Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cux

STARACZUNIE NA ROCZUŃ 2020...ZAPROSZONKO!

Polecane posty

Zapraszam wszystkie przyszłe mamunie na ploteczki na temaciki jajnisiów, fasoleczek, kupek, maciczek, plemnisiów, itp. Staranka w roku 2020, więc trzeba zacząć przygotowanka do ciążuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrchaaaaa
jak tam Twoja bebikodziurka? Przygotowana na bąbelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuniakochaniusia
kochana przylaczam sie do staranek , ja i mezus juz nawet sie przytulamy bez kapturka na ptaszku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdolęęęę
:D:D:D Cux jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dopiero za pare lat zdecyduję się na mleczko z penisiątka, ale życzę powodzonka :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście planuję w 2020 roczuniu, bo jeszcze nie porusia na mnie i muszę namówić mojego misia na przytulanko bez kapturka wtedy, kiedy będę mieć owulkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, aby pierwszą kupeczkę mojego dzidziueńka zamknąć w słoiczku i zostawić na pamiąteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool jestem cool
cześć !❤️❤️ widzę ,że to topic dla mnie !!❤️ mam problemik ogromniasty!! chcę być mamusią i mam owulkę i nawet już umie te testy robić dzidziusiowe ( umiem już pytania) !! ale mam taki problemik !! nie mam z kim dzidziusia fasolkować i pomyślałam ,sobię ,że sobię, zrobię bebjbusia z pierzyną i będą malutkie kołderki !! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cux-świetny pomysł :) ja się zastanawiam nad imieniem....moja fasolinka będzie się nazywać Bobi, albo Dżesika 🌻 co robić, jak na pyrtusiu mojego synusia wyskoczą chrostki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka propozycji imionek dla mojego bejbisia: Dla dziewczynki: Eleonora Marika Oksana Pamela Elena Dla chłopca: Eustachy Wirgiliusz Denis Natan Brajan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuniakochaniusia
ja jestem dumna bo dla mojego bobasiunia mam ordżinalne imiona... synuleczek to bedzie : ridż a corusiunia bridżet, podoba sie wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robić, jak na pyrtusiu mojego synusia wyskoczą chrostki??? koniecznie posmarować maścią z wyciągiem z fiuta pterodaktyla. Dostępna na allegro za jedyne 1 000 000zł, moze troche droga, ale co tam! Mężuek weźmie drugi etat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
I to jest jedyny temat z tego rodzaju, który będę czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pomóżcie...!!!!! Okresik miałam 14dni temu, 2 dni temu bzykusiałam się ananie z moim misiem, czy mogę być w ciąży? Dodam, że mam jakieś dziwne zgrubienie na pięcie lewej stopy. Czy może to być ciąża pozamaciczna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołdor! nie mogę biegać, przez tą ciąże pozamaciczną na stopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×