Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bela_mi

szkoła rodzenia - warto czy nie warto??

Polecane posty

Gość gość
Moja siostra obecnie chodzi i jest zadowolona Ja również jestem w ciąży i planuje się zapisać w 6 miesiącu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
zapoznaj sie z programem szkoły. u nas są dwie, w jednej jest szkoła rodzenia i tyle, oddychanie, kiedy przec, kiedy nie itd. w drugiej są też zajecia z opieki nad dzieckiem, spotkania małżeństw z psychologiem ktory pomaga rozwiązywac jakies tam trudnosci, gimnastyka dla cięzarnych i popołogowych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhm,,,...
idz, ucza opieki nam malenstwem, ale w te cwiczenia oddechow nie wierz bo to gowno daje przy porodzie sn ;/ ja nawet oddychac nie moglam normalnie jak skucz lapal, a co dopiero tak jak one uczyly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna młoda..
Ja nie chodziłam i nie żałuję. Poród poszedł w miare gładko, jakoś sama wiedziałam co robić. Poza tym wystarczy słuchac położnej i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie chodzic? Ja chodzilam mimo porodu cc ale 13 godz na porodowce przed wiec troche mi tecwiczenia oddechowe pomogly, poza tym w szkole ucza nie tylko oddchow i jak przec!!! Sa spotkania z psychologiem, poloznymi, fizjoterapeuta. W mojej szkole bylo mnostwo kart rabatowych do roznych sklepow dzieciecych i dla kobiet w ciazy mozna bylo kupic kosmetyki i niektore produkty dla dzieci taniej niz na allegro poznalam kilka fajnych kobiet i z 1 od 13 lat sie przyjaznie :) zawsze to jakas rozrywka a nie siedzenie w domu dzis wlasnie jade sie zapisac, jestem w 26 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×