Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko takie 1

czy we wrześniu nad morzem jeszcze się coś dzieje

Polecane posty

Gość pytanko takie 1

mam pytanie...czy we wrześniu nad morzem jeszcze się coś dzieje??? no bo wiem że już po wakacjach, ale jednak studenci jeszce są itp.....czy wszystkie te kramiki już są pozamykane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooookkkkookokokok
ejj ludziska, nikt się nie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy moja kochana gdzie i kiedy jedziesz. Ja zawsze jezdze poza sezonem (tylko 2 razy bylem w sezonie) z tego wzgledu, ze poza sezonem jest lepsza pogoda (nie jest goraco) i tlumy sa mniejsze. jezeli chodzi o miejsce to polecam cos bardziej sprawdzonego - spokojnie moge Ci polecic swinoujscie, wzglednie sopot - tam zawsze jest dobra organizacja, nawet poza sezonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie gdzie psizcie
ahaa no właśnie tak myślałam, że jakby we wrześniu to do jakiegoś większego miasta, gdzie są jakieś normalne puby,knajpy itp, czyli mówisz, że na plażach jeszce są ludzie??;)?? i można się kąpać?:P Świnoujście pewnie odpada, bo tam teraz są te bakterie coli chyba i cały czas z teogo co wiem jest zakaz kapieli. Jak macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, te bakterie coli. A ja mam na wrzesien rezerwacje w swinoujsciu. no trudno, zreszta we wrzesniu i tak za zimno na wchodzenie do wody "normalne" restauracje jak najbardziej mozna znalezc, w dodatku poziom jest wysoki. Na plazy jest duzo ludzi, ale na tyle ze mozna spokojnie wypoczywac, w przeciwienstwie do tego co jest w sezonie. Jezeli chodzi o kapiel, to zalezy od pogody i temperatury. Jezeli kolezanka chce sie kapac to niestety w swinoujsciu nie mozna, oczywiscie mozesz pojsc na strone niemiecka, ale takie postepowanie wiaze sie z wysokim ryzykiem zakazenia. A kolezanka nie ma szkoly we wrzesniu? studentka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąpac jak najbardzeij
kąpać oczywiście bym się chciała, nawet jak pogoda piękna nie będzie, bo ja z południa polski, cała noc drogi więc trzeba wykorzystać;) Dlatego też pewnie Świnoujście odpada. Mi chodzi bardziej o bary , knajpki itp - coś tańszego niż restauracje, ja już po studiach, praca, ale że ciężko było się z innymi dogadać i ludzie nie mogą wziąć urlopu w sierpniu, pomyślałam że we wrześniu też przecież można jechać:) no i tak się zastanawiam i pytam czy w ogóle coś się wtedy dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Gdańsk??
jakie są miejscowości/miasta gdzie się jeszcze cokolwiek dzieje?? Co np z Gdańskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzuc dezodorant.
odświeżam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Morze we wrześniu świeci pustkami. Można spotkać tylko starszych ludzi, którzy wyjeżdżają sobie do sanatoriów na last minute ;) Młodzieży prawie zero. Jeśli jechać nad morze to tylko w sezonie do końca sierpnia, dlatego i ja się teraz wybieram. Ostatni dzwonek. A co do Gdańska... to duże miasto, więc tam zawsze się coś dzieje. Z kolei jesli chodzi o nocleg to w Bursztynku warto się kwaterować http://www.urlopwpolsce.pl/miejsce.php?plid=5141 Tanio i jeszcze z rabatem. Gdańsk fajne miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdkdnuejakkaaa
no ja tez mialam zamiar jechac.. ale pogoda ma byc od teraz nie bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś jeszce
jedzie nad morze we wrześniu?? i gdzie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedziecie i gsdzie i kiedy
up up jedziecie, i kiedy>? bo np koniec sierpnia/początek września zapowiadaja brzydka pogodę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuniatrunia
Międzyzdroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wydaje mi się, że początek września to koniec sezonu. No chyba, że jest jeszcze ciepło to wtedy można pojechać do Stegny czy Jantaru i na pewno jakieś kramiki i knajpy ze świeżą rybą się znajdą. Spójrz na http://www.stegna.com/ to się dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobało mi się bardzo w Redzie ostatnio. Mają tutaj jeden z nowocześniejszych w tej części Europy Aquapark Reda. Polecam! Gwoździem programu są na pewno rekiny i przejazd zjeżdżalnią przez ich akwarium. Ale atrakcji jest więcej – jest strefa do nocowania, jest strefa z restauracją, jest wulkan z jacuzzi, jest strefa z falami jak na wzburzonym morzu, są małe baseniki dla dzieci z szeregiem zabawek. Rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina34
Mi bardzo podoba się w Ustce we wrześniu, jak już się tak troszkę ochłodzi i jest taka jesienna aura. Zawsze zatrzymuje się w Hotelu Lubicz, który jest przepięknym obiektem, zadbany z dużymi pokojami. Jest tam pełno atrakcji, więc jak tam jestem to korzystam ze spa, basenów, restauracji, w których jest pyszne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoclegMinus50
We wrześniu noclegi nad morzem są już sporo tańsze, a można je ogarnąć jeszcze trochę taniej. Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com. Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×