Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hey dziewczyny pisałam ostatnio w co bedziecie ubierac maluszki na wyjscie ze szpitala ,ale zero odezwu , pewnie umkneło waszej uwadze A_B super pomysł z tym numerem , przeciez nie kazdy musi go wpisac , chociaz jeszcze nie mam hasła do galerii, jestem tu juz z trzy miesiace ale nie potrzebowałam wstawiac swoich fotek wiec nie potrzebowałam ale chyba tez wstawie cos swojego jak uwazacie ze moge sie dołaczyc to moj mail karolinka19_2007@op.pl, jezeli uwazacie ze jeszcze jestem za krótko to ok , ale pomysł z tel jest super wtedy gdy któras bedzie w szpitalu moze nam cos napisac zebysmy sie martwiły pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też dostałam zgagę po majonezie. A kielecki jest dla mnie najlepszy! :) Przegryzłam migdałami i przeszło :) Karolinka żaka Ci odpisała :) Ja jeszcze nie wiem w co moją niunkę ubiorę. Ale mam takie cieplejsze maleńkie kombinezoniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was:):) nie było mnie od południa i trochu miałam do nadrobienia.Egzamin teoretyczny na prawko zdany:) byłam tez na usg Oliwka rośnie jak na drożdżach ma ok 1600 gram a to 30 tydz . termin porodu to 9 kwiecień, no i po małowodziu które miałam na początku ciąży jest niebezpieczeństwo wielowodzia:(:(. tez mam dylemat co kopić żeby wybrać malutka ze szpitala:(, Napiszcie proszę co wy macie na wybranie. co sadzicie o takim termometrze???? http://www.sklep4u.com/pokaz_produkt.php?idprod=168 pozdrawiam was serdecznie!!!i dużo zdrówka życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napewno na wyjście ze szpitala zabieram kombinezonik welurowy, a pozostałe ciuszki - nie mam pojecia, pewnie body i jakiś pajacyk :) W zakładce kontakty (tam gdzie mail) na naszej stronie podałam nr mojej kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak moje pieluchy się będą zachowywać...kupiłam w komplecie 10 szt. i kilka tych podwójnie tkanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratuluję! :) Widzę, że Twoja mała waży identycznie jak moja :) Wcześniej wklejałam link z tym termometrem i ja chyba go kupię. Mam już w domu kilka rzeczy z tej firmy i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga gratuluje zdania egzaminu, ja w pierwszej ciąży też poszłam na prawko :) Wszystko zdane za pierwszym razem bo do egzaminów podeszłam baaardzo na luzie :) Mam nadzieje ze z dzieciątkiem będzie wszystko ok. Termometr wydaje się ok, ja kupiłam taki tylko że w normalnym sklepie http://allegro.pl/topcom-termometr-do-czola-i-ucha-model-301-i1422580713.html bardzo się sprawdził jak byłam teraz chora :) Moja Mała zaczęła wieczorne szaleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, muszę moje pieluchy sprawdzić. Wydają mi się trochę "szorstkie" ale moja mama powiedziała że takie same widziała w sklepach a dużo droższe, więc może taki ich urok. za to upiorę w płynie do prania, może trochę zmiękną. tylko moje są od innego sprzedawcy - rodzyneczki, też polecany na naszym forum Ja na wyjście znalazłam taką ciepłą bluzę i pewnie jakiś pajacyk. zawsze można kocykiem okryć. No i liczę że mąż podjedzie samochodem pod sam szpital, żeby nie chodzić kilometrów! Mam awaryjny kombinezonik który dostałam po dzieciach z rodziny, ale wydaje mi się że będzie za ciepły. Pajacyki ciepłe widziałam w H&M wyglądały słodko :) AB- fajny pomysł z numerami, ja na wypadek pójścia do szpitala tracę kontakt ze światem bo mam stary telefon i bez netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratuluję egzaminu :) Mam do Was pytanie, tylko nie wiem, czy doczekam się odpowiedzi... Czy ktoś usuwał mój album z galerii? Oczywiście mam na myśli naszą galerię kwietniówek, którą założyła A_B. Bo chyba to jeszcze był grudzień, jak wysłałam jakieś swoje fotki, a teraz zajrzałam, żeby Was pooglądać, no i mnie akurat nie ma :o Wrzuciłam dzisiaj album nowy. Żaka jak będziesz mogła, to podrzuć nam tę wyprawkę, którą dostałaś (tzn. listę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thelly - miło Cię zobaczyć. Ja nie widziałam wcześniej Twojego albumu, może coś się nie zapisało? Żaka - Ciebie również miło zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro postaram się przepisac te listę z wyprawką, myślę że wam się przyda. Was też miło dziewczyny zobaczyc na zdjęciach, a fotki z ciąży muszę porobic sobię na pamiątkę bo nie mam ich prawie wcale więc będę systematycznie uzupełniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Was zobaczyć dziewczynki :) Thelly ja też wcześniej nie widziałam Twojego albumu a jestem tam prawie od początku :/ Podziwiam Was z tymi prawkami. Ja chyba bym nie dała rady w tym stanie ;) Podejrzewam, że skończyło by się na przedwczesnym porodzie :> prawko robiłam ok 10 lat temu i do tej pory pamiętam, że strasznie się stresowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaka i Thelly fajnie Was zobaczyć. Thelly ja też nie kojarzę Twoich zdjęć. Na wyjście ze szpitala chyba dobry jest taki welurowy kombinezonik, jak pisała A_B. Pozostałe ubranka ciężko ocenić, bo nie wiemy jaka będzie pogoda. Aga gratuluję i cieszę się, że córeczka ładnie rośnie. A z tym wielowodziem coś lekarz więcej Ci powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj internet szwankuje i niestety nie chce mi wejść strona allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awa łóżeczko super, bardzo praktyczne choć osobiście wole ciemne meble - takie zboczenie, wszystko w kolorze venge :) Thelly też nie kojarze Twojego albumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to współczuję bo bez Allegro to jak bez ręki ;) Już teraz na pewno idę spać, więc po raz kolejny i ostatni - dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy już ktoś wklejał link do takiego termometru, bo szczerze nie wchodziłam na aukcje, które wysyłałyście. http://allegro.pl/bezdotykowy-termometr-thermofocus-wys-ubezp-i1432681778.html Ja mam taki. Jestem z niego zadowolona. Niestety drogi. Na początku, jak nie miałam jeszcze wyczucia sprawdzałam nim także temperaturę podgrzewanego mleka i wody do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa- wygląda super! Oby stan był jak na zdjęciu, no ale jak odbór osobisty to chyba nie będzie ściemy. Ja jak robiłam prawko to też się stresowałam. Teraz to chyba jeszcze gorszy jest egzamin praktyczny. a prawda jest taka że po kursie człowiek jeszcze niewiele umie, Ja zanim zaczęłam swobodnie jeździć to minęło dużo czasu. z perspektywy moje umiejętności z dnia egzaminu oceniam jako mizerne, a zdałam za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostałam obdarowana rożkiem dla dziecka ;) więc będe go uzywać.Tylko chyba nie ma sensu odrazu pakować pościeli dla noworodka do łóżeczka? myślicie,ze powinno spać tylko na materacu i zawinięte tylko w rożek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B cudniasty isabel twój takze piękny choc powiem ze ciuszków dla dziewczynki jest znacznie wiecej i sa piękniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B gdybym kiedys tam w przyszłosci urodziła-spisałam sobie Twoj nr.i powiadomię Ciebie-bo czesto tu jestes .oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AB śliczny, Malwiśka wiem u nas ma być dziewczynka ale nie na 100 % więc może się okazać 11.02 że chłopak lub potwierdzi się lub dziecina zrobi nam psikusa i nadal nie będziemy pewni, a ten wydał mi się taki unisexowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×