Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samolubna babka do bicia

Sprawiedliwy podział obowiązków a moje zmęczenie.

Polecane posty

Gość Samolubna babka do bicia

Oboje pracujemy oboje zajmujemy się domem, dziećmi. Mam często wrażenie ze mój mąż i tak robi wiecej niż ja... Mimo to ja nie wyrabiam! :( chyba jestem o włos od depresji, wycieńczenia.. Marze o tym, żeby wyjechać sobie na weekend gdzieś sama. Zaszyc sie daleko od domu i czytac ksiazki. Już od dawna. Ale mi głupio :( nie mam prawa o to prosic! Jestem leniwym samolubem! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesafe
Proponuję duzą dawke magnezu. Wygląda na to, że masz niedobory, stąd ciągłe zmęczenie i depresja. Czytanie ksiażek i odpoczynek nie są złe, moze wystarczy porozmawiać z mężem, i wyjechać razem na weekend?na pewno lepsze to niż zamartwianie się. Głowa do góry:) Ja jestem w 25 tyg. ciąży i zaczynam zauważać, ze nie ze wszytskim daję sobie radę, a nie biorę na siebie mniej niz normalnie...To też mnie przygnebia, ale dajmy sobie po prostu czas do wypoczynku, skoro organizm się tego domaga:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
jakim samolubem??? normalna zdrowa reakcja organizmu na zmiany w życiu, nadmiar stresów i obowiązków! dla własnego dobra proponuje zrealizowac marzenia i wyjechać!!!!!!!!!!!ale jedno ale: wyjedź na jeden dzień, żeby dzieci nie stresowac, lub wyjedźcie wszyscy na dłużej! a gwarantuje że wrócisz jak nowonarodzona i szczęśliwa spełniona kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maaaj gad:D:D:D:D
ty wyzej w 25 tygodniu ciazy..spadaj na szczaw pierdolony teoretyku z dupy wyciagniety...nie porownuj zmeczenia w ciazy do tego jakie ma kobieta ktora pracuje, ma dwoje dzieci i dom do ogarniecia, zakupy itd..najpierw urodz jedno, potem strzel sobie drugie a potem pisz..bo jak na razie to pierdolisz jak potłuczona..a ten magnez to sobie w dupe wsadz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ciiiiiii
dorób sobie jeszcze więcej dzieci, biue rozumiem takich kobiet, najpierw narodzą dzieci a później jęczą, że nie wyrabiają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz - współczuję twoim dzie
ciom :( Mieć taką mamuśkę, to przegrane życie już na wstępie... Do dzieci i męża też tak się odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło podszywie
co za debilne podszywy :D ktoś skopiował istniejący topik i wkleił jeszcze raz (skrócona wersję o ile się nie mylę :D ) - no ludzie, niech sie te wakacje skoncza i pojdzcie do szkoly :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×