Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Asia9090

Mam problem... gryzą mnie pchły!!

Polecane posty

Gość gość
posadź w ogródku przy drzwiach miętę, mięta będzie je odstraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posadzilam juz lawende przy drzwiach a w szafach mam tez lawende suszona na zapach i mydelka rozane.Powtarzam ze nie mamy w domu zadnych dywanow gdzie moga sie kryc pchy w domu? panele tak wypolerowane ze sie swieca zostaja tylko nasze sofy i materace...jak je wyprac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wyparować sofy, para powinna zabić larwy i te żywe też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam ten problem. 1,5 roku temu wzięliśmy kota do domu (mamy jeszcze psa u kota wloczege co nas odwiedza) wcześniej nie było problemu. Od 3 miesięcy jest dramat.pchly gryza mnie (tylko mnie!) w łóżku, od 2 dni widać je i w kuchni. Wypsikalam łóżko i dywany, poodkurzalam, dla kota dałam nowe krople na pchly i problem wcale nie chce zniknąć.najlepsze jest to, że przez chwile w pokoju był spokój a teraz znowu się zaczęło. Co lepsze kot głównie mieszka w kuchni a pchly zawedrowaly do pokoju na piętrze :( co robić? bo te wszystkie środki wcale nie są tanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggieMagMag
Ja przeprowadzilam totalną cząstkę w domu. Kupilam preparaty do posypania na meble i podłogi. Najpierw popierz wszystko, poszewki itp. Poodkurzaj dokladnie ze 2 razy cały dom, w tym wszystkie zakamarki. Umyj podlogi, poczekaj aż wyschna. Posyp wszędzie preparaty i gdzie sie da to zostaw na noc i zamknij te pomieszczenia. I Poodkurzaj albo pozamiataj. Rob tak co jakiś czas bo jajeczka się rozwijaja w kilka tygodni. Jak się teraz ich pozbedziesz to wrócą nowe jak sie wykluja. Grunt to musisz odpchlic zwierzęta i traktowanie domu preparatami częste! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam taki problem z pchłami. Miałam w domu koty. Dopóki miałam je w domu wszystko było w porządku. Od kiedy pozbyłam się kotów zaczęły gryźć mnie pchły. Miałam je w łóżku, skakały po podłodze, nawet gdy się rano budziłam miałam je w piżamie... to był koszmar. U weterynarza kupiłam preparat (proszek, właściwie puder) o nazwie Insektin. Posypałam nim tapicerke łóżka, dywanik. Wyprałam każdy koc, pościel i swoje ubrania. Potem wyprałam dywanik i tapicerki (po prostu, nalałam do wiaderka wody, nasypałam proszku do prania i energicznie pocierałam tapicerki miękką ściereczką). Od tamtej pory nie mam w domu żadnej pchły. JA NIE MAM, ALE MAJĄ JE MOI ZNAJOMI. Więc gdy wracam do domu, a byłam na herbacie u mojej koleżanki która ma psa lub kota, rozbieram wszystkia ubrania, piore je i ide się kąpać. Kiedy odwiedzą mnie w domu niepewni goście (tacy którzy za bardzo nie dbają o czystość i w dodatku są miłośnikami domowych zwierząt) to też robię konkretny porządek w domu. w ten sposób w moim domu jest czysto. Ale pchły mnie i tak gryzą, np gdy odwiedzę znajomą która ma psa. Może też powinnam przebadać sobie krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewin
Wystarczy ze wezmiecie miske nalejecie do niej wody i troche plynu do naczyc i nad miska zaswiecicie lampke.Pchly zwabione swiatlem wskocza do miski z woda i sie utopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam moją sprawdzoną metodę: spryskaj mieszkanie sprayem na pchły- takim który używa się dla zwierząt. Bez problemu kupisz w sklepie zoologicznym. Oczywiście odpchlić trzeba też pupila. Ja mam 4 koty i ostatnio z serii www.frontlinecombo.pl stosuję krople. Działają lepiej niż obroża, której żaden z moich kotów nosić bardzo nie lubił. Same krople może nie są najtańsze, ale to ekonomiczne wyjście. Długotrwały efekt, prosta aplikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pchły jest dobra benzyna 95tka polać nią podłogi i dywany a następnie podpalić razem z psami i kotami.Po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika wyra
Menel przyniósł mi pchły do domu i mam teraz chodowle skaczą jak opętane po całym domu mam cale ciało w czerwonych plamkach j****y menel.Jak wchodzę tam gdzie leżą dywany to mam całe nogi czarne niech to wuj kurda weźmie.Porównywałem te od kota te od menela do kota są takie różowate a od menela czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpalic gnoju to ciebie mozna !!! Najwiekrza pchła zdechnie, juz widze cie jak starzy przybijali ci zabawki gwozdziami do podlogi w dzien wigilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscelzbieta
Psa pchły nie gryzą, podobnie jak innych ludzi. Mnie żrą. Nie widać ale jestem pogrążona. Zrobiłam atak olejkiem herbacianym, dzis atakuje octem; jeśli nie pomoże zrobię atak spirytusem jeśli nie to ja już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej spalić razem z kotami ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mycie podłóg odkurzanie, kąpanie, spryskiwanie Sabunolem, nic nie działa! U mnie w domu na 100m2 ciężko się pozbyć a gryzą wszędzie szczególnie na brzuchu włącza pod ubrania to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×