Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Jak sądzicie, czy mężczyzna powinien przepuszczać swoją Kobietę przez drzwi??

Polecane posty

Gość a cóż ma rownouprawnienie
do zasad dobrego wychowania? nie mylcie jednego z drugim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o wychowanie chodzi, matka o to nie zadbała... I co ja mam zrobić, żeby to naprawić. Nie mogę siłą zmienić 23latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj współczuje... mój facet uwielbia otwierać przede mną drzwi, to typ dżentelmena ❤️ Dobrze, że powiedziałaś co ci nie pasuje w związku. To słodkie jak otworzy mi czasem drzwi do samochodu, odsunie krzesło. Czuje się wtedy jakbym była bohaterką książek J.Austen. ;)... Nigdy tego nie wymagałam, ale cieszę się bardzo że właśnie tak robi :) Zerwaliście? Ale kto? On? Jeżeli on, to pewnie się zdenerwował, że od razu mu nie powiedziałaś, tylko po długim czasie. Na pewno się nie pogodzicie, jak sobie on to wszystko poukłada. Może się poprawi wtedy - skoro wcześniej nie powiedziałaś mu co chciałabyś żeby robił, to troche nie fair teraz od niego tego oczekiwać. To moje zdanie. Ps. Nie zwalaj tego na jego matkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mu zwracałam uwage z 3 razy na ten temat, a On uwaza, ze tak zachowują się "lalusie"... Ja krzyknęłam że mam dość a On że w takim razi jestem wolna. Tzn juz wiem, że to nie zerwanie tylko w nerwach bo my jesteśmy tak za sobą że nie umiemy się rozstać ;) Ale ten szczegół mnie tak wkurza że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzynastka**
hahahahaha przez drzwi hahahahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurka, ale co ona miała mu mówić? Facet powinien robić to sam z siebie, a nie jak mu się powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×