Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spali lili

jak im odpisac? czy wogóle jest sens odpisywania?

Polecane posty

Gość spali lili

więc sprawa wygląda tak, że szukam pracy. w moim regionie ogólnie jest ciężko o cokolwiek... Znalazłam takie ogłoszenie i nie wiem za bardzo jak im odpisać bo nawt nie podali na jakie stanowisko szukają ludzi... Laborant drogowy Wymagania: - wykształcenie co najmniej średnie, - mile widziane doświadczenia w zawodzie, - prawo jazdy kat. B, - dyspozycyjność, - biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), Oferujemy: * pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; * możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowej; * przyjazne środowisko pracy; * atrakcyjne wynagrodzenie pod spodem e-meil i tyle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spali lili
upup ktos mi moze pomoze? prosze bo nie wiem za bardzo jak sie do tego zabrać... czy pisac w ślepo ze wezme co mi dadzą czy zapytac sie kogo potrzebują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spali lili
upup ktos mi moze pomoze? prosze bo nie wiem za bardzo jak sie do tego zabrać... czy pisac w ślepo ze wezme co mi dadzą czy zapytac sie kogo potrzebują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusssa
ale o cochodzi z laborantem drogowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spali lili
fantazja86 ---> dzięki tylko nie wiem jak to napisać: może coś w tym stylku: Jestem zainteresowana praca w Państwa firmie. Przesyłam w załączniku swoje Curriculum Vitae. W razie zainteresowania moja osobą prosze o kontakt pod danym numerem telefonu.... no coś takiego mniej więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, to co napisałaś jest jak najbardziej ok. Ja jak szukałam pracy wysyłąłam setki CV, to w treści maila miałam tylko stopkę "z pozdrowieniami, imię nazwisko nr telefonu" przecież wszystkie niezbędne informacje masz w CV, nie musisz się rozpisywać czemu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spali lili
hehe fajny ten tekst :) dawałaś go w stopke? tzn w temat listu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nic nie pisałam
hmhm ja jak wysyłałam cv to nie pisałam nic w mailu. W temacie napisałam: CV _imię i nazwisko, ewentualnie LM, i dodałam załączniki po prostu. Najważniejsze jest, aby w temacie bylo wiadomo kto pisz,e bo jak coś potem będa szukać top im się nie chce grzebać w treści maila kto gdzie jak, tylko od razyu powinno się rzucić w oczy gdzie jest czyje cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuję w agencji pracy
sorry, ale jak tytuł jest "laborant drogowy" to chyba tak właśnie się nazywa stanowisko pracy, na które jest prowadzona rekrutacja!!! fakt, dość oryginalne sformułowanie, ale skoro taki jest tytuł ogloszenia to radze ci wpisac go w tytuł albo przynajmniej w treść maila. Wierz mi, że rekruter dostaje cholery, jak widzi tekst "jestem zainteresowana praca w panstwa firmie", a aktualnie toczy się rekrutacja na dziesięć różnego typu stanowisk. I skąd ma wiedzieć, którą pracą jesteś zainteresowana? Wiesz co się wtedy robi? O takim cv po prostu się zapomina albo od razu kasuje, bo kandydatów jest zazwyczaj tylu, że szkoda zachodu na kontakt z tym jednym, który nie określił czego chce i dopytywanie się. Jeśli pracodawca prowadzi rekrutację na jedno stanowisko, to już mniejszy problem, ale pisząc "jestem zainteresowana praca w panstwa firmie" stwarza się wrażenie (przynajmniej ja takie odnoszę czytając maile aplikacyjne), że robisz taką masówkę, wysyłasz na wszystko jak leci i nawet nie chce ci sie zmienic nazwy stanowiska albo wpisac nazwy firmy. A to też nie świadczy dobrze o kandyudacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuję w agencji pracy
uwierzcie mi, że wpisując w tytuł maila "cv" albo "praca" sami zmniejszacie swoje szanse na to, ze wasze zgłoszenie ktoś przeczyta... (Wyłączając oczywiście sytuacje, gdy jest to mała firma albo rekrutacja tylko na jedno stanowisko...) Nie jest to oczywiście wykluczone, ale wiadomości, w których nadawca nie określił jakie stanowisko pracy go interesuje są brane pod uwagę jak już naprawdę nie ma innych kandydatów ani budżetu na kolejną rekrutację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×