Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monia231

Może sie udało

Polecane posty

Hej Dziewczyny!!!! W piatek 5.08. mam dostac nastepna @ cały czas wspołzyjemy bez zabezpieczenia i tak od 3 dni boli mnie dołem podbrzusze czy moze ktoras z was miala tak zak jej sie udalo w ciaze zajsc??? Chcialabym byc w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nic nie bolało. Miałam tylko ogromne ilości mlecznobiałego śluzu. Było go tak dużo, że biegałam do łazienki co chwilę myśląc, że to @. No i wszyscy mówili mi, że blada jestem jak ściana, ale to był styczeń, mało witaminek, więc myślałam, że anemia jakaś. Po za tym żadnych innych objawów. A w dniu spodziewanej miesiączki miałam typowy PMS - bez kija nie podchodźcie :) Zaczekaj na okres. Wcześniej objawów nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddg
ja (nie) czekam na @ 10 sierpnia :) Na razie mam takie objawy jak - bóle podbrzusza,głowy, zaparcia, wzdęcia i ból w krzyżu...ale to równie dobrze mogą byc objawy @...poczekam z testem do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nakręcajcie się tak dziewczyny. Przed spodziewanym okresem nie ma żadnych objawów są tylko urojenia!!! Miałam je też kilka razy. PIERWSZY objaw ciąży to brak okresu. Kolejne pojawiają się po 2-3 tygodniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddg
byłam w ciąży dwa razy i jestem mamą 11- latka ( więc mam jakieś pojęcie o objawach ciążowych...rilla_marilla - nie jesteś ekspertem...każda ciąża jest inna i każda kobieta jest inna...więc przestań nas pouczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez juz raz w ciazy bylam i fakt była ona bez objawowa, ale teraz wczesniej zaczeły mi sie humory rozne i od kilku dni podbrzusze mnie pobolewa tak jakby mnie cos w dol ciagnelo. Do tej pory mialam bole brzucha tylko w dzien @ a teraz mam wczesniej. A z testem poczekam do 5 jak nie bedzie@ to moj maz bedzie mial prezent na ur.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, że jestem expertem, ale rozmawiałam o tym z lekarzem. No i wybacz ddg, ale okres masz mieć 10 sierpnia, a ty 3 sierpnia chcesz już mieć objawy. Nawet jeśli jesteś w ciąży to teraz to są tylko urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddg
przecież napisałam, że objawy są takie jak na @ czytać ze zrozumieniem nie umiesz?....moga byc też to objawy na ciązę...obecnie są nie do odróżnienia...a twój lekarz to wszystkie rozumy zjadal?....zauważ,że każda z nas ma swojego lekarza i na pewno nie są głupsi od twojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddg
zauważyłam ,że wymadrzałaś się już w kilku tematach...wow...ty to masz wiedzę..tylko pozazdrościc...he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma inne zdanie niż Ty to od razu się wymądrza? Na forach jest tysiące lasek które mają po 16 lat, zaszły w ciążę ze swoim palcem i mają objawy już na drugi dzień. Więc jak słyszę o objawach na tydzień przed okresem to mnie krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla marilla a to cie zadziwie! ha wysmiewasz sie tu z jednej ze 10 spowdziewa sie okresu i 3 chce juz miec objawy i ze to niby niemozliwe ? ja tak zawsze mialam ze 7 dni przed okresem bolaly mnie piersi, po 7 dniach przychodzil okres i bol piersi mijal. i niby nie moze tak byc ? moze kazdy organizm jest inny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię o objawach jak na okres, bo moja siostra też ma objawy jak na okres 7 dni przed okresem. Chodzi mi o objawy ciąży w kilka dni po zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie macie racje lepiej poczekac do terminu niz robic wczesniej. A przed miesiaczka od czasu pierwszego porodu nie mam zadnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika bom
hej dziewczyny.. .nie ma objawów na kilka dni po zapłodnieniu... objawy są dopiero po terminie spodziewanej @..która oczywiscie nie przyszła Ja mialam miec @ 6 dni temu,a współżyjemy z mężem be zab. i nie wmawiam sobie ze jestem w ciąży mimo ze mam kłucia jajników,obolałe sutki i wodnite upławy.. jak dalje nie przyjdzie @ poprostu pójde do lekarza i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia231 życzę Ci tego żeby się udało :)..Ja w ostatnich cyklach miałam obolałe piersi już 1,5 tyg przed spodziewaną @..Teraz mam mieć okres za ok 7-8 dni i żadnych objawów...Też staram się z mężem o dzidzię od 3 cyklów i nic nie wychodzi :(..Okazało się że mam podwyższoną prolaktynę po obciążeniu i zażywam bromergon już 5 dniu i to może on zaczął już działać i likwiduje syndrom napięcia przedmiesiączkowego :)... Niestety mimo tego że @ mam zawsze regularnie okazało się że ta wstrętna prolaktyna wstrzymała mi owulację.. Dlatego trochę wrzuciłam na luz co będzie to będzie byle mi tylko owulka wróciła i okres przyszedł normalnie jak zwykle bo przez ten brak objawów zbliżającej się @ trochę się tym przejmuję.. Co do objawów to takie faktycznie które się zauważa są chyba ok 7 tyg. ciąży aczkolwiek czytałam gdzieś że objawy zbliżającej się @ mogą byc też objawami wczesne ciąży...Prawda jest taka że jest tyle objawów ile kobiet na ziemi i chyba nie ma reguły w którym momencie się pojawiają..Byleby faktycznie nie wpaść w urojenia bo wtedy nic nie wyjdzie... Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×