Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłakana noc

najbardziej dziwny topik na kafeterii

Polecane posty

Gość marakujaaaaa
tadam a co wiesz bo ja nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana noc
czy robicie z mojego dziwnego topika, topik erotyczny :O a róbcie, co chcecie :P jakoś to przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaaamm
marakujaaaaa - no wiem to o co było pytanie do A. K. :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakujaaaaa
hmm to ciesze sie ze wiesz bo ja dalej nie wiem ;) chyba zaczne liczyc barany...moze jakos predzej zasne...czy ktos sie przylaczy ??? jeden baran.... drugi baran..... kurde same barany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaaamm
Jarex ja nie moge, poradzisz coś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana noc
Jolu będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaaamm
zimno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaaamm
kiedy nie opłaca mi się ubierać :p zaraz spać ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaaamm
Andrzej po co dwa razy piszesz to samo ??? :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaaamm
no dobra kocem się okryje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakujaaaaa
no dobra skoro liczenie baranow odpada to moze ktos opowie bajke ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadaam to sie przykryj,bo ci sie "przypadkiem" wlaczy kamerka i dopiero zobaczymy "cuda i cudenka":P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakujaaaaa
tadam a Ty jestes Pan czy Pani ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaaamm
u mnie nie ma przypadków :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaaamm
pani z krwi i kości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakujaaaaa
fiu fiu to Panowie mieli by co podziwiac jakby ta kam sie wlaczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaaamm
Andrzej nie smutaj nie włącze kamerki przecież :p :D Jola ja nie rybka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaaamm
-----------B A J K A ---------------- :p :D Kręta jest ta ścieżka niczym w kłębku sznurek ach! posłuchać ptasząt? zgubi mnie finezja! Nie wiem skąd ta nazwa Czerwony Kapturek w gajówce mi powie ma Bacia Poezja. Taki leśny spacer nie jest dla mnie pierwszy i Wilka Poetę już raz przechytrzyłam w prezencie dla babci niosę koszyk wierszy, które dla pociechy serca nakreśliłam. Wtem las gdzieś zaszumiał, nadciągnęła burza przyniosła pioruny i strachów bez liku, zza świerkowych krzaków znów Wilk się wynurza - pokaż no Kapturku co masz w tym koszyku. Nie taki Wilk straszny jak jego malują wyciągnął mi wierszyk, przeczytał, niestety - co też teraz ludzie zwykle wypisują phi.. to nie sonety ale zwykłe bzdety. Już jestem zgubiona, chwyta mnie panika jak wszystkie przeczyta będzie maskarada lecz nagle spostrzegłam jak wśród zagajnika ze strzelbą u boku leśniczy się skrada. I wnet głośno krzyknął - Dosyć tego Wilku! niechaj panna pisze to co tylko czuje, bo będziesz uciekał z ostrym śrutem w tyłku jak cię swoją strzelbą zaraz potraktuję! Wilk zwiewa do lasu by ogon ocalić my z panem lesniczym zostaliśmy sami. -Niech panna pozwoli się sobie przedstawić jam leśniczy Szczurek - szurnął obcasami. Gdy Wilka pogonił bardzo mi ulżyło - ja też piszę wiersze - powiedział pan Szczurek, tak jakoś znienacka słońce zaświeciło, że zaczął rozpinać zielony mundurek. Niewinnie do buzi wsadziłam paluszek - ma Bacia Poezja kocha wszystkie wiersze- do tego uniosłam leciutko fartuszek - a najbardziej ceni te pierwsze, najszczersze. Dokąd wszystko zmierza wprost nie chciałam wiedzieć - dziewczątko gotowe - pomyślał zaś Szczurek. - Tylko mój leśniczy proszę mi powiedzieć dlaczego mi mówią Czerwony Kapturek. Z tego wyjasnienia będziesz mieć uciechę, nie będę ukrywał, że mam w domu żonę co teraz zrobimy wcale nie jest grzechem lecz najpierw mi pokaż te stringi czerwone. Przytaknęlam glową i zdjęłam fartuszek bo jak seks wygląda ciekawość mnie zżera decyzję podjęłam jak mi musnął brzuszek komu trzymać cnotę jak znam bohatera? Dowiedziałabym się skąd wziął się "czerwony" lecz nagle wyskoczył Jelonek z rogami: - wybacz drogi Szczurku i zwiewaj do żony nie taka umowa jest między bajkami. I dalej po lesie chadzam z wierszykami od czasu do czasu powspominam Szczurka bo zakwitła przyjaźń pomiędzy panami a wy dalej macie swojego Kapturka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×