Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 40 ka

mój mąż chce żebym się całkowicie ogoliła

Polecane posty

Gość gość
aja nie potrafie nie golic/ depilowac... nie czuje sie wtedy fajnie noi tez podraznia mi to skore. Musze miec tam gladko, albo bardzo krotkie wloski- moj maz tez to lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko....jak można tam mieć włosy? przecież włosy najwięcej smrodu pochłaniają i dlatego tam tak niektórym cuchnie;/ jak facet Ci minete robi autorko?;/ ohyda..... podrażnienie to nie problem, chyba że ktoś się szybko zniechęca i wielce ubolewa nad swoim losem. Prawda jest taka, że owłosienie jest obecnie oznaką zaniedbania kobiety i tyle. U mnie trwało około miesiąca zanim się skora tam przyzwyczaiła do golenia. I racja - najpierw zmiekczyć włosy ciepłą wodą i pianką (męskie pianki są nalejepsze bo właśnie do takiego twardego włosa), potem duzoo kremu (standadowy nivea, dermosan tłusty ew. sudokrem) jak wyjdzie uczulenie to wodą utlenioną potraktować i dużo tłustego kremu. Lśnić będzie jak ta lala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QBA69
Dla mnie depilacja, to PODSTAWA !! Jakieś pier.... dety , że czuje się jak "dziewczynka" "pedofilia" SHOCK !!! Dla mnie , to HIGIENA , i fajny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc37
Wspolczuje twojemu mezowi jak mozna sie nie golic fuuuuuuuuj! Wlosy to nieprzyjemny zapach i siedlisko bakterii ( dlatego goli sie kobiete przed porodem ) biedny face zmuszony wkladac w zarosnieta wlochata dziure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porąbane golid**y, pieprzycie totalne głupoty, higiena to jest się dobrze umyć, a nie latać z wygoloną c**ą i udawać nowoczesną, a już na pewno higieną jest rypać się w dupsko, obciągać ciula i robić minetę, kto chce niech wygoli c***** ale niech nie wyśmiewa kogoś że nieogolona to be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mężowi żeby sobie najpierw jajka ogolił i to na sucho, a jak ci się spodoba to zobaczysz, jeśli nie możesz się golić to powiedz że nie musi ci lizać c**ki, pewnie tego chce i się brzydzi nieogolonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna sie cala ogolic? dla mnie wyglada sie jak mala dziewczynka...fujj. Chora moda na niewiadomo co. Ci, ktorzy twierdza, ze wlosy smierdza...jak sie nie myjecie to wszystko bedzie smierdziec, ogolone i nieogolone. Umyte wloski ladnie pachna i wygladaja. Autorko, ciesze sie, ze doszlas do porozumienia z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy się trzeba my a nie golić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie mozna tam golic? fuuuj ja się depiluje :) gladziutko, bez odrostow, a u gory zostawiam paseczek :) i jest super :D az sama sie sobą zachwycam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokarz ten paseczek, zobaczymy czy tak można skubać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
golona czy skubana wszystko jedno, wygląda ja u krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porąbane golid**y, pieprzycie totalne głupoty, higiena to jest się dobrze umyć, higiena z wlosami wyglada tak ze nie wystarczy sie umyc niunius, umyjesz sie rano iiii w ciagu dnia sikasz iwydobywa sie z pochwy sluz zaleznie od cylku nie slyszalas o tym????? to wszystko sostaje na twoich umytych wlosach a ja jako kobieta czysta i ogolona mam w torebce chusteczki do higieny imtymnej i po kazdym np siku podcieram sie tak jak bym robila to papierem toaletowym wiec caly dzien chodze czysta i swieza a ty z wlosami ..... nawet chusteczki nie pomoga na brudna szczecine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być pokręconym,żeby wyzywać innych tylko dlatego,że golą,czy nie golą miejsc intymnych.Ja podcinam i co,jesteście oburzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nog tez sobie nie golicie, przeciez ogolone gladkie nogi to tylko glupia moda ktora przylazla kilkadziesiat lat temu , chcecie byc takie naturalne to nie golcie sie wcale w koncu kiedys kobiety nie golily nog i pach, jakze pieknie sie ukladaja wlosy pod ponczoszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba indywidualna sprawa każdej kobiety,co i czy wogóle goli.Chcecie być nowoczesne?W takim razie musicie zrozumieć,że ktoś może mieć inne poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja się nie goli i lubię ją tam całować muskać mimo zarostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu blagam nie przy sniadaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy śmierdzą? To współczuję tym kobietom co się ogoliły, żebym im nie śmierdziało - nie zapominajcie o głowie, tam macie dużo więcej i smrodu też więcej. Nie chcę nawet do was się zbliżać śmierdziuchy. Tym "miszczom" co też im włosy przeszkadzają radzę ogolić śmierdzące jajka, nogi i klatę na zero bo ŚMIERDZI. A potem od razu na paradę pod tęczę :) A tym co się myją bez znaczenia czy mają więcej włosów czy mniej gratuluję, że potrafią być sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p*****ly- swoja droga skad ten Twoj mąż wie, że wszystkie się golą ? Ty nie jestes "każda" i zostań sobą ! Na pewno znajdzie się nie jeden, który Cię zechce nieogoloną. Jakby co, to ja się zapisuję do kolejki :-) nielight@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×