Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokoo

aborcja farmakologiczna

Polecane posty

Gość Kokoo

Obawiam sie , że jestem w ciązy. Jeszcze tego nie sprawdzilam bo za wczesnie, ale chcialabym czy któras z was przeszła aborcje farmakologiczna? jakie tabletki ? skutki takiej aborcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica Diamond
tabletki wczesnoporonne - cytotec, arthrotec. Skutki, prócz poronienia, to możliwość problemów z zajściem w następną ciąże i chyba co najważniejsze następstwa psychiczne (podobno aborcja to najgorsze, co może się przydarzyć kobiecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srdhfdvsdgfvhbsdzgcvbh
Szmato obys zdychala z bolu po tym i nie mogla miec wiecej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalal
okolo 2 - 2,5 tys zl. Tabletki sa rozne. Jezeli juz zdecydujesz sie to nie rob tego sama w domu. Są tez takie dostepne do zamowienia z zagranicy ale tego nie rob. W Razie komplikacji i krwotoku moze byc roznie.. Najlepiej poszukaj jakiegos gina, ktory przyjmuje w normalnym gabinecie a nie w domu na kanapie albo w rozwalajacej sie przychodni ulokowanej w jakims bloku obok budki z piwem. Taki zabieg przeprowadza sie bardzo szybko. Tabletka i po jakims czasie jest "po". Przydaje sie wtedy kontrola lekarza nad tym czy to juz wszystko, czy nie wymagasz czyszczenia no i do zapisania lekow, ktore przydaje sie pozniej brac. Zrob to jak tylko bedziesz na to calkowicie gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do srdhfdvsdgfvhbsdzgcvbh
lepiej nakarm już narodzone dzieci idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitur
Kup jakąś gazetę i tam w dziale ogłoszeń są ogłoszenia ginekologów z cyklu "wywoływanie miesiączki bezzabiegowo", zadzwoń i zapytaj się ile to kosztuję. Dla mnie ginekolog kazał przyjść do gabinetu i dopiero wtedy porozmwiamy. Wizyta kosztowała 50 zł. To normalny lekarz który ma swoją prywatną praktykę, w poczekalni dużo kobiet w zaawansowanej ciąży. Następne koszta to tabletki które on dostarczy i opieka przez ten czas = ok. 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aborcja to nie najgorsze co
moze sie przydarzyc kobiecie... Chyba nie wzielas pod uwage gwaltu, czy np usuniecia macicy, ewentualnie piersi i innych chorob. Aborcja to na pewno nie jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo...morderczyni własnych dzieci ! brawo,tak trzymać..za tą kase co wydasz na tabletki zdążyłabyś już je troche odchować po porodzie. Weź kobieta pozwól temu dziecku żyć,oczywiście nie z Tobą,bo Ty powinnaś żyxc sama dla siebie,zeby życia innym nie zatruwać,bo widać tak ciasno myślisz,ze tylko na to cie stać ! Wszędzie będzie temu dziecko lepiej niż z Tobą. Każdy człowiek ma prawo do życia. w Boga się bawisz i decydujesz kto ma żyć,a kto nie ? ;/ Obyś nie mogła kiedys spokojnie umrzeć z tego powodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulllla
co za bzdur, dziewczyna pyta normalnie a tu takie odpowiedzi, a co was to obchodzi, lepsze sa dzieci zostawiane na smietniku ?? aalbo glodne i niechciane.... poszukaj ogloszen w gazecie tak jak ktos pisal juz i idz do gabinetu sama lepiej nic nie rob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same Matki kurna Polki
po sumieniu jej jeżdżą.... jak ktoś nie chce dziecka to lepiej by go nie miał a wy uważacie że lepiej urodzić a potem jakoś to będzie...tylko że to "jakoś" to wygląda najczęściej tak że biologiczny ojciec ma takie dziecko oraz jego matkę w d.u.p.i.e a ewentualny konkubent będzie je lał jak mu będzie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej jest
skorzystać z tej strony www.womenonweb.org Nie slyszałam by komukolwiek się nie udało.Duzo moich znajomych z tego korzystało.Płaci się 70 euro,wszystko dyskretnie i bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po aborcji faramakologicznej. zamawialam zestaw na womenonweb. Od tamtej pory minęły 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po aborcji faramakologicznej. zamawialam zestaw na womenonweb. Od tamtej pory minęły 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalczyni...
kokoo ja brałam tabletki wczesnoporonne... jeśli chcesz pogadać to zapraszam na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓWCIE CO CHCECIE.........SERCA NIE MACIE,JAK MATKA MOŻE POZBYĆ SIE DZIECKA:( OBY CIERPIAŁA DO KOŃCA ŻYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalczyni...
ja dostałam tabletki w aptece na receptę za 15zł :-) mizoprostol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam że aborcja na życzenie jest w Polsce nielegalna- również kupowanie tabletek przez internet i zabijanie w ten sposób dziecka. Karalna jest również pomoc w popełnieniu przestępstwa, jak również nie powiadamianie o nim (jak np. nie zgłoszenie na policję adresu ginekologa który tym się zajmuje). Adminowie powinni zrobić coś porządnego i zgłaszać również takie posty, a nie tylko interweniować w przypadku grożenia samobójstwem na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjkj
calabaza to Ty płakałaś na forum że nie m ożesz się pogodzić z tym co zrobiłas i chciałabys to cofnąc a już nie możesz a teraz robisz reklame? nienormalna jakaś jesteś? kurwa jak tak można naprawde zły człowiek z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilijanka11111
Aborcja jest nielegalna, ale kobiecie nie grozi za to nic, bo ustawodawca zaznaczył, że za śmierć nienarodzonego dziecka nie ponosi odpowiedzialności jego matka, jedynie aborcjonista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parowóz1234
taa... cięcie cesarskie na życzenie też jest w Polsce nielegalne, a nie jedna tutejsza Matka Polka za nie zapłaciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miafarrow26
o kurwa calabaza to tylko liczy zeby schudnąc do 48kg i chodzić po centrum handlowym z wydętymu ustami :C a to dziecko, którego sie pozbyło zniweczyłoby jej plan przecież, głupia prostolinijna suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puknijcie się w głowę! napisałam tylko, że jestem po takim zabiegu! co ma do tego moja waga?;/ od czasu aborcji nasilił mi się jadłowstręt....waże 41kg.... 7 kg schudłam w ciągu 3 tyg....stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!! Mam do sprzedania ARTHROTEC 50mg 14 tabletek za 150zł (środek do aborcji farmakologicznej do 9-tego tyg którą przeprowadza się w domu) i ESCAPELLA TEŻ ZA 150 ZŁ(jeśli zażyjesz do 72 godzin po stosunku to zapobiega ciąży) dostępne są przy odbiorze osobistym codziennie w Warszawie lub za pośrednictwem poczty, przesyłka pobraniowa- płatne przy odbiorze z możliwością sprawdzenia zawartości przed zapłatą więc wiesz co kupujesz lub kurierem dostawa w ciągu 24h też płatne przy odbiorze, zainteresowane osoby proszę o tel 883 488 826 !! PS. Jeśli nie chcesz aby ktokolwiek wiedział o przesyłce to istnieje możliwość wysłania E-PRZESYŁKI którą odbierasz tylko na dowolnej wybranej przez ciebie poczcie a o tym że jest do odbioru jesteś informowana SMS Jestem jednym z niewielu który nie oszukuje i nie wysyła tabletek przeciwbólowych czy gum do żucia tylko oryginalnie zapakowany ARTHROTEC z długą datą ważności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w temacie
skopiujcie link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istnieją też
okna życia, zastanów się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia:............
Urodz to dziecko. Nie chcesz go? Ok. Jest cos takiego jak adopcja ze wskazaniem. Ty nie bedziesz musiala maluszka wychowywac, a dziecku dasz szanse na szczesliwe zycie. I jeszcze uszczesliwisz ludzi, ktorzy nie moga miec dzieci a pragna byc rodzicami. Aborcja to najgorsze co mozesz zrobic. Nie obciazej sumienia tym procederem. Kazde dziecko ma prawo sie urodzic, nie odbieraj go swojemu synowi badz corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam do odsprzedania 2 zestawy z Women on Web 8+1. Nie jestem handlarzem, zamówiłam dla siebie ale wykonałam zabieg na słowacji. Proszę o kontakt mailowy, może jakiejś Pani się przyda. Zapłacilam 80euro. Sprzedam za 250zł jeden zestaw. Mam oryginale koperty w których przyszły. tabletkioryginalne@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×