Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piaskun

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1345
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Piaskun wygrał w ostatnim dniu 29 Grudzień 2018

Piaskun ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

52 Excellent

O Piaskun

 • Ranga
  Jego Warchołowatość

Ostatnio na profilu byli

4093 wyświetleń profilu
 1. Widocznie chodzi o charakter. Kobieta z dobrym charakterem to ptak nader rzadki. Niezależnie od tego czy ładna czy niezbyt. Urodą sie przyciąga a utrzymuje osobowością i obejściem. O atrakcyjności mówi się tylko w kontekście seksualnym. Po co komu wiązać się z kimś kto "nie da dvpy"? Dla samej rozmowy na pewno nie warto. Porozmawiać można z koleżanką w pracy i, jako bonus, nie trzeba jej znosić na co dzień. Nie to żeby nie miał racji ^^
 2. Stara samotna panna chce Cię sprowadzić do swojego poziomu. Słuchaj jej, słuchaj dalej.
 3. Wybuch? Ty na prawdę jesteś po prostu głupia... i dlatego nawet drażnienie sie z tobą przestało być zabawne. Och ja kocham kobiety. Niektóre nawet kilka razy w ciągu nocy. I mam nawet do nich szacunek. Zaś do taki żałosnych namiastek kobiety, jak ty, czy spora część tego forum - już niekoniecznie. Normalnie bym sobie odpuścił pisanie z taką intelektualną miernotą i moralnym dnem jak twoja nieskromna osoba, ale tak pięknie się denerwujesz , że sprawia mi wielką przyjemność obserwowanie jak podniecasz się moją tfurczością jak fretka ciążą i strzykasz jadem na wszystkie strony jak teściowa na ślubie.
 4. Zabawne, ale to nie pierwszy przykład twojej hipokryzji. Wytykasz innym zakładanie a sama to cięgiem robisz. Jak powiedziałem, wytatuowane słabują na rozumie.
 5. Po pierwsze: murzyn to w najlepszym wypadku pół-człowiek. Po drugie: co złego jest w torturowaniu ludzi? Po trzecie: doczytaj, że w dupie mam kto się tatuuje, a kto nie, ale brzydzi mnie to ...enie wytatuowanego motłoch o sztuce i ich niezwyklej osobowości. Zresztą pisanka, jak i ty pokazujecie co ta za gatunek kobiet, więc serio niechęć egzaltowanych i wulgarnych samic z plebsu jakoś mnie wcale nie boli.
 6. Normalna się nie dzierga, Więc twoje zadanie ma w tej materii taką samą wagę jak zdanie księży na temat wychowywaniu dzieci.
 7. Kobieta taka jak ty. Jakoś genus masculinum na tym, ze tobie podobne odpadają nie stracił. Amen. Większość ludzi na niewiele więcej zasługuje. Tedy zadawanie bólu innym czyt tortury też tedy mozna nazwać sztuką. Ba nawet niegdyś istniał cech i szkoły oprawców. Ci ludzi też pracowali na ciele i ciało traktowali jak instrument do wyrywania z ofiary cudownej symfonii wrzasków. Byl to i gdzieniegdzie nadal jest zawód społecznie aprobowany, potrzebny i nawet szanowany. Twoje inwektywy tylko szkodzą sprawie której bronisz: pokazujesz jakie żeńskie kreatury się tatuują
 8. Lubi się dziergać to lubi - jej sprawa. Tak jak nie którym się tatuaże podobają niektórym nie. Ale musi sobie poprawiać dorabiając do tego ideologię i bredząc o sztuce. Na tej samej zasadzie można mówić o sztuce znakowania koni. I to już zatrąca o śmieszność i żałość.
 9. Moje towarzystwo jest niewielkie i zamknięte a większego nie potrzebuję - jestem mizantropem i dobrze mi z Tym. Gdybym był ostrzejszy w sądach onegdaj nie byłbym rozwodnikiem teraz. To miękkość i tolerancja mnie zdradziła, a nie surowość osądu. Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius Opat Arnaud przed Rzezią w Beziers.
 10. Ach, ciekawsi.... JA właściwie jak powiedziałem, jestem wdzięczny ludziom za okazywanie swojej osobowości dziarami, tatuażami, rurkami, wymuskanymi bródkami etc. Dzieki temu nie muszą na nich marnować swojego czasu. Pełen szacun. Ma ogromnie dużo. W byle co staram się nie wkładać. Dlatego (patrz wyżej) cieszę się jesli laski mają widoczne tatuaże. Traktuję to jak jaskrawe kolory w świecie gadów i owadów - ostrzeżenie.
 11. Srsly? Siedzisz mi w głowie? Idę ulicą latem. Widzę ładną blondi. Ładna buzia, dobry przód. Wzrok wędruje dalej i widzę spory tatuaż wystający spod mini. Tracę błyskawicznie zainteresowanie. Jeśli chcesz to nazwać poświęcaniem uwagi to prócz osobowości należałoby tez postawić proste stwierdzenie na temat Twojej inteligencji. Jedyną zaprzątającą kwestią w odziaranych jest to że fakt posiadania dziar wiążą z posiadaniem głębokiej osobowości. Irytujące, jak każdy człowiek co się napiera na więcej niż sobą reprezentuje. Cóż, widać najgłębszą osobowość mają meksykańscy recydywiści.
 12. Nie moja droga. To jak z sortowaniem zawartości skrzynki pocztowej: jak widzisz ulotkę to jej nie czytasz, tylko automatycznie wyrzucasz. Czy to że ją automatycznie wyrzuciłaś oznacza, że poświęcasz jej więcej myśli niż awizo czy korespondencji od urzędu skarbowego? Twój argument jest inwalidą.
 13. Wiec pisz o sobie, a nie o jakimś niesprecyzowanym obeserwującym. Cały sens mojej wypowiedzi,. tłumacząc dla słabujących na umysłów, jest taki: nędzna to osobowość , że trzeba nią kłóć w oczy postronnych, żeby ją zauważyli. I nie wiem skąd wzięłaś tę Zosię szarą myszkę bo o niej nie wspominałem. Ale podejrzewam, że byłaby większą tajemnicą do poznania, niż ktoś kto jako wyszukany środek wyrazu swojej osobowości uznaje wydziaranie się. Tu od razu widać czego można się spodziewać.
 14. Widać posiadasz, skoro wypowiadasz się co dla obserwującego ciekawsze.
 15. Zespół Downa - po 50tce. U kobiety już po 30stce. U mężczyzny dochodzi z wiekiem zwiększona szansa na wystąpienie czegoś ze spektrum autyzmu i choroby afektywnej dwubiegunowej. Choć moim zdaniem to nie tyle jest problem związany z wiekiem, a z kumulującym się zatruciem organizmu. Współcześnie, zwłaszcza na zachodzie, używa się wielu chemikaliów które zakłócają funkcjonowanie męskiego układu hormonalnego. Wiek matki ma to znaczenie, że młody kobiecy organizm rozpoznaje chory płód i porania go samoistnie.
×