Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiziz

chce zeby wrocil do zony

Polecane posty

Gość MAAABEEE
A ja chetnie popukalabym sie z czyimś meżem, wyjechalabym na weekend, żeby mnie obsypywał kwiatami, dzwonił kilka razy na dzień, mowil mi miłe slówka ,niekoniecznie prawdę, a wieczorem jechał sobie do żony żeby mu gotowala , prala, dogadzala. A nikt nie chce bo przemądrzała jestem, wygodna, ale ładna i seksowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAAABEEE
Wystarczy tylko mieć wymagania i już sie czyjś mąż wystraszy i czym predzej wroci do żony, do znanego, przytulnego, cieplego gniazdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy ze chętne na
funkcje kochanki przestaną rozkładać nogi przez żonatymi facetami. I już na świecie będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyokus77
Ale ja lubie sex z kochankiem! lubie gdy zaprasza na kolacje, kupuje prezenty ale i gdy wiezie mnie do lekarza , pilnuje przegladów mojego samochodu,wyprowadza psa i kosi trawnik.i lubie jego słodkie smsy, zakochane oczka..dlaczego mam to zmieniac? bo ma zone? ja jej nic nie obiecywałam .widocznie jej nie zalezalo bo przegapila moment w ktorej straciła meza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko spoko spoko
ciekawe co Ty przegapiasz w życiu zadając się ze zwykłym gnojkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onspa
wystarczy ze chętne na funkcje kochanki przestaną rozkładać nogi przez żonatymi facetami. I już na świecie będzie lepiej. No tak jak zwykle faceci niewinni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×