Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bela_mi

ciężarówki z gliwic

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem z Knurowa nie Gliwice ale blisko hehe :D Termin na 4-6 luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogą być osobówki?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 10wrzesnia, ale moj lekarz twierdzi, ze jeszcze max 2 tygodnie :) mam juz dosc...a jak mdlosci nie mialam przez cala ciaze to od wczoraj po scianach chodze- wszystko co zjem spuszczam w kanal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Arabskiego :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Arabskiego chodzila moja bratowa- bardzo sobie chwalila, tylko przeklinala kolejki;) ale to bylo 3 lata temu- wiec moze cos w jego "systemie kolejkowym" sie zmienilo?:) ja chodze do Swierczyny, nie jest z Gliwic, ale mam z nim swietny kontakt no i sie jeszcze na nim nie zawiodlam, oby tak bylo do konca:) dziewczyny zdecydowalyscie sie juz na konkretny szpital w ktorym chcecie rodzic? ja jak jeszcze myslalam, ze bede na 100% rodzila sn to zrobilam maly rekonesans i postawilam na Knurow:) teraz mam skierowanie na cc w reku i tak sie zastanawiam jak w Knurowie zareaguja...a mialam juz nawet swoja prywatna polozna zalatwiona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoja_baba
Dziewczyny jesli moge wtrącic. Rodziłam w Gliwiach ale nie pamiętam przy jakiej ulicy był ten szpitał, poniewaz nie jestem z tego miasta,ale opieka rewelacyjna. Z tego co pamietam ten szpital dostał tytuł"rodzić po ludzku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No on jest bardzo dobry i fajny :) Kolejki są nadal bo on ma dużo dużo pacjentek i ciągle jest w biegu :) Ja rodzę u siebie w Knurowie oczywiście sn chyba że będe musiała cc :) Miałam już cięcie jak cesarka i wole zdecydowanie sn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ja raczej ucieczki przed cc nie mam...trudno wazne ze mala jest zdrowa:) a to ze moja ksiezniczka lezy poprzeczno-skosnie to coz..tak jej widac wygodniej- mi troche mniej bo kopniaki w szyjke nie naleza do najprzyjemniejszych;) ale zadne cwiczenia i "namowy" nie pomagaja- uparta jak mama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz skierowanie to powinno być ok choć wiem że u Nas niechętnie robią cc ale jeśli trzeba to nie powinno być problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli mala sie obroci glowka w dol to moge rodzic sn, ale jezeli tego nie zrobi, a mimo to jakis tluk bedzie chcial zebym rodzila sn to zbieram manaty i jade do Gliwic- boje sie, ze wlasnie taki "cyrk" mnie spotka, a ja bede sama- moj maz duzo pracuje, wiec moze nie wyrobic z dojazdem:( a cala moja rodzina mieszka o 50km ode mnie...ehm staram sie o tym nie myslec, ale to juz 35 tc, szyjke mam skrocona do 1,5cm wiec siedze jak na szpilkach juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamiiii
ja sie dolacze choc juz nie mieszkam w Gliwicach termin mam na listopad to moja 2 ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
himera nie powinno być źle skoro cc będzie konieczna to ją zrobią jeśli nie będzie konieczna to będziesz rodzić sn Kurcze to przykro że będziesz sama :( Jak będziesz rodzić w Knurowie to dzwoń po mnie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze moj maz jednak sie zjawi w odpowiednim czasie, ale w razie "w" bede pamietala o propozycji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe można się zawsze wcześniej poznać no problem hehe :D Jakby co to no problem :) Chętnie pomoge :) Będziesz chciala to zapisz mój numer gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce rodzic w strzelcach opolskich bo tam pracuje moj lekarz prowadzacy a jego zona jest polozną. za nie dlugo wybieramy sie do szkoly rodzenia tez w strzelcach :) a wy chodzilyscie na zajecia?? jak wrazenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhhawka
bela_mi mam pytanie na jakiej ulicy doktor przyjmuje w gliwicach i jak jest u niego z terminami umówienia sie do niego z jakim wyprzedzeniem trzeba do niego dzwonic z gory dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na granicznej 81/1 - w nowych tbsach przy osiedlu obroncow pokoju, a z kolejkami jest strasznie jak ostatnio slyszalam to terminy wolne dopiero na polowe wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhhawka
ok dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhhawka
a nie wiesz czy jest dobry w leczeniu z problemami zajscia w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to nie wiem, ale jest bardzo rzetelny. zanim zaczelismy sie starac o dzidziusia to tez myslalam ze bede miec problemy bo mialam podwyzszony testosteron i androgeny, i calkiem spora nadwage ale okazalo sie ze udalo nam sie za pierwszym strzalem :) ale tak ak mowie przygotowywal mnie psychicznie ze moga byc problemy, chociaz robil to w taki sposob, że ani przez chwile nie stracilam wiary, ze moze sie nie udac. tyle moge ci powiedziec no i jesli chodzi o prowadzenie ciazy jest swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhhawka
no to się do niego wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×