Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naelektryzowana

w moich snach czesto zdradzam chlopaka!

Polecane posty

Gość naelektryzowana

czesto mam sny erotyczne, w ktorych zdradzam mojego chlopaka z atrakcyjnymi mezczyznami, ktorzy przewineli sie w mojej przeszlosci lub calkiem mi nieznanymi snia mi sie momenty uwodzenia, szczegolowe sceny lozkowe budze sie i dokladnie rozpamietuje sceny, sa przyjemne i podniecaja mnie... na jawie ani razu nie zdarzylo mi sie pomyslec o zdradzie, moj zwiazek uwazam za udany, uwazam, ze naszemu zyciu seksualnemu niczego nie brakuje, czuje sie spelniona, skad wiec te sny? czyzby jednak monogamia nie szla w parze z nasza natura? czy podswiadomie mam ochote na wiecej partnerow? miewacie takie sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzys 50lat
kazdej nocy i tez na jawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naelektryzowana
no niby to nie zdrada, ale w moich snach czesto wiem ze mam chlopaka a jednak decyduje sie na zdrade, bo jakas magnetyczna sila nie pozwala mi na powiedzeniu stop! w jednym ze snow wpadlam w ogromna panike, bo balam sie ze moj chlopka sie dowie, a wtedy wiem ze bylby koniec, poza tym ja nie moglabym zyc z mysla ze go oszukalam... poza tym czy te sny oznaczaja ze czegos mi brakuje?? moze podsiwiadomie mam ochote na cos wiecej niz tylko jednego partnera? czy to znaczy ze tak naprawde nie jestem do konca zadowolon z zycia seksualnego i oczekuje jakis fajerwerkow? miewacie tez takie sny omimo ze macie udane zycie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalka chyba większość osób tak ma ... a później budzisz się z wyrzutami sumienia ale okazuje się że to tylko sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×