Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

torcik55

@ Duphaston a Ciaza

Polecane posty

Witam prosze o informacje na temat duphastonu staramy sie z mezem o dzidziusia od 9 miesiecy wszystkie badania prawidlowe mam regularne cykle co 28 dni monitorowane usg podczas owilacji .Ostatna @ 17 lipca 30 lipca usg stwierdzajace owulacje pecherzyk 30 mm 2 sierpnia ponownie usg potwierdzenie peknietego pecherzyka kochalalam sie z mezem 26,27,28,30 lipca oraz 1 sierpnia na ostatniej wizycie po peknieciu pecherzyka dostalam na 10 dni duphsaton ile po jego odstawieni powinnam dostac @ Jeszcze za wczesnie by stwierdzic ciaze ale wogule jej nie czuje zadnychh zmian mimo ze pierwsza ciaze odczulam okropnie,Prosze o informacje jesli ktos bral duphaston jako lek pommocny w poczeciu i ile trzeba czekac na nowy@ po odstawieniu?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że po odstawieniu duphastonu może dojść do nagłego spadku hormonów i krwawienia niektórzy lekarze zalecają brać dopóki nie wykluczy się zajścia w ciążę ale nie wiem czy to prawda niech się wypowiedzą bardziej kompetentne w tym temacie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie Nie wiesz czy sa przy stosowaniu duphastonu jakies sygnaly ze strony organizmu ze jest ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to mi chodziło co pisze fajna babka z forum nie powinnaś odstawiać zanim nie będziesz wiedzieć czy nie jesteś czasem w ciąży bo jak dojdzie do krwawienia z odstawienia duphastonu to może dojść do nieuświadomionego poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też brałam duphaston przy staraniach o dziecko i w tym roku na podtrzymanie ciąży może dawać objawy ciąży nawet jak się w niej nie jest np obrzmiałe, obolałe piersi no niestety to taki hormon jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie prosze powiedz jak dlugo bralas duphaston za nim zaszlas w ciaze i kiedy zrobilas test czy w dzien spodziewanej @ czy wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna babka Bardzo bym sie cieszyla 12 sierpnia mam urodzinki @ powinnam miec 14 sierpnia wiec ktora date wybrac boje sie rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, miałam plamienia, ale czy to po dufku czy moze było to plamienie implantacyjne nie wiem, mimo plamien nie odstawilam a potem test i II kreski. Zrob sobie 12 bete bedzie wiarygodne na 100% ;) powodzenia życze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna babka z forum napewno zrobie ale tak cholernie sie boje zaczynam miec jakis zal do siebie ze cos nie tak a to chyba najleprzy i najdluzej oczekiwany prezent na 32 urodzinki lata uciekaja a ja niechce jako babcia rodzic dziekuje za to co piszesz to mile i oby 12 okazalo sie prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamientam i kibicuje tobie w tych ostatnich 2 miesiacach wiesz ciesze sie ze inne kobiety moga miec usmiech na twarzy czuc nozki i raczki krecacego malucha Chciala bym by moj starszy synek mial tez kogos kogo bedzie kochal jak tylko potrafi nikt nie da milosci wiecej niz chore dziedzko Szkoda ze inni traktuja go z dystansem Ale kocham go nad zycie i swiata poza nim nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ludzie się boją tego czego nie znają, nie wiedzą jak się zachować często żeby nie urazić matki czy dziecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie dlugo duzo sie zmieni we wrzesniu operacja na oczka w Holandi bedzie ok Moj synek zobaczy slonce niebo,kwiaty i mame:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ale mnie wzruszyłaś ostatnim wpisem musisz dać znać jak się udała operacja, jak synek postępy robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto glaszcze mnie po twarzy i pyta jak ty naprawde wygladasz?ale to nie pojete nie zna kolorow,nie wie co to slonce wie ze jest cieple mile nie wie co to drzewa choinka na swieta i pyta dlaczego go kocham i Co noc przed snem calujac czarna czuprynke mowie ze jestes taki moj wyjatkowy ze musi poczekac cierpliwie bo gdy oczka otworzy bedzie myslal jakie zycie jest piekne kolorowe Teraz bylam jego oczkami czas by moj kochany chlopiec sam mogl sie na trawie polozyc i chmurki ogladac Wiem ze bedzie ok Bo Bog dal szanse na operacje na ktora przez glupote lekarzy czekamy 10 lat Wreszcie dotknie mojej twarzy i zobaczy moje oczka on zna je tylko z dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie Napewno dam znac mysle ze sama oszaleje ze szczescia i uwierz to ze jest chory polaczylo nas najbardziej na swiecie Slyszalam od ludzi oddaj,na co wam klopot,wywiez do szkoly z internatem Ale Milosc wytrzyma wszystko uczy sie w normalnej szkole zna brayla sama go uczylam do szkoly zawozilam na wies gdzie malo dzieci w klasie by mogl byc uczony wsrod zdrowych teraz idzie do 4 lkasy bez taryfu ulgowej i mimo ze wracalam ze szkoly 11 km co dziennie gdy bylo -25C to uwierz WARTO dzieci go przyjely opiekuja sie nim na przerwie poszedl do komuni i sama nie mowilam ze wracam na piechote 11 km bo on chcial wracac autobusem szkolnym z dziecmi nie z mama.Powoli sie usamodzielnil wraca teraz i jezdzi sam Jak nie kochac NIEDA SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to będzie dla was przeżycie jak sobie w oczy po raz pierwszy spojrzycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam jego oczka brazowe po tatusiu Moje niebieskie Zawsze pyta jakie mam ochy mowie Niebieskie a on pyta co jest jeszcze niebieskie Niebo !mowieOn mowi ze nie da sie nieba zmiescic w oczach ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale mi chodziło jak popatrzycie sobie pierwszy raz w oczy ty ze świadomością ze synek Cię widzi a on że widzi swoją mamusię az się gardło zaciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesto mnie i meza raze tuli i mowi jeszcze troche i bede na was patrzyl Mysle ze to jest jego marzenie nie da sie slowami swiata opisac Bedzie dobrze to wiem na pewno Napewno napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie powiedzm mi prosze czy bolal cie brzuch w dole na pocztku ciazy?ja nie wiele pamietam z przed 10 lat bo czy to mozliwe ze od owulacji pobolewa mnie prawy jajnik jak by ćmilo lekko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam żadnych objawów ciążowych oprócz obrzmiałych i obolałych piersi. kompletnie nic miałam nawet plamienie w okolicach spodziewanej @ to mój mąż wyczaił że coś jest nie tak i kupił test ciążowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daję ten topik w ulubione żeby nie stracić z tobą kontaktu :-) muszę lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×