Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna147xxx

przedłużanie włosów

Polecane posty

Gość czarna147xxx

Witam . pytanie jak w temacie o przedłużanie włosów. chciała bym przedłużać włosy w domu. i zastanawiam się jakimi włosami najlepiej . oprócz syntetycznych bo je już wykreśliłam ;] i czy lepiej zgrzewami kreatynowymi czy ringami ? oraz zastanawia mnie fakt czy te zgrzewy lub ringi widać ? z góry dziękuję za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndlkadkaNDKANDSK
powiem ci, że to i to bardzo niszczy włosy. najlepsze by były clip-on, ale pytanie, czy masz rano w to się bawic. chociaż w nocy się nie plączą, ani nic. sama mam i nie żałuję ;) najlepsze włosy są oczywiście słowiańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtralalabum
ringi jeszcz eraz ringi... mialam przedluzone wlosy 6 razy w tym 3 razy keratyna i 2 tulejkami raz ringami.. ringi sa najlepsze... keratyna pod wplywem ciepla ciala sie topi robi sie taka lepiaca prostowac nie mozna dobrze fu masaka.. wlosy u nasady sie koltunia.. tulejki sa ok zajezyscie sie trzymaja :) a ringow wogole nie widac... oczywiscie ringi tylko wylozone sylikonem w srodku bo nie przecinaja wlosow :) sama przedluzam wlosy koleznkom i sobie i to jest super :) swoje wlosy mam mocne wiec nie wypadaja mi nie niszcza sie tak bardzo :) ja jak sciagam wlosy nosze je 5 mcy potem na miesciac daje odpoczac wlosom i znow jazda :D a wlosy najlepsze slowaianskie :) ja zamwiam na allego u allegrowiczki AnnaHair polecam :) zakladam jej wlosy juz 3 raz z rzedui sa jak nowe :) oczywiscie dobrze o nie dbam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zageszczam od 2003 r
bumtralalabum nie opowiadają bzdur! dobrej jakosci kertyna nie rozpuszcza się zageszczam wlosy od wielu lat mialam na glowie chyba wszystkie dostepne na rynku metody i najgorzej wspominam tulejki ktore ucinają wlosy ,microringi wycierają cebulki włosowe podczas snu,ze wygladają nieestetycznie juz nie wspomnę,nie ma metody idealnej każda niszczy wiecej lub mniej włosy a metoda przedewszystkim powinna być dobrana do kondycji wlosów a nie prywatnych preferencji czy umiejętności chałupniczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×