Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hduqUGGO

SUSHI

Polecane posty

Gość hduqUGGO

ile kosztuje zestaw sushi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hduqUGGO
to znaczy zestaw w restauracji np. w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Lublinie najtańszy kosztuje 30-40 zł (dwie osoby się najedzą) swoja drogą, masz net i nie umiesz sobie cennika poszukac z knajpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie
zjadłam kiedyś zestaw lunchowy (miseczka zupy, kilka sztuk zawijasów różnych i deser +zielona herbata) za ok. 100 zł za dwie osoby. Za taką kasę można sobie zrobić w domu sushi z b. dobrej jakości składników dla co najmniej 4 osób, które się objedzą do nieprzytomności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziczek okrutniczek
Tak i stracić 4 godziny z życia....Tyle zajmie zrobienie sushi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie to przyjemność
a nie strata czasu... Zależy jak na to spojrzeć, dla mnie to jest fajny sposób na spędzenie czasu z mężem i przyjaciółmi - wspólne robienie sushi... Wolę tak spędzić ten czas, niż 4 godz. siedzieć np. w śmierdzącym pubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesssada
4 godziny? hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka truskawek
No koło 10 minut płukania ryżu, potem odmakanie kolejne pół godziny, potem gotowanie koło 30 minut w specjalnym garnku (ja mam taki do ryżu specjalnie), potem krojenie ryby, ogórków, nakładanie ryżu, nori... Zwykle to trwa faktycznie koło 2-3 godzin a potem się jesc nie chce... Dobre sushi maja na Sadybie w BONSAI i w SAKANIE (nie pamiętam gdzie to dokładnie) w Warszawie - ja zwykle kupuję obiad dla siebie taki duży za około 80zł, ale czasami z chłopakiem bierzemy sobie na spółkę do tego krewetki, a taka porcja krewetek to 60zł :( Najtańsze i ZNOŚNE sushi (znośne, bo jadłąm i takie, że się nie dało przełknąć...) jest w Złotych Tarasach - za 8zł masz 8 kawałków maki a za 35 zł duży zestaw 16 kawałków maki, 4 rolle i chyba 8 sztuk kładzionych. Akurat jadłam wczoraj taki zestaw z siostrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robię sushi w domu
Ja nie wiem, ale ja uwielbiam robić sushi w domu! Ryż gotuję w normalnym garnku, ale faktycznie ściśle wg procedur :P Trochę to zajmuje, a potem jeszcze studzenie. Krojenie składników, komponowanie, zwijanie... Ja nie wiem jak można napisać, że się tego potem jeść nie chce... ja zjadałbym najchętniej na bieżąco ;) W knajpach nie lubię jeść sushi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartanawal
W restauracjach Tensushi często są bardzo korzystne promocje, w którym można się najeść za parę złotych. Jest również możliwość zamówienia potraw do domu. Polecam, bo jedzenie jest smaczne i przepięknie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika-kic
Też lubię właśnie to w restauracji Tensushi. Za parę złotych najem się przepysznego jedzenia. Sama restauracja wygląda bardzo dobrze. Ma taki swój interesujący klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baciuska
Moim zdaniem o wiele bardziej opłaca wyjść do restauracji sushi ;) W Warszawie na przykład dobre ceny mają w Besuto na Nowym Świecie - i co najważniejsze sushi tam - po prostu palce lizać ! :) Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego możesz wybrać się tam w któryś poniedziałek albo wtorek kiedy to mają dodatkowe menu z daniami z owadów ;) Ekstremalne przeżycie ale sama zastanawiam się czy kiedyś nie iść i nie spróbować jak to smakuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich mają świetnych spamerów, hoho! Zdolni, pracowici, na wszystkich forach ich pełno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×