Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajansiarz

Gdzie są wszyscy?!

Polecane posty

Gość Jogurt z guanaraną
nica, to stara miłość mojego penisa. Jaszcze czsem za nią tęskni i na wspomnienie drgnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogurt z guanaraną
Ladacznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogurt z guanaraną
Dobra, dobra, swoją fotę też rozdawałaś priv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i oczy niebieskie
pod warunkiem, ze sa obrobione fotoszopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogurt z guanaraną
I koniecznie praczem. NIestety nie mam twojej foty, bo mój koleżanek chociaż jest moim przyjaciółkiem, to jest nad wyraz lojalny wobec ciebie i nie udało mi się namówić na przesłanie foty. Jakoś to przeboleję. Podobno nawet nie jesteś takim strasznym pasztetem jak piszą ci co niby widzieli wielka stopę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogurt z guanaraną
He he, już przynajmniej raz mnie spotkałaś :classic_cool: NIestety ladacuś odeswzła wiele miesięcy temu i pewnie prędkio nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogurt z guanaraną
Teraz ma dłuższą. Chyba, że zrobiła tą wielce wielką i tajną rzecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pśp bo keidys to mnei tu wszedzie bylo a teraz jak w trenach kochanowskiego:P ja tez ladacznice pamietam i bezzebna i wiele innych pozdro iiii goraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawnik jesteś? Widzę, że piszesz pod starym nickiem, odnalazłaś hasło? Ja bym chciał, żeby mi ktoś oddał hasło do Bimbałka :O Bedę najlepszym ojcem na świecie. Już zapisałem córkę na treningi MMA i boksu tajskiego :) Jak się urodzi, to jej kupię rękawice bokserskie i nauczę kopać facetów jaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do moderni? He he, dobry żart. Przecież to modernia kasuje mi wszystkie nicki Bimbałka i tematy - obligatoryjnie. Nawet jak założę temat o pomocy biednym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pśp, teraz liczba powitań koresponduje z liczbą pożegnań :D Z mojej strony nie ma więc żadnych machinacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koresponduje tez trudne
slowo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż mam żal do Kafeterii, bo niedawno zabiłem przez Kafeterię pięścią mojego laptopa. Ale na szczęście pan dozorca powiedział, że za banknot 1000 złotowy reanimuje go za pomocą Vooo Doo. Teraz czekamy na dostawę wyświetlacza LCD z chińskiej fabryki szyb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden :classic_cool: Ale z tym myciem i odstawianiem to faktycznie był żart :P Binbałek, co takiego zobaczyłeś na kafe, że zatłukłeś laptopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×