Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinga3609

prosze poradzcie co robic...

Polecane posty

Mam taki maly problem z moim chlopakiem. Jestesmy juz ze soba dosyc dlugo i praktycznie za kazdym razem gdy sie kochamy on zaraz po 2 minutach dochodzi... Szczerze mowiac z poczatku mi to nie przeszkadzalo, no wkoncu ok zdarza sie ale po dluzszym czasie... Katasrofa... I on chyba zaczal zauwarzac to ze mnie to troszke denerwuje chodz powtarzam mu ze nie przeszkadza mi to itd... Prosze poradzcie mi co mam robic aby moj chlopak tak szybko nie dostawal orgazmu. Dziekuje bardzo ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami on 32
dawno temu tez tak miałem, ale to po sekszeniu 2-3 tygodnie lekarstwo jest takie - szybki numer, dowolny aby sobie ulżył; potem zanim opadnie delikatny relaksujący lodzik aż stwardnieje i wtedy usiądz na niego i korzystaj - a gwarantuję ci że wytrzyma dłuzej niż 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXX:)
A próbowaliście z gumkami?? Gumki + wzmożona ilość seksu zdziałały u nas cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RADA dla Kinga3609
Odgryź mu siusiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma tak samo :D W dodatku jest nieczuły, nie namiętny i przestałam sie z nim... to juz 2 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trampkarka
Może chcesz się ze mną kochać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga3609 , masturbacja na okolo 20 min przed stosunkiem powoduje dluuuugi sex . Zrob mu lodzika , ale zrob mu to reka i po 20 minutach mozecie uprawiac satysfakcjonujacy dla Was obojga sex . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga3609 do Centurion
Nie chcę mu robić loda. Wolę mu przynieść loda z pracy. Pracuję w lodziarni i czasem dostaję za darmo kilka kulek lodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga3609 do Centurion
Zerżnij mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×