Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Catie

Co się stało z MTV????

Polecane posty

Myślałam że to muzyczna tv a teraz całymi dniami lecą na niej jakieś bzdurne, płytkie programy. Muzyki zero!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona kazika kontra hedora
zgadza się. MTV się zepsuło. najlepiej działało do hmm..2000 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto to w ogóle ogląda? poziom tych programów jest żenujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za para lalalala
sorry, ale ludzie którzy oglądają mtv, vivę i inne tego typu są skończeni :O jak można słuchać takiego gówna, co chwila leci ta katy perry, rajana, eminem i inne szity. to już najlepsze z tego wszystkiego jest rebel.tv tam puszczją przynajmniej stare, dobre kawałki dziś żaden teledysk nie jest w stanie mnie zainteresować, żadna dupa, żadne cycki stare teledyski to jest to! ogląda się jak filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co flkjksfjlk;
Hot or Not jest najlepszym programem chyba się zgłosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Tobą. Dawniej teledyski miały sens, jakąś historię pokazywały choćby dla przykładu bon jovi always a teraz? no ale ok. Takie teraz ''hity'' są. Ale przynajmniej na tej vivie czy innym 4fun leci muzyka a na mtv w ciągu dnia nie uświadczysz choćby jednej piosenki. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za para lalalala
taaa do hot or not idą desperaci, ci pseudo studenci dziennikarstwa, pokraki które szukają szczęścia jak można pozwolić sobie żeby taki kupicha albo mandaryna dawali noty za ciało czy twarz? trzeba być debilem żeby tam się zgłosić widziałam tego chłopaka co wygrał to, taki brunet, idzie mu to jak krew z nosa :O biedak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna kafezdzira to już rozumiem czemu 80% nastolatek to takie puste lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhhfuiafsa
małolaty to ogladaja a oni nie potrzebuja muzyki tylko SEX SEX I SEX ! ciaze nastolatek, umow sie z moja mama, jakies kuszenie ex-partnerami....BZDURY kompletne...... za moich czasow bylo Bravo i starczylo hihi a w MTV byla muza i koncerty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za para lalalala
np dziś na rebel.tv leciało U2, Wilki, Alanis Morissette i inne fajne na vivie: rajana, lejdi gaga,david getto czy coś :O najbardziej to nienawidzę tego pitbulla ;/ cholera myśli że taki fajny, a niech zdejmie okulary i pokaże całą twarz, ta jego pewność siebie mnie przeraża, nienawidzę gościa a i muzyka bardziej do srania niż do słuchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że to głównie nastolatki oglądają ale i tak jakoś mi dziwnie jest że mtv tak się zgnoiło a pamiętam jakby to było zaledwie wczoraj kiedy mtv wchodziło w polsce na ekrany. Jaki to był prestiż mtv w polsce w końcu jest! a teraz... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
Catie: ja też pamiętam te czasy, w roku 2000 chyba. Miałem 15 lat i MTV oglądałem codziennie. Mogę powiedzieć, że się na nim wychowałem, choć teraz nie brzmi to dobrze zważywszy na treści jakie się tam przedstawia. Oglądam to nieraz i szkoda mi takiego zeszmacenia tej stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTV się zdegenerowało. Ale to typowe dla wszystkich współczesnych mediów które funkcjonują od wielu lat. Weźmy Radio Maryja. Kiedyś się po prostu modlili, śpiewali, czytali listy duszpasterskie. Ale teraz to głównie tuba propagandowa PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogdan 25 ja pamiętam jeszcze chyba angielskie mtv jak kablówki puszczały w latach 90tych to było coś w 2000 chyba polskie mtv powstało i pamiętam tą podnietę że jest w końcu polski odpowiednik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×