Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajjajjajajaaaaaa.

czy jak zrobie taki serek to czy to bedzie dobre??

Polecane posty

Gość jajjajjajajaaaaaa.

powiedzcie...chce zrobic twarozek do chleba.I nie wiem czy pasuje takie polaczenie: wiadomo ser i smetana, a do tego rzodkiewka, szczypiorek, papryka czerwona i czosnek. Czy to bedzie zjadliwe??No i sol oczywiscie....poradzcie bo nie chce zepsuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta papryka i czonek to wg mnie
podejrzane............:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjajjajajaaaaaa.
no wlasnie o to sie pytam, czy bedzie pasowac do reszty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez papryki będzie ok
Nie łączyłabym też szczypioru z czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
jak chcesz dac czosnek to lepiej granulowany, i wymieszaj go najpierw ze śmietaną, a potem dopiero z serem. reszta jest OK jak najbardziej, jesli lubisz wszystkie składniki. osobiście zamieniłabym paprykę na ogórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjajjajajaaaaaa.
ale na swierzego ogorka???Kurcze, mam kawalek papryki i nie mam co z nia zrobic dlatego tak pomyslalam. Naprawde sie nie nadaje???? Jesli chodzi o czosnek to ok, nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajjaajajaaaaaa.
to jak z ta papryka, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajjaajajaaaaaa.
a moze zamaist bialego sera kupie zolty, zetre na tarce, dodam kilka jajek ugotowanych na twardo, papryka, czosnek, majonez i rozgniote???No i ta papryke tez... chmm.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ok tylko bez czosnku
i papryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajjaajajaaaaaa.
no ale dobry pomysl ten drugi z zoltym serem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajjaajajaaaaaa.
no wlasnie serek bialy z rzodkiewka i szczypiorkiem to taki standart, chcialam urozmaicic...ale chyba tak nie zrobie, skoro odradzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ok tylko bez czosnku
papryke wykorzystaj do kanapek np z salata, szynka, serem, ogorkiem, pomidorem, papryka i cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajikkkk
ja np. bardzo często robię twarożek z papryką i dodaję wtedy odrobinę gałki muszkatałowej startej na tarce :)pychotka ale nie wiem czy dodawałbym czosnek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
alez zrób z papryką jeśli lubisz, oczywiscie :) po prostu nie wszyscy lubią słodki posmak papryki w twarożku zrobionym na pikantnie. ale jesli lubisz to rób! a zamiast pasty serowej polecam jajeczną. tak samo sie robi, tylko trze sie jejka na twardo a nie ser :) pysznosci :) a czosnek czemu nie? pycha pycha z czosneczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
ja robię z twarogu aksamitnego dr. oetkera (do niego nie trzeba dodawać śmietany) do tego dodaję rzodkiewkę, zielonego ogórka, szczypior i szczyptę soli :D pycha taki twarożek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E czosnek to chyba tylko kwestia gustu. Ja na przykład uwielbiam i mi tu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej zrób sam
twarożek, a resztę składników pokrój drobno i podaj osobno, będziesz sobie mogła mieszać dowolnie i sprawdzisz jakie połączenie Ci pasuje. U mnie w rodzinie furorę robi twarożek z czosnkiem (dużo czosnku) i suszonymi pomidorami z bazylią (taka mieszanka w słoiczku firmy kamis chyba), ale do mnie akurat nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprykę na wierzch i bez czosn
ja bym czosnku nie dawała. A paprykę w kawałeczkach już na kanapkę i b. dobre:) czasami tak właśnie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjajjajajaaaaaa.
dobra, zrobilam jednak z serem zolty, ser, papryka, czosnek, jajka na twrado i majonez i serek topiony...pycha. No i sol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czosnek moze byc, ale zrob wieczorem i jedz rano, nie bedzie taki smierdzacy ;) A szczypiorku juz nie dodawaj. Ja lubie czosnek, to by mi smakowalo. Ja robie twarozek do smarowania a'la tzatziki. Pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×