Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Jak sądzicie, czy mężczyzna powinien przepuszczać swoją Kobietę przez drzwi??

Polecane posty

Nie mam na mysli zawsze, bez przesady, ale chociaz czasami, np jak wychodzimy z restauracji czy ze sklepu.... Czy jestem jakas nienormalna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedzcie sie prosze bo nie wiem czy jestem nienormalna czy face tmnie nie szanuje. Głupia pierdoła ale zawsze idzie 2metry przede mną, zamyka za sobą drzwi i idzie... a ja biegne za nim z zakupami :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak brzydka to powinien ją wsadzić do pieca i przepuścić przez komin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna powinien każdą
kobietę przepuszczac w drzwiach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onwkurwiony on
Ja swoja koniete i inne kobiety zawsze przepuszczam w drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj w dziecinstwie patrzył się jak rodzice sie zdradzają, nikt go nie nauczył jak dbać o kobietę... Jestem załamana... :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn poza tym jest kochany. Ale dla mnie taka pierdoła to jakiś sygnał ze mnie nie szanuje, a On w ogóle nie rozumie po co robie mu wojne... uwaza ze bez powodu i że udaje dame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bellucci
pewnie..odsuwac krzesło...i otwierac drzwi auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna pacjentkaaa
wsyztskie kobiety powinien przepuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o krześle czy drzwiach do auta to ja nawet nie marze... bo nigdy tak nie zrobił... widziały gały co brały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to taki niewychowany cham, ale drzwi mi zawsze otworzy :D I butelkę też zawsze zabiera i odkręca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi to szczerze mówiąc zwisa
Potrafię sobie sama drzwi otworzyć i odsunąć krzesło, więc na codzień nawet nie zwracam uwagi, czy ktoś mi otwiera czy nie. Co innego, jeśli np. mam zajęte ręce, niosę coś ciężkiego itp. - wówczas oczywiście miło jest, jeśli facet (lub kobieta) przytrzyma mi drzwi, zwłaszcze bez proszenia. Co innego to "biegnięcie z tyłu" :D - uważam, że jak idę gdzieś z kimś (z chłopakiem, babcią lub koleżanką) to chyba grzecznie jest utrzymywać podobne tempo, żeby druga osoba nie czuła się ignorowana i nie musiała mówić do mojej d... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też potrafię sobie sama otworzyć, ale mam wrażenie, że mój facet czuje się jakiś taki dowartościowany jak otwiera mi np te ciężkie drzwi w McDonald's i tak na mnie śmiesznie patrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie jak potluczeni
co dzieci? zaczynacie sobie przypominac jak powinnien sie zachowac man? czyli powrot do normalnosci? juz nie chcecie rownouprawnienia?? tesknota za facetami-dzentelmenami?? ale jaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie ze zawsze, ale jak lece za nim to nie poczeka tylko sobie otworzy i idzie... a ja za nim jak idiotka :o PS. wykrzyczałam co mi niepasuje i zerwaliśmy właśnie, po 2 latach. Nieźle co?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi to szczerze mówiąc zwisa
Takie wypowiedzi antyfeministów mnie śmieszą. Naprawdę komuś się wydaje, że to otworzenie drzwi to taka łaska i kobiety mdleją ze szczęscia, że nie muszą same wcisnąć klamki? Co to ma do równouprawnienia? Nigdy nie było i nie ma żadnego ustawowego obowiązku przepuszczania kobiet w drzwiach. Sądzicie, że gdybyście postawili sprawę tak: albo równouprawnienie albo przepuszczamy was w drzwiach, to jakakolwiek kobieta wybrałaby to drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce być damulką tylko nie chce latać za nim jak kurde pies, przeciez on wchodzi i akurt drzwi mi sie przed gębą zamykają :o wiem ze sie pogodzimy, ale co mam zrobić jak nie dać się tak traktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu może jestem dziwna, ale nie znoszę jak mnie facet przepuszcza przez drzwi!!! :( mam fobie społeczną, i lubię jak on wchodzi pierwszy a ja sie za nim chowam, jak facet puszcza laske pierwszą to znaczy że jest tchórzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupetka no wlasnie
ty masz fobię wiec swiat widzisz nie tak jak trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×