Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja4567

kot włamuje sie do komandora;/

Polecane posty

Gość maja4567

Czy sa jakieś sposoby, zabezpieczenia szafy przed kotem? Mam dość. Wkładam pomiędzy drzwi kapeć, ale i tak potrafi go wyjąć, a potem włamać się do środka i rozwalić ciuchy. Moja kotka jest wielce uparta :) i wyjątkowo silna...heh...mam dość ciągłego porządkowania szafy i wyciagania na siłę tego kapcia, kiedy chce coś z niej wyjąć. Sa jakieś sposoby? Gdzie można kupić lub też domowym sposobem ułatwić sobie życie z upartym zwierzakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mialam taki problem
ale mojej przeszło - chyba po dwóch latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja4567
moja skończy 4 w tym roku i jakoś się nie zanosi na koniec, tylko widzę jeszcze większą desperację kotki, aby włamać się do szafy, aby potem po ubraniach wspiąć się na najwyższe półki...moje ubrania niedługo przestaną istnieć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No moja na już 8 lat
A wywijała całkiem niedawno. Nie znalazłam sposobu, i tak łapą drzwi przesunęła. Tyle, że ona nie właziła na samą górę, a spała na ciuchach na dolnych półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja4567
moja włazi wszędzie ;/ na dodatek mam jeszcze jedna kotkę. Ta druga nie wchodzi do szafy, ani nie interesuje się tym specjalnie, ale kiedy tamta otworzy szafę, to druga tez potrafi wleźć za nią...no masakra jakaś...cóż... poszukam w Internecie bardziej szczegółowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenieść ciuchy:DDD
hm trzymać tam tylko ciucdhy po domu, a reszte przenieść gdfzie indziej:D z uparciuchem nie wygrasz:) moze mu się nagle odmienić i zmienić lokum, ale nikt tego nie wie. Np moje koty mają "fazy" na spania w rożnych miejscach. np przez miesiąc śpi w jednym miejscy, a wnast miesiącu gdzie indziej, tak jak im się wymyśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja4567
kotka nie chce tam spać, bo szaleje w szafie, jak stado koni!!! Ma radochę i tyle...heh...co do spania to moje też tak mają...co jakiś czas inne miejsce albo się wymieniają :) za wyjątkiem łóżka...nigdy z niego nie zrezygnują...gdyby nie te odpały z szafą, to byłoby cudownie :) a ciuchów nie mam gdzie przenieść ;/ to największa szafa w mieszkaniu i stoi przy drzwiach wejściowych...a ciuchów mam dużo...mąż ma lepiej, bo jego rzeczy zamknięte są w osobnym pokoju, gdzie koty nie mają wstępu (tzn. kiedy go nie ma ;-))...a tamten pokój nie pomieści już więcej rzeczy...może kiedyś kotka wyrośnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zalozyc takie specjalne zamki do szaf i przekrecac kluczyk:) Moja kolezanka wlasnie takie zamontowala i ma spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja4567
ooo :-) a możesz napisać coś więcej? Gdzie to można kupić? Jak się nazywa? zaczynam widzieć światełko w tunelu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialabym ja zapytac dowiem sie i napisze To sa takie male zamki,ktore zakladaja nawet w szafkach,szufladach w biurach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja4567
Dziękuję, dziękuję, dziękuję :-) Zaraz się temu przyjrzę i z mężem obradzimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×