Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piaskun

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2153
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Piaskun wygrał w ostatnim dniu 29 Grudzień 2018

Piaskun ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

82 Excellent

O Piaskun

 • Ranga
  Jego Warchołowatość

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Uogólnienie ma to do siebie że siłą rzeczy opisuje ogólny model a nie każdą jednostkę. Tematów w których goście jęczą że żona nie chce jest na tym forum bez liku, więc nie wrzucam tak lekko mojego opisu między bzdury tylko dlatego że właściwie jedną wielką ironiczna uszczypliwością
 2. Kilku partnerów za młodu. Potem stabilizacja hormonów i abstynencja. Potem wielka miłość i przez pewien czas nogi szeroko rozwarte. Potem małżeństwo rutyna i znowu się seksu nie chce i małżonek musi albo obyć się ręką albo zdradzać. Póki nie pojawi się nowa miłość i wtedy małżonkowi rosną rogi. Kobieca seksualność w pigułce. Dlatego tez uważam za całkowicie słuszne stwierdzenie: żony się starzeją, a studentki trzeciego roku nie.
 3. Jednostki być może. Ale patrząc li tylko po tutejszej menażerii widać że ogólnie to charaktery mocno takie sobie. Polski kobiety są niebywale wręcz rozpieszczone i roszczeniowe. Choć to się tyczy wszystkich kobiet z zachodu. Póki co jednak palmę pierwszeństwa w spi3rdoleniu niosą Amerykanki.
 4. Najgorsze w Stanach. Najlepsze pewnie gdzieś w południowo wschodniej Azji.
 5. Gdybym miał się nie odważyć, to nie odważyłbym się też podejść, także masz spore dziury rozumowaniu.
 6. Wątroba czy splot słoneczny są w korpusie.
 7. Jak pisałem, nie biję inaczej niż w seksie kobiet, póki ta nie zacznie sama. Drugiego razu by nie było bo po pierwszej płaskiej wytoczy się za drzwi.
 8. Obawiam się że refleks nijak się nie ma do uników kiedy ktoś komu brakuje finezji po prostu celuje w korpus.
 9. Cóż, jeśli to jest TAKA kobieta, która potrafi radośnie wyć oo byciu osiodłaną i użytą oo wszystkich trzech otworkach, to dalej bym się upierał przy niepłaceniu. Ale w ramach zwrotu akcji sterroryzowałbym obsługę i wymaszerował z tobą przerzuconą przez ramię z zawartością kasy, która wydalibyśmy na kokainę i sake z bombelkmi.
 10. Mam cięższą pięść i nie znajduje bicia kobiet odrażającym jeśli jest uzasadnione. Słabość chroni słabego póki ten nie postanawia zatamować.
 11. W najgorszym wypadku zwiąże Cię i będę stręczył właścicielowi w zamian za anulowanie rachunku
 12. Nie, moja droga. Dżentelmenem to był mój pradziadek. Ja jestem zbirem. Czasem odziewam maniery niczym w pelerynę bo łatwiej kraść to co chętnie oddają. Ale przede wszystkim zbirem. Z skłonnością do sadyzmu, dominacji i temperamentem drzemiącego wulkanu, by opisać dalsze moje zalety.
 13. Powiedzmy tak: nigdy już nas nie wpuszczą do tej restauracji a Ty zostaniesz gwiazdą internetów
 14. Bezinteresowność? Nadstaw bezinteresownie kupra bezdomnego a później mnie pouczaj. Możesz sobie mnie okładać brakiem bezinteresowności jeśli chcesz. Ale ja się nie wstydzę tego że nie jestem durniem
×