Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mr1145

Rozbieżności w biometrii płodu i mały brzuch

Polecane posty

Na ostatnim badaniu usg (34 tc) okazało się, że są duże rozbieżności w biometrii płodu. Np wymiar główki odpowiada 34 tc, brzuszka 30 tc natomiast nóżki 29 tyg. Dziecko ma też małą masę 1600g. Dodatkowo jest ułożone miednicowo. Mam bardzo mały brzuch (ok 92 cm, przed ciążą 60). Czy jest ktoś kto miał lub ma podobną sytuacje? Strasznie się martwię tymi wynikami. Lekarz nie powiedział nic niepokojącego, ale było widać, że te wyniki go zastanawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bshagahfjagds
może blad pomiaru? moj malec na KAZDYM usg miał brzuszek mniejszy o 3 tyg, nogi dłuzsze o 2 tyg a głowe wieksza o tydzien niż trzeba. Bałam sie ze jakis niewymiarowy bedzie a jest jak najbardziej wymiarowy i zgrabny. ABSOLUTNIE nie było widac ze gdzies ma czegos za duzo a gdzies za mało....Wiec moze i u Ceibie tak jest. Nie kazde dziecko musi byc identyczne. Przeciez kazde rodzi sie inne. Jedne sa nizsze, drugie maja szerokie bartki, inne chude nozki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
miałam podobnie, choć malec ważył ok 1700g, urodził sie z masą 3000g i ogólnie drobny. Teraz waży aż za dużo( 6 tyg 4120g)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeemartwsie
tez tak miałam brzuszek maleńki , ludzie dopiero w 7-8 miesiacu sie kapowali ze jestem w ciazy mała miała nózki krótsze o ok 3-4 tyg brzuszek chyba o tydz martwiłam sie bardzo, lekarz mówił zeby sie nie martwic bo czesto tak jest ale nie ukrywał ze nie mozna wykluczyc choroby urodziła sie zupełnie zdrowa ale drobna 51 cm i 2800g teraz nabiera ciałka :-) wiec nie martw sieeee!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 8 tygodniowej śmieszki
ja tez tak mialam az do porodu gdy na ostatnim usg lekarz powiedział ze wszystko sie unormowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×