Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piaskun

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2606
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Piaskun wygrał w ostatnim dniu 29 Grudzień 2018

Piaskun ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

90 Excellent

O Piaskun

 • Ranga
  Jego Warchołowatość

Ostatnio na profilu byli

19470 wyświetleń profilu
 1. To tylko pierwszy etap. W całości wygląda tak: przelecą, rozkochają, zdradzą i odejdą do młodszej i ładniejszej kochanki. Samo przelecenie nic nie da. U tych zołzowatych licznik już trzy razy przekręcany. Trzeba bić gdzie boli. W miłość własną.
 2. Nie, nie lubię pouczać, ja tylko uważam jahusów za plemię wcale pocieszne, jeśli je obserwować zza szyby oczywiście. Wierz, bądź nie lecz nie narzekam na swoje życie w realnym świecie.
 3. A myśl sobie co tam chcesz jahusko.
 4. Atrakcyjność to całokształt. Jeśli ktoś widzi li tylko ciało, tedy jest pusty jak bęben.
 5. Onegdaj niczym staruszek Diogenes szukałem człowieka w kobiecie, teraz dzięki wielu nauczycielkom* przekonałem się, że nie warto i trzeba skupić się na tym co kobieta mężczyźnie raczej może dać, niż czego dać nie jest w stanie. A jak może a nie chce to nie warto tracić czasu. ________________________________________ * Jestem w tym wieku, że każdy mi nauczycielem - jedni mówią mądrość, inni starcze zdziecinnienie) Zadałem się i to z jakaś szkaradą ponieważ tak twierdzi kto? Bo ludzie gadają? Chcesz wystawić świadectwo mojemu gustowi a desperacji czy swojej inteligencji? O ile o tych pierwszych różni różne mają mniemanie o tyle na temat twojej rozbieżności w ocenach być raczej nie powinno.
 6. Ale sama. A zgodnie z nurtem gestalt ludzie przypisują innym cechy, które sami w sobie posiadają albo boją się posiadać. Tak jak mi odmawiasz prawa do ferowania wyroków tak przyznajesz je sobie. O ile moje zgorzknienie jest kwestią dyskusyjną o tyle Twoja hipokryzja niezbicie udowodnioną. Poza tym ja jestem ekspertem absolutnie w każdej dziedzinie! I tu, obawiam się, że szkiełko i oko są więcej warta niż czucie i wiara, wbrew temu co twierdził pewien wątpliwej proweniencji boćwiński syfilityk.
 7. Dla mnie taka kobieta to ktoś niewarty czasu. A muszę go szanować w moim podeszłym wieku
 8. Coś widać jest na rzeczy, jak nie z Twojej strony to z brata. Przykróc te wizyty i kontakty. Zawsze możesz odwrócić sytuację, żeby spojrzeć na to z cudzej perspektywy. Jakbyś się czuła gdy twoja kuzynka czy siostra ciągle szukała kontaktu z Twoim facetem?
 9. Gąbka nasączona żółcią i octem, cierpienie za miliony, Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz, mam ochotę na drina... Skojarzenia mówią o Tobie a nie o innych.
 10. Piszesz, jakby to była obelga. 95% ludzi na ziemi ma kompleksy. Pewnie masz rację, że koleś nie ma poczucia wartości bo powinien zrezygnować z tej znajomości o wiele szybciej. Jeśli męzczyzna czeka miesiącami to oznacza, że: a) nie podoba się kobiecie b) jest idi0tą.
 11. Ironia to taki owoc podobny od aronii, a bez sarkazmu nie ma orgazmu.
 12. Jak dba o mężczyznę i o dom to w czym problem? Ja nie mam głowy do takich dupereli jak gotowanie i zakupy i taka sytuacja by mi nie przeszkadzała. Jeśli by dbała o ciało i umysł na tyle by być powabnym a miłym towarzystwem. Często nie mają czasu dla partnera nie robią nic w domu, a i zdarza się, ze osiągnęły pozycję dupą Buahahaha. I do tego co weekend skaczą na bungie i latają do nepalu uczyć tameczne dzieci angielskiego. Policz ile zajmuje nawet tych 8 h pracy dziennie plus dojazd, ugotowanie czegoś, 1 h na rozwój do pracy, fitness/czas dla partnera i przestań opowiadać o tych superfemibytach co zakrzywiają czaso przestrzeń Choć tłumaczyłoby by to czemu ta super-kobieta co tak zapierdala przez życie z pędkością coraz bliższą swiatłu staje się coraz cięższa... Ogólna teoria względności Einsteina się kłania
 13. Może i jesteś młoda i niedoświadczona, ale to nie usprawiedliwia tak piramidalnej głupoty a braku wyczucia. Nie dawać facetowi i opowiadać o seksie z byłym... Tego się nie robi nawet jeśli pyta. A pytać może bo chce się dowiedzieć czemu jeszcze nie ma między wami seksu, czemu jest "gorszy" i zbierać argumenty za rozstaniem. Czasem ludzie rozdrapują ranki i jątrzą je. Sama położyłaś tą relację. No jak można być tępą dzidą?
 14. Od wieków wiadomo, że kobieta to podczłowiek zdolny do każdej podłości i zrzucenia odpowiedzialności za nią na płeć przeciwną. Kobiety zawsze zrzucają winę na mężczyzn, czy to za chłód w sypialni, czy to dlatego, że się zakochała w kimś nowym ("a bój mój mąż to taki nędzny..."). Autorka pisze, że był idealny. Tedy nawalić musiała żona.
 15. Obrzydliwe. Mnie lepiej być królem w piekle, niż sługą w niebie,
×