Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tutti2

Szukam dziewczyny chętnej na seks lub po prostu miłe spędzenie czasu razem.

Polecane posty

Za oknem beznadziejna pogoda, więc pomyślałem, że można by sobie urozmaicić trochę plan dnia ;) Ale do rzeczy: Na pewno znajdzie się dziewczyna, która podobnie jak ja ma ochotę na miłe spędzenie czasu. Od razu mówię, że chodzi o Wrocław, ew. bliskie okolice. Co do mnie to mam 19 lat, jestem (ponoć) przystojny, szczupły o muskularnej budowie ciała - tutaj myślę, że nie będzie zawodu (nie da się ukryć - dziewczyny są mną zainteresowane). Chodzi o to żeby zarówno jedna jak i druga strona była zadowolona ;) Nie musi chodzić także o jednorazowy numerek - jeżeli przypadniemy sobie do gustu można spróbować stałego układu... wszystko wyjdzie z czasem. Obecnie nie mam partnerki dlatego to pytanie kieruję tutaj. Jeżeli jest któraś dziewczyna/kobieta zainteresowana proszę o kontakt pod adresem email: tutti2@o2.pl - tam pogadamy, wszystko ustalimy itd. Razem z wiadomością proszę o jakiekolwiek wasze zdjęcie (oczywiście może być bez twarzy - po prostu jakaś część waszego ciała). Ew. później odeślę swoje. Chodzi o to żebym wiedział, czy mam do czynienia z zadbaną osobą, czy też z taką, która prysznica nie widziała od roku ;P pozdrawiam, PS. Tutaj już nie wejdę, także wszelkie pytania kierować na ww. maila ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×