Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo proszę o pomoc

alergia ratunku !!

Polecane posty

Masz problem ze snem ? Odpowiedzią jest Melatonin Plus. Jak działa Melatolin Plus? Pomaga zminimalizować negatywny wpływ stresu na zasypianie Dzięki zawartości ziela melisy, ekstraktu z chmielu, szafranu i rumianku pospolitego Melatolin Plus pomaga w osiągnięciu odprężenia przed snem. Walczy z uczuciem dyskomfortu wynikającym z gonitwy myśli i nadmiernym pobudzeniem Melatolin Plus pozwala przejść z aktywnego trybu w tryb odpoczynku, ogranicza problem z napadami lęku i stanami obniżonego nastroju. Pomaga zmniejszyć dyskomfort spowodowany długimi próbami zaśnięcia Dzięki zawartości melatoniny Melatolin Plus skraca czas potrzebny do zaśnięcia. Zmniejsza negatywne skutki prowadzenia nieregularnego trybu życia. Korzystnie wpływa na samopoczucie, zmniejszając psychologiczne aspekty problemów ze snem Dzięki zawartości szafranu Melatolin Plus poprawia nastrój, wycisza i odpręża, co sprzyja zasypianiu. Ogranicza problem z niską jakością snu Melatolin Plus, za sprawą naturalnych ekstraktów roślinnych, pozwala osiągnąć długi i regenerujący sen. Poprawia jakość snu i sprawia, że rano budzisz się wypoczęty. Zmniejsza dyskomfort spowodowany jet-lagiem i zmiennymi godzinami snu Dzięki melatoninie Melatolin Plus zmniejsza kłopoty z zasypianiem spowodowane zmianą strefy czasowej czy pracą w trybie zmianowym. Melatolin Plus to suplement diety ułatwiający zasypianie i zapewniający głęboki, regenerujący sen. Jeśli z powodu aktywnego, stresującego życia masz kłopot z zasypianiem, budzisz się rozdrażniony i z niskim poziomem energii, sięgnij po te kapsułki i poczuj różnicę! ZAMAWIANIE: p.m_k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam inhalatora głównie przez internet i tutaj szukałam informacji – na co zwracać uwagę jakie w ogóle są modele itp. No i tak na bazie tej internetowej wiedzy wybrałam Alergia Stop. Sprawdza się. Rzeczywiście mogę potwierdzić wszystko to co pisali u nim ludzie – wydajny wygodny cichy nieskomplikowany w prawidłowym wdechu aerozolu bez jego strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, u nas w domu Alergia Stop to jest używany co kilka dni, zawsze się znajdzie jakaś sytuacja że aerozol jest potrzebny (przeziębienie, ból gardła, podrażniona śluzówka...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

Z inhalatora Novama Familino Pro jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś szuka aktualnie urządzenia tego typu do domu, dla całej rodziny to będę zachwalała jak najbardziej bez cienia wątlpiwości ;)) Super prosta obsługa, a jeśli chodzi o mycie i czyszczenie już po podaniu lekarstwa to też nie jest to w żaden sposób czasochłonne zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 17.10.2018 o 16:31, Gość gość napisał:

No tak, u nas w domu Alergia Stop to jest używany co kilka dni, zawsze się znajdzie jakaś sytuacja że aerozol jest potrzebny (przeziębienie, ból gardła, podrażniona śluzówka...)

Podpiszę się też pod modelem Alergia Stop. Pierwszy inhalator jaki kupowaliśmy i od razu udało się trafić bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienius

W takim razie nadeszła chwila, w której musisz skorzystać z pomocy specjalisty. Nikt lepiej Ci nie doradzi i nie pomoże przy zwalczaniu tej nieprzyjemnej dolegliwości. Jeśli Kraków znajduje się w Twoich okolicach to zalecam odwiedzić Pracownie Alergologii i Immunologii w Krakowie . Tamtejsi lekarze wiedzieli jak zaradzić na dręczące mnie alergiczne problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrr

Namawiałabym również na model Alergia Stop. Prosty w budowie intuicyjny w obsłudze ale jednocześnie bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Przyłączę się do pochwał na temat Alergia Stop. Rodzinny i multifunkcjonalny. Można leczyć gardło, można zatoki, ale można podać też tutaj lekarstwo aż do płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×