Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka87687965

studia- socjologia czy stosunki miedzynar.?

Polecane posty

Gość anka87687965

Mam wielki dylemt- nie wiem, który kierunek studiów wybrać. Socjologie na Uniwersytecie Gdanskim czy stosunki miedzynarokowe na uksw w Warszawie? Potraficie mi cos doradzic? dostałam sie na obydwa i mam teraz przez to wielki problem z wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz znajomości, żeby po tych kierunkach dostać pracę? :) bo jak żadnych, to lepiej robotę jakąś znajdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Cieb bardziej intersuje? ktore miasto bardziej Ci odpowiada?:P bo jesli o perspektywe pracy chodzi to bez znaczenia:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję stosunki międzynarodowe Sama jestem po sobjologii, specjalność: profilaktyka patologii społecznych i ..... oczywiście nie pracuję w zawodzie, gdyż jeśli znalazłam pracę w której mogłabym wykorzystać zdobytą wiedzę, to płaca była tak tragiczna, że trzebabyłoby ja traktować hobbystycznie a nie źródło utrzymania. Kierunek studiów bardzo ciekawy i przydatny w yciu codziennm, ale niestety mało hodliwy i płatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najepiej to stosunki ogólnopolskie...:-D najlepsze płace w tej branży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87687965
bardziej odpowiada mi warszawa, bo jest dużo blizej. Gdansk lezy cholernie daleko od mojego miasteczka, ale bardzo mi sie podoba. Nie licze na znajomości w znalezieniu pracy, tylko na swoje... hmm... szczescie?:D wiem, że po tych kierunkach jest kiepsko z pracą, ale nic innego mnie nie interesuje. czyli według Was perspektywy po obydwu kierunkach są do bani..? moze zacząć od jednego, a potem do tego zrobic jakis drugi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87687965
podpowiedzcie coś (mądrego) zagubionej i niezdecydowanej przyszłej studentce, prosze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja studiuje socjologie
i podoba mi sie i pracuje w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87687965
w zawodzie- czyli dokładnie... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie to agencja reklamowa
klamowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87687965
widze, że zdecydowanych przeciwwskazan ani namawiania na zaden z kierunkow brak. Tak jak konkretnych argumentów czy rad. Czyli jeden grzyb, gdzie pojde, bo i tak bedzie zle. Ale przynajmniej 3miasto pozwiedzam :D Dziekuje Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×