Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczny słonecznik

Stic, miło, ze znów tu zaglądasz:)

Polecane posty

Stic, to zapraszam na osobne forum:) zdaje się, że jakiś rok, czy dwa temu też miałes temat dla siebie:) ech, co Ty z nami kobietami wyprawiasz:) Czasem tu popisze, ale generalnie laptop dzielony na dwa:P Ja tu bawię od dwóch m-cy. Jest miło i wbrew obiegowym opiniom o Krakusach ja trafiam na przemiłe Sztuki:)... ale tęskni mi się za Dolnym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czad - a ja zszedłem z forume bo się sypneło i jakieś napłyneło niszowe towarzystwo - Kraków nie tak daleko - kurde korci mnie aby cię odwiedzić - porządzilibyśmy - choć nie to samo co we Wrocu :)) Tam to się działo ...w mleczarni byłem 2 miechy temu - się torchę zchlałem ale fajnie bo sobie posiedziałem i powspominałem ... cizas krajs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwa tygodnie będę w tamtych okolicach - wpadłbym na piątek na mały melanż i wrócił w sobotę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ale jest jedno "ale" mieszkam z moim facetem:) Faktem jest, że tak mniej więcej zna Cię z opowiadań, wie, ze siedziałam na jakimś forum i znałam ludzi:P tam w szczegóły imprez i takie tam się nie wdawałam:) Ale jak będziesz to nie ma sprawy, on nie z tych, co syczą z zazdrości. jak mu powiem, że wpada ten kumpel, co mi się z Jachimkiem kojarzy, to będzie wiedział:) a i on na imprezki chętny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no spoko - znajdę sobie jakąś melinę .... z facetem powiadasz ... uuuuuuuuuuu zmiękłaś ... pewnie ostry zawodnik i przekozak musi być bo ty masz charakterek ;) Tak bym wpadł pogadał trochę powspominał itp ... czemu Kraków ... ekh że się spytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozak, oj Kozak... pod pantoflem jestem;) żartuję. Ale trafiłam na swojego:) A Kraków, bo on dostał tu pracę, a ma zasadę, gdzie płaca tam jedzie, a ja z nim:) Masz jeszcze numero do mnie? Super byłoby sie spotkać... ile to juz lat? 3, 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowany -> Yes yes yes tyle że lepsza jest zwykła chmielowa Nie mam - zupełnie mi wszytko pogineło :((( Ze trzy będą - ale ten czas leci W sumie dobrze że się przemieszczasz - ile można w tym rozkopanym Wrocku się gnieździć a ja w Krakowie nigdy nie byłem :) Pokarzesz mi smoka na Wawelu - no i jako zagorzały patriota odwiedzę Leszka :classic_cool:?? A co ze znajomymi ?? Nowi jacyć ?? Ja dalej Wawa :classic_cool: Ktos musi stać i bornić krzyża 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba kumasz bazkę - nie wiem czy wiesz ale browar na Bernardyńskiej robił najlepszą - mialem prakty to wiem ;) Na kunickiego linia jest zaatomatyzowana i perła się trochę pogorszyła - nie mówie już o tym ścieriwe Goolman które tam produkowali albo produkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, przepraszam ale dzisiaj bieganie za pracą:P Pytałam, czy masz numer do mnie jeszcze? jak nie, to pisz na maila. Smoka zobaczysz i inne cuda...:) Ja pełnie wartę przy Leszku:P Ty broń krzyża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam meila, telefonu, zdjęcia - nic, wczoraj szukałem po skrzynce ale czyściłem kompa i wiele meili mi się pokasowało (szkoda bo wiele zajebistych, nagie laski z kafe itp :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Stic a mnei pamietasz?:D Ja Was podczytywalam wtedy :P myslalam ze sie spikniecie na serio;) Zdecydowany to musze wpasc do Ciebie na te swiezutka perle:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti - no przeca jak mam cie nie pamietać - towarzystwo się porochodziło po prostu - co niektorzy się nawet pożenili a inni obrazili i się nie odzywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt , niektorzy z pierwotnego topa sie nawet pozenili ze soba:classic_cool: a kto sie poobrazal, to ja nie wiem;) ja sie na nikogo nei obrazam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: no miałem ale mi odmówiłaś :( A byłem gotowy przenieść się do Koluszek albo Pabianic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic oj nie rob se jaj:D a moze ja zle pamietam:P ble pabianice takie brzydkie sa koluszki maja jakis klimat moze ale bylam tam moze z 2rrazy:P hmmmmm zapomniales gdzie mieszkam u mnei duzo ladniej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zapomniałem ?? ... nie wiem tylko, na którym morzu chyba że się przez ten czas zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że pamiętamy :) bezzębnej mi brakuje bo mi się fajnie z nią po puciu jeździło ... pucia zresztą też ... te jego motylkowe topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlansie:) duzo odeszlo a mzoe pisza pod innymi nickami;) byl tez Jurken czy jakos tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie niewem, dlaczego ludzie pozmieniali nicki ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam mowie realnym osoba niektorym, ze tu pisze i wiedza jaki mam nick:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak koś namiesza nickiem to jest realna sznasa że trzeba go zmienić- znam takich ... ;) oj nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - > no jak się nie wystawia fotek swojej c!py to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×