuja sie przecietna, wola byc sami niz z podoba do siebie brzydka osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I u kobiet i u facetów wygląd ma znaczenie i nie jest to nic dziwnego. Nie tylko wyglad, ale jest wazny bo nasz instynt mowi nam, ze ta osoba ma lepsze geny, takze nie jest to nawet zalezne od nas samych, to naturalne, w świecie zwierzat o wyborze partnera tez decyduje np. kto ma barwniejsze piorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co nie oznacza, ze niezbyt piekna osoba nie ma żadnch szans na partnera, bo ma, ale sa statystycznie mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

uroda dla facetow jest najwazniejsza

dla zadnej kobiety uroda nie ma takiego ogromnego znaczenia jak dla wszystkich facetow

plus oczywiscie inteligencja, wyksztalcenie, ambicje, zainteresowania i osobowosc musi im pasowac zeby facet  w ogole chcial byc z nia w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Co nie oznacza, ze niezbyt piekna osoba nie ma żadnch szans na partnera, bo ma, ale sa statystycznie mniejsze

wczoraj w tramwaju paskudny facet trzymal sie za reke z przecietna a potem poszlam to sklepu i widziala mega paskude a mial taka ladna kobiete, ze az dziw mnie ogarnal dlaczego?

nigdy nie widzialam odwrotnie, nigdy .. bo na odwrot nie zdarza sie

zaden chlop nie wezmie brzydsza od siebie kobiete, a kobieta brzydszych facetow wybiera prawie zawsze

znam dziesiatki ladnych kobiet, ktore maja brzydkich mezow, a moglyby miec przystojnych, ale mam tez kolegow - przystojnym facetow ktorzy wola byc sami niz z przecietna

i tak jest wszedzie

facet nie bedzie z kobieta przecietna poki nie znajdzie pieknej, bo kady facet ma wysokie mniemanie o sobie

taka roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

plus oczywiscie inteligencja, wyksztalcenie, ambicje, zainteresowania i osobowosc musi im pasowac zeby facet  w ogole chcial byc z nia w zwiazku

No popatrz to tak jak u kobiety. 😄Z tym, że dla tej liczą się również pieniądze jakie mężczyzna zarabia.

Osobiście twierdzę, że uroda przemija a głupota zostaje na całe życie. Ergo, byle podniecała fizycznie oraz by obcowanie z jej osobowością i umysłem przynosiło radość każdego dnia.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A mnie się wydaje, że u kobiet wygląd ma większe znaczenie niz u facetów. Co nie oznacza, ze facet nie musi niczego soba reprezentować żeby byc atrakcyjnym.

Znam np. osobiście faceta, który jest brzydki, ale bogaty i bardzo pewny siebie, do tego jest sportowcem z sukcesami i ma poczucie humoru i... masę kobiet przeleciał, słynie z tego, ze ciagle podrywa jakieś nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Np. kobieta piekna i niezbyt bogata czy mądra bedzie miała powodzenie, tak samo jak facet niezbyt piekny, ale bogaty i pewny siebie.

Więc wydaje mi sie, ze u obu płci o atrakcyjności decydują troche inne cechy.

Facet ma byc przede wszystkim męski - a więc i zaradny i pewny siebie, a kobieta przede wszystkim piekna i z wdziękiem, czemu czasem jej zbytnia zaradnośc nawet zaprzecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Co za brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I mamy XXI wiek, czasy się zmieniły, ale postrzeganie atrakcyjności nie tak bardzo.

Dlatego kobiety teraz maja trudniejsze zadanie bo nieraz czasy w których zyjemy wymuszają na nich bycie wykształconą i niezależną, a przy tym muszą zachować wdzięk i kobiecość. NIektóre to tracą i stają się korpo- babochłopami i są samotne.

Wiele jest teraz wykształconych i samotnych kobiet bo faceci nie czują się przy nich męsko.

To nic złego być zaradną bo  w tych czasach rozwody są częste i zdrady, więc to zbyt ryzykowne polegać tylko na facecie, jednak  pewną sztuką jest przy tym nie zatracic kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

I mamy XXI wiek, czasy się zmieniły, ale postrzeganie atrakcyjności nie tak bardzo.

Dlatego kobiety teraz maja trudniejsze zadanie bo nieraz czasy w których zyjemy wymuszają na nich bycie wykształconą i niezależną, a przy tym muszą zachować wdzięk i kobiecość. NIektóre to tracą i stają się korpo- babochłopami i są samotne.

Wiele jest teraz wykształconych i samotnych kobiet bo faceci nie czują się przy nich męsko.

To nic złego być zaradną bo  w tych czasach rozwody są częste i zdrady, więc to zbyt ryzykowne polegać tylko na facecie, jednak  pewną sztuką jest przy tym nie zatracic kobiecości

Kobiecych kobiet jest już bardzo mało.

Żeby działało jakiekolwiek urządzenie potrzebna jest różnica potencjałów. Męski mężczyzna i męska kobieta? Niewiele to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

To może jako męski mężczyzna spróboj z niemeskim mezczyznom aby udowodnić prawdziwość twojej teorii o różnicy potencjałów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamci

faceci to proste si.usiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ta dyskusja nie ma sensu.

Nie opiera się nawet na waszych doświadczeniach bo żadnych nie macie.

Wasze obserwacje nie mają natomiast żadnej wartości bo nawet nie wiecie czym się różni mężczyzna od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ja mam krzywego siusiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Honotu napisał:

To może jako męski mężczyzna spróboj z niemeskim mezczyznom aby udowodnić prawdziwość twojej teorii o różnicy potencjałów. 

Ekhem, męskość i kobiecość to dwa bieguny. A ja jeszcze nigdy nie widziałem żeby napięcie biegło z plusa do plusa. Ale widać to taka feministyczna fizyka. 

Zdradź mi proszę więcej swoich mądrości, mistrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj

wiekszości skosuje, a prości są wewnetrznie jak budowa cepa. zjedz banana w ramach protestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×