Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczny słonecznik

Stic, miło, ze znów tu zaglądasz:)

Polecane posty

Taki trochę dziwny ... ekshibiconistyczny - zwłasza ktoś pod te foty pewnie "zjeżdża" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ta Ja wam jakas niedowartosciowana, ze ciagle glodna komplementow i nowe foty wsrtawia ale dzis neiw stawi bo jutro dop gina idzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oimg zoba stic najnowsza fote jakiejs martymartyny omg a mzoe lepiej nei partrz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie mam dzisiaj nastroju na cudze krocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niecudze?:) oj juz sie ugryzlam w jezyk;) na razie wiec znikam zeby burzy jakiejs nie rozpetywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecudze to znaczy czyje właśnie przyszły soczewki kontaktowe kolorowe - ciekawe jak będą wyglądać moje oczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem;) a Ty musisz ogolnei nosic szkla czy tylko tak z pobudek czysto estetycznych je zakupiles ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety muszę :( -3,5 (i oby nie więcej :O)na każde oko - akurat była jakaś promocja to skorzystałem, przyjemność dosyć droga ale niesamowity komfort - okulacy to gubiłem, to mi się łamały uszka, to pękło szło - szkła jednak są lepsze (teraz na prawdę jest to high class za rozsądne pieniądze) no i jednak bryle trochę mnie psuły (poza tym że mam mordę trochę nalaną ale to szczegół). Teraz bawiłem dwa tygodnie nad morzem - eskra wbić się w jakieś fajne Ray-bany i trochę poszpanować - a w brylach to jak szczuroklates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze keidys tez zaczne nosic szkla na razie jakos przywyklam do bryli:P tez mialam jzu rozne przygody z nimi ale jeszcze nigdy ich nie zgubilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem takie akcje z brylami że szkoda gadać: 1.utopiłem na mazurach 2.zrobiłem bibe w domu i nie chciałem aby zniszczyły mi się okulary i po pijaku je odłożyłem w (jak uważałem bezpieczne) miejsce - na drugi dzień wszytkich imprezowiczów postawiłem na równe nogi do szukania okularów - kumpela znalazła w PRALCE ... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chbya sie nei wypraly?:P ja raz tez rano nei moglam znalezc okularow tez wszystkich pobudzilam zeby szukali i gdzies na podlodze lezyly i cud ze na nie nei wlazlam :D zatem czekam na wieczorna fote;) tymczasem 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wieczorkiem podrzucę - co do szkieł to plus jest taki nię męczą ci się uszka i nos - ja mam szkła do zdejmowania na noc ale nawet śpie w szkłach bo mi się nie chce ich zdejmować i np co trzeci - czwarty dzień przemywam to do napisania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę... Setunia:) Ja nawet nie pamietam swojego starego nicka:P a Wy moze pamietacie? Stic, to pod nickiem pisze maila, więc w razie W to pisz, a spotkanie na Wawelu zrobim:) A własnie zrobiła się afera, bo w miejscu reklamy Lecha na przeciw Wawelu powiesili reklamę, ale nie wiem czego :Ożyj i walcz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic, a myslałam, że wieczorowa porą tez siedzisz na necie:) Ja dzisiaj do nocy, bo Mój ma imprezke firmowa:P Jutro tez od rana mnie nie będzie na kompie, ale na maila odpiszę:) Pozdrawiam wieczorowa porą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia:) Dobry Wieczór:) Ja kompletnie zapomniałam nicka, ale tez był czas, ze prawie na kafe mnie nie było, hasła zapomniałam, a nie zapisuje takich rzeczy:P Nawet nie pamietam nazwy tamtego topiku... szukałas go moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukalam ale chbya moglabym go odnalezc;) ale nei obiecuje ze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda... ile to juz lat? pytałam Stica, ale sam mi nie sprecyzował, a ja mam wrażenie, ze coś 4 będzie, co? A paiętasz jak Stic stał na promocjach w Biedronce z drażami kokosowymi?- dobrze pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta reklama lecha jest nienamiejscu troche nie no wydaje mi sie ze 4to za duzo! mneij raczej 4ry to bedzie jak ja sie ze stickiem spiknelam na pewnym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jej nie ma, a dla mnie to tylko reklama... szczerze wyznaje, ze nie lubiłam tamtego prezydenta, acz jego małżonkę a i owszem. Teraz jest problem, jak pisałam powyżej, ze powiesili reklamę w tym samym m-scu, co Lecha : Ożyj i walcz... raczej dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti:) Dzięki, ale zupełnie nie wiem dlaczego go nie widać:( Piosenka z tuby super:) A teraz zmykam do kąpania, bo za czas jakiś mój kryminał Wallander na Polsacie... to nie miala być reklama:P Dobranoc i do następnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko mojego mejla tez nei widac moze wpisz tam gdzie sie tlen wpisuje a jak nei to nie wiem w stopce wpisz milego ogladania zebys sie nie bala tylko spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×