Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arminkaaa

Moja znajoma dała synkowi na imie ARMIN :(

Polecane posty

Gość arminkaaa

Boże czego to ludzie nie wymyślą:( Co to w ogóle za imie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jej się muszą te
Będą się z dzieciaka w szkole śmiali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki znalazłam jednego
dobrze że nie Alan bo tu jedna mówiła że dzieci na podwórku wołały Anal Anal chodź się bawić:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam Orlana i tristana
Więc Amin jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armin jest imeniem pochodzenia germanskiego i oznacza wojsko,wojownik,mezczyzna.w Polsce imie znane od XII w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki znalazłam jednego
obsesja jakaś ty wykształcona fiu fiu:D chyba masz ściany samymi dyplomami wyklejone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armin?? a ja przepraszam polskich imion to już dla naszych dzieci nie ma ??? Widzę,że niektórym mamusiom się w dupkach poprzewracało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jej się muszą te
Anal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak lepsze niz ariel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie jak .......
Armin Van Buren - i zostanie Dj'em:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRYLOGIE???????
swoja_baba Armin?? a ja przepraszam polskich imion to już dla naszych dzieci nie ma ??? Widzę,że niektórym mamusiom się w dupkach poprzewracało] piszac polskie chyba nie masz na mysli: Krzysztof, Michal, Robert, Tomasz, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co nick.
Co poza tym można powiedzieć o znajomej? Córka alkoholika, mieszkanka upadłego PGR-u, podopieczna opieki społecznej czy absolwemtka zawodówki z domu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
Może jest fanką Armina van Buuren'a ? ;p Ale widziałam już gorsze imiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqqwsqq
może rodzice pracuja w agencji restrukturyzacji modernizacji rolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van Buuren?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu!
eeee,a dla mnie to imię już lepsze niż te wszystkie oklepane jasie i kubusie...przynajmniej jest oryginalne...i na pewno w klasie i piaskownicy będzie jeden...fajnie-przynajmniej laska się wysiliła szukając imienia.a nie tak jak wszystkie powielają te julki,hanie i marysie czy nikole i wiktorie....brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiste imie
Hahaha nie mogę z co niektórych kretynek. Nie jestem podopieczną opieki społecznej ani córką alkoholika jak ktoś wyżej napisał, a dobrze sytuowaną osobą, a już przede wszystkim tolerancyjną i otwartą na świat, na nowości, na inność. Już wolę Armina niż setnego Kubę czy Jasia w moim otoczeniu, choć nie mam nic do tych imion, a tym bardziej do matek tych dzieci. Trzeba być tępym pajacem, żeby oceniać ludzi po imieniu! Żal mi was, naprawdę! No i najlepszy dj świata w rankingach nosi imię Armin, hehe czego chcieć więcej. A wy zaściankowe,patriotyczne prostaczki i idiotki stulcie wreszcie pyski, bo szkoda was jak się czyta. Ciągle tylko wyśmiewacie i wyzywacie! Może to z waszych dzieci będą się śmieli, że są rude,mają wielkie nosy, mają grube matki czy śmieszne nazwiska. Zejdźcie na ziemię księżniczki od siedmiu boleści. Gówno was to obchodzi jak kto daje na imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiste imie
ps. mam córkę, więc ma inaczej na imię, ale Armin jest normalnym, fajnym imieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oczy jej powiedz co myslisz o tym imieniu,a nie na kafeterii sie nabijasz,na pewno wezmie twoje slowa do serca:Ojej dziecko jej wybor:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crytek
Hymmm, Armin... Mnie tam się podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to k... obchodzi
:-0 jej sprawa . Najlepiej udawac dobra znajoma , a potem nadawac i obgadywac na kafe Wszystkowiedzace sie znalazly :-0 A co do imienia , jesli chodzi o wydzwiek brzmi lepiej niz niektore tutaj proponowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polkaa
o Kurwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj narzeczony też
jest fanem armina van buurena i marzy mu sie mały Armin hehe ale w życiu na to nie pozwoliłabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER IMIE !!!
SPOKO IMIE NAPRAWDE , ORYGINALNE, NIE TAK JAK TE INNE NUDNE , STAROPOLSKIE IMIONA . DLACZEGO NIE NABIJAJA SIE Z ZOSI ALBO KAZI . LUDZIE ZEJDZCIE NA ZIEMIE . WIDZE ZE KOLEZANKA BARDZO ZAZDROSNA KOLEZANKA MUSI BYC ZE MUSI SIE Z CZEGOS NASMIEWAC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhjk
to nic, moja znajoma dała dziewczynce na imię MIA. dziecko ma przekichane, będą za nią wołać MIA ZMIJA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
Armin calkiem fajne imie. Mia tez, moja kolezanka dala coreczce tak na imie. Ale ona nie mieszkamw PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×