Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taaak Wiem...

Co kupić na 25 urodziny TŻ?

Polecane posty

Gość Taaak Wiem...

Wiem że to głupie pytanie bo to w końcu ja znam najlepiej mojego mężczyznę, ale jednak wciąż się zastanawiam... Może macie jakieś fajne pomysły? Jeśli chodzi o podłoże psychologiczne TŻ, to jest to osoba inteligentna (ale książek nie czyta)... Na komputerze nie siedzi, więc gadżety tego typu też odpadają. Ogromny fanatyk motoryzacji, rajdów, szybkich samochodów itd... ale wolałabym mu kupić coś przydatnego, co kojarzył by ze mną, niż jakieś części samochodowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym prezentem jest zrobienie imprezy urodzinowej z zaskoczenia... tzn. niby nic się nie szykuje a tu nagle wybiegają przyjaciele z każdej strony i śpiewają sto lat lub dla odmiany zupełnie co innego. Takie zaskoczenie że nawet nie zauważy co śpiewacie. W naszym towarzystwie zawsze to działa a prezenty są wtedy właściwie jak dodatek... a pogoda sprzyja takim niespodzianką w plenerze gdzie się tego nie będzie nawet spodziewał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjujuju
myśle ze pomysł CM jest dobry też nie lubie skrótu TŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie najprościej (i najprzyjemniej :D) żebyś sama dla siebie kupiła komplet seksownej bielizny a potem mu ją zaprezentowała? fajną bieliznę w sklepie koronka dorwiesz, cała reszta ograniczona tylko Twoją własną fantazją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu z bielizna
no tak prezent z bielizna moze i fajny ale z 2-ej str bez sensu, on w niej nie bedzie chodził. a i na impreze urodzinąwą (czy tam do domu jak pójdzie mu zyczenia złozyc) to sie od razu nie rozbierze zeby cozbaczył ją nagą któryś tam raz z kolei. Bez sensu. Wg mnie biezline na ur ro właśnie kobieta powinna dostac od faceta a nie kobieta kupuje sobie bielizne bo to ona w niej bedzie chodzic, razcej on w jej majtach paradowac nie bedzie. wiec dla mnie to bez sensu. Ewentualnei jak coś to zaprosic go na obiad jakis czy do restauracji w sensie kolacja romantyczna i takie tam. a nie sobie bielizne kupowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bez sensu, moim zdaniem to dość oryginalny pomysł. a i nie mówię, że to ma być jedyny prezent - jako miły dodatek doń też się sprawdzi. a na bieliznę jakiejś niesamowitej kasy wydawać nie trzeba, w tej koronce masa promocji jest. tak czy siak, najlepiej chyba, aby się facet wypowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TŻ :D sprawdziałam sobie w googlach. Skrót znaczy 'towarzysz życia' :D Skąd wam się te skróty w ogóle dziewczęta biorą? :D A co do prezentu... Może kup mu ramke cyfrową i wgraj tam swoje zdjecia? W electro taka ramka kosztuje niecałe 140zł, więc nie wykosztujesz sie zbytnio, a prezent będzie nietypowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORTRETY
Wykonuję portrety,karykatury na zamówienie. Czas realizacji: od 2 do 3 dni . Wykonanie: ołówek lub węgiel Papier: fakturowany firmy CANSON Cennik: FORMAT A4 1 osoba - 20zł 2 osoby - 40zł FORMAT A3 1 osoba - 30zł 2 osoby - 60zł KONTAKT: email orzeszek200 @wp.pl GG 994119 Poniżej moje prace: http://yfrog.com/n7angelinaj http://yfrog.com/nfparaj http://yfrog.com/6tszkicej Zamówienie można składać meilowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×