Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arminkaaa

Moja znajoma dała synkowi na imie ARMIN :(

Polecane posty

Gość gość
myslałam , ze armani. tak mi sie skojarzyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YaoistkaSzpak
Armin to bardzo ładne imię według mnie, ale raczej o gustach się nie dyskutuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co cie to obchodzi teraz ludzie daja takie imiona wymyslane Kryspiny, Korany i inne bo ludzie na leb upadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Armina

Mój Syn ma na imię Armin i nosi je od 8 lat. Nikt się z niego nie śmieje i nie wytyka palcem , także proszę się nie obawiać,  są ludzie normalni,  otwarci i tolerancyjni .  Skończyłam więcej szkół niż podstawówka i nie zaliczam się do patologii. Pozdrawiam "życzliwych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A mój ma na imię  Kacper, ale mówią na niego Admin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
1 godzinę temu, Gość Mama Armina napisał:

Mój Syn ma na imię Armin i nosi je od 8 lat. Nikt się z niego nie śmieje i nie wytyka palcem , także proszę się nie obawiać,  są ludzie normalni,  otwarci i tolerancyjni .  Skończyłam więcej szkół niż podstawówka i nie zaliczam się do patologii. Pozdrawiam "życzliwych"

Armin - bardzo ladne imie, nietypowe ale dobrze ze sa roznorodne imiona na swiecie. Przynajmniej nie jest nudno, kazdy niech daje jak mu sie podoba...Dzieci nie maja z tym problemu, dopoki rodzice im nie zasugeruja ze cos jest dziwne. Ja slyszalam jak jakis tata rejestrowal w przychodni synka, ktory mial na imie Faro. Nigdy nie slyszlam takiego imienia, ale nawet mi sie spodobalo- takie inne,  proste ale oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×