Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CarycaZofia

Jaki płyn do demakijażu?

Polecane posty

Płyn micelarny Nivea Jest to mój pierwszy płyn micelarny. Padło na niveę, ponieważ lubię kosmetyki tej marki. Jako posiadaczka cery wrażliwej oczywiście skusiłam się na wersję dla wrażliwców. :) Płyn kupiłam w promocji za 9zł z groszem. :) Uważam, że spełnia swoje zadania. + Bardzo dobrze usuwa makijaż + Twarz pozostaje gładka + Cera nie świeci się po nim + Nie podrażnia, nie mam po nim zaczerwienień dodatkowych + Nie powoduje żadnych niespodzianek na twarzy + Jest niemal bezzapachowy, a to dla mnie ogromny plus, nie lubię pachnideł na twarzy, a w ogóle perfumowanych kosmetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie mojej wieczornej pielęgnacji bez płynu micelarnego. Kierowana potrzebą zmiany (różowy Garnier może się znudzić) do koszyka wrzuciłam płyn micelarny Nivea. Wybrałam wersję do skóry wrażliwej. Na plus można zaliczyć przyjemny delikatny zapach. Dozownik również sprawdza się dobrze. Dziurka jest niewielka, więc litry płynu nie wylewają się na wacik. Działanie dobre ... ale niestety, zauważyłam, że płyn powoduje u mnie delikatne mrowienie skóry. To nie szczypanie, nie. Po prostu delikatne mrowienie. Nie ma żadnego podrażnienia/zaczerwienienia. Zmywa makijaż twarzy i oczu bardzo dobrze. Czy ktoś też to czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyn micelarny Nivea to Bardzo dobry produkt, pewnie kupię jeszcze nie raz. Używam go po wcześniejszym umyciu twarzy żelem i zawsze jeszcze na waciku widzę, że zebrał resztki makijażu. Bardzo dobrze oczyszcza, nie ściąga skóry, pozostawia ją gładką, jest bez nachalnego zapachu, pachnie dość neutralnie ale ładne. Na prawdę do mojej wrażliwej cery jest super, nie ma żadnych minusów. Muszę kupić sobie krem do kompletu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie super jest Nivea micelarny płyn, ma wiele plusów: + faktycznie nie podrażnia skóry + delikatny, neutralny zapach + dostępność + skóra jest nawilżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W swoim życiu miałam styczność z wieloma produktami przeznaczonymi zarówno do demakijażu oczu, twarzy jak i twarz+oczy. Jednak żaden nie sprawdził się tak dobrze, jak płyn micelarny Nivea. Nie podrażniał, nie szczypał w oczy, nie sprawiał, że skóra była ściągnięta. Wszystko super usuwał. Łatwo dostępny, jego cena też jest przystępna. Był też w miarę wydajny. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowałam wiele płynow micelarnych, ale żaden nie przypadł mi do gustu tak, jak Nivea. I pomyśleć, że kupiłam go przez przypadek, w trakcie trwania promocji namówia mnie na niego hostessa. Teraz nie potrafię wyobrazić sobie demakijażu bez tego płynu, radzi sobie ze wszytskimi zanieczyszczeniami, kosmetykami, skóra jest dobrze nawilżona i zero podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam płyn do demakijażu Nivea, ponieważ: + nie uczula mnie + delikatnie ale dokładnie usuwa makijaż + łagodzi skórę i zaczerwienienia + jest wydajny + przyzwoita cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyn micelarny Nivea to Produkt bezzapachowy. Świetnie radzi sobie z codziennym demakijażem. Z nieco mocniejszym też, tylko trzeba mu dać czas na rozpuszczenie kosmetyku. Nie przesusza skóry. Nie pozostawia uczucia lepkości. Skóra jest po nim czysta i odświeżona. Bardzo przyzwoity produkt, choć mało wydajny. Butelka starczyła mi na półtora miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilan płyn micelarny z Nivea ze wzgledu na to ze jest on do skory wrazliwej , poniewaz wiele plynow mnie zawiodlo a ten akurat okazal sie byc przyzwoitym kosmetykiem Plusy; -dobrze zmywa makijaz -niewyczuwalny zapach -nie podraznia - nie uczula - odswieza -nawilza - cena. ok 10 zl Minusow brak , jak narazie najlepszy plyn jaki mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyn micelarny nivea wam polecam, bo: +cena niska + wygodne zamknięcie + doczyszcza resztki makijażu + pozostawia buzię l7ekko nawilżoną ale bez tłustego filmu + dostępność dobra + dobrze zmywa makijaż oczu ale trzeba dłużej przytrzymać wacik i poczekać aż rozpuści tusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony płyn micelarny jest z Nivea. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wypróbowałam wiele płynów tego typu i ten zdecydowanie jest moim numerem jeden! Wracam do niego cały czas. Nie podrażnia skóry, ale przede wszystkim - oczu, co jest dla mnie jego najważniejszą zaletą. Świetnie zmywa makijaż, w tym tusz do rzęs. Bezzapachowy. Po użyciu twarz nie jest przesuszona. Wygodne, poręczne, lekkie opakowanie. Całkiem wydajny - jeden starcza mi na ok. miesiąc. Cena również całkiem przystępna, chociaż zazwyczaj staram się na niego polować podczas promocji w Rossmanie (kosztuje wtedy 9,90 zł ;) ). Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkt warty uwagi to wg mnie Nivea płyn micelarny. - dobrze zmywa cały makijaż, - nie podrażnia oczu (nawet przy pocieraniu), - nie uczula, - skóra jest pięknie oczyszczona, odświeżona i powiedziałabym nawet lekko nawilżona, - jest bezzapachowy (ja ogólnie nie lubię zapachowych produktów do twarzy, chyba, że bardzo delikatnie czymś pachną) - ten jest totalnie bez zapachu - jest wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie dobry jest Nivea płyn micelarny: *z lekkim makijażem radzi sobie nienajgorzej - szczególnie łatwo i dobrze zmywa podkład, puder i wszystko co nakładamy na twarz *duży plus za jego łagodność - nie podrażnia oczu, nie powoduje łzawienia nawet jak bardzo nawilżony wacik dotyka oka nic złego się nie dzieje *w składzie olejek z winogron, ogólnie skład jest naprawdę w porządku *nie pozostawia żadnej lepkiej czy tłustej warstwy, nie wysusza skóry, ale nawet odrobinę nawilża *fajny, klasyczny design opakowania *niska cena i łatwa dostępność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyn micelarny Nivea to Przyzwoity produkt. Spełnia swoje zadanie. Makijaż zmywa bez większego wysiłku, ładnie pachnie, odświeża, moja twarz nie jest ściągnięta Bardzo wydajny płyn. Starcza na długo. Ja używam już chyba od 3 miesięcy i jeszcze na tyle samo mi starczy. Kupiłam pod wpływem potrzeby, nie zastanawiając się zbyt długo, poza tym cena mnie przekonała. Teraz mogę z czystym sumieniem polecić. Płyn delikatny, nie podrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie dobry jest płyn micelarny Nivea . Bardzo fajny płyn, delikatny a zarazem dobrze oczyszcza skórę. Bardzo fajnie pachnie, nie podrażnia oczu co jest u mnie częste, więc wielki plus za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam płyn micelarny Nivea, ponieważ: - ma bardzo delikatny zapach - ładnie zmywa makijaż - po użyciu moja skóra nie jest ściągnięta, napięta, jest jak po użyciu oliwki, nawilżona, wypoczęta - skóra staje się delikatna - jest wydajny! nie trzeba moczyć całego płatka kosmetycznego by skutecznie usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako iż dostałam uczulenia na dotychczasowy płyn z Biedronki używany przeze mnie od dwóch lat, musiałam kupić inny micel. Płynu micelarnego używam tylko do zmycia makijażu oczu. Wpadłam do Rossmanna i chwyciłam płyn micelarny z Nivei bo stał pod ręką. Nie lubię firmy Nivea, i bardzo rzadko kupuje ich produkty. Ten płyn jest ideałem i strzałem w dziesiątkę ! Będę go kupować dopóki coś złego znów nie wydarzy się z moimi oczami ( nie daj Bóg !). Kosztuje 10 zł , co nie jest zbyt wysoką ceną. Pięknie zmywa oczy- wystarczy jeden wacik i troche płynu i dokładnie zmywa hojnie nałożony tusz do rzęs. Nie marze się naokoło i domywa każdy tusz , cienie i kredki do oczu. Z podkładem \'przyklepanym\' pudrem również radzi sobie znakomicie. Buzi nie wysusza i nie ściąga skóry. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia czy podrażnienia powiek i skóry pod oczami. Myślałam że znalazłam swój ideał dopóki nie spróbowałam tego płynu. Nie podrażnia oczu, nie szczypie.Powieki po demakijażu nie swędzą a oczy nie pieką, co zdarza się u mnie dość często przy eksperymentach z kosmetykami do oczu. Ogólnodostępny i wydajny- przez to że niewielka ilość płynu wystaraczy by zmyć makijaż. Polecam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim nr 1 jest płyn micelarny Nivea. Musze przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona do tego płynu. Dostałam go w prezencie więc tak naprawdę jeśli okazałby się bublem to nic bym nie straciła. Jest bardzo łagodny do moich oczu-z powodzeniem zmywam nim tusz. Radzi sobie świetnie i co najważniejsze nie podrażnia! Nie ma zapachu i koloru więc mogę uwierzyć, że faktycznie jest dla wrażliwców ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedawna zauważyłam,że płyny miceralne znacznie lepiej działają na moja skórę niż innego typu środki do zmywania makijażu i odświeżania skóry. Płyn micelarny Nivea kupiłam skuszona promocją w Rossmanie i musze stwierdzić,ze był to strzał w dziesiątkę. Mam częste problemy z przesuszoną skórą,szczególnie na czole oraz wiele środkow podrażnia mi oczy. A ten nic, super oczyszcza,nie podraznia, nie wysusza, napewno pozostanie ze mną na dłuzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także używam płynu micelarnego Nivea. Dla mnie jest on najlepszy. Nie wysusza skóry, wydajny. Jest bardzo dobrze dostępny, oraz jego cena jest niewielka. Idealny na każdą kieszeń. Polecam z czystego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!! KUUUVRRWO przestań spamować tym GÓOWNEA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedawna zauważyłam,że płyny miceralne znacznie lepiej działają na moja skórę niż innego typu środki do zmywania makijażu i odświeżania skóry. Płyn płyn micelarny Nivea skuszona promocją w Rossmanie i musze stwierdzić,ze był to strzał w dziesiątkę. Mam częste problemy z przesuszoną skórą,szczególnie na czole oraz wiele środkow podrażnia mi oczy. A ten nic, super oczyszcza,nie podraznia, nie wysusza, napewno pozostanie ze mną na dłuzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie stosowałam płynów micelarnych, nivea jest moim pierwszym, jest naprawdę bardzo dobry. Dobrze zmywa makijaż, delikatnie i aksamitnie sunąc po twarzy, dzięki czemu nie rozciąga skóry. Bardzo wydajny skóra po użyciu jest delikatna, przyjemna w dotyku nie świeci się idealny do codziennej pielęgnacji Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenię sobie markę Nivea, chociaż swojego czasu miałam poważne problemy skórne po użyciu kosmetyków do twarzy marki Nivea, zaryzykowąłam kupno płynu micelarnego. Płyn nie powodowął u mnie żadnych reakcji alergicznych, co dl amnie wiele znaczy. Co do samego działania płynu, mógłby byc ciut lepszy, ciut bardziej wydajniejszy. Chodzi mi o fak, że pomio iż ja się nie maluję ostro to i tak musiałam mieć dość wilgotny płatek by zaczął zmywać kolorowe kosmetyki. Za to plusami są: brak reakcji alergicznych, zapach, nawilżanie , ładny zapach, nie szczypie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyn micelarny Nivea Swietny produkt warty swojej ceny Bardzo wydajny Skora po użyciu jest delikatna, przyjemna w dotyku Skóra nie świeci się Dobrze zmywa makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Nivea płyn micelarny. Całkiem dobry micel. Dobrze usuwa makijaż, nie szczypie w oczy. Ma bardzo wygodne opakowanie, nie ma obawy, ze za duzo sie wyleje. Jedyny jego minus - zostawia na twarzy lekko klejącą warstwę, którą najlepiej spłukać wodą. Zapach jest prawie niewyczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za płynem micelarnym Nivea. -nie podrażnia, -doskonale radzi sobie ze zmyciem nawet mocnego makijażu, -łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, -wydajny, -przeważnie do demakijażu oczu używam oddzielnego preparatu, jednak ten też świetnie sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płynów micelarnych już trochę przetestowałam i muszę powiedzieć, że ten Nivea jest naprawdę bardzo dobry. Dobrze zmywa makijaż, delikatnie i aksamitnie sunąc po twarzy, dzięki czemu nie rozciąga skóry (niektóre płyny przy pocieraniu twarzy wacikiem aż skrzypią, a ten właśnie nie :D). Nie podrażnia, neutralnie pachnie, ma fajną butelkę, z której dobrze się go dozuje. Generalnie widzę same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cerę wrażliwą i micelarny płyn Nivea jest dla mnie nr1. Jak dla mnie ma same plusy: +cena (kupiłam go za 10zł w Rossmanie) +idealnie usuwa makijaż(potrzebowałam po jednym waciku na oko i wystarczyło żeby dokładnie usunął makijaż) +bez substancji zapachowych, +dostępność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×